Pobočka Teplice

Louda Auto a.s.
Dvořákova 83
415 10 Teplice

Recepce:
Otevírací doba
Prodej:
Po - Pá8:00 - 18:00
So8:00 - 12:00
Servis:
Po - Pá7:00 - 18:00
So8:00 - 12:00

Značky

Kontakty

Prodej vozů Volkswagen
Tel./Fax:
Jan Karásek
obchodní manažer VW, Audi, Das WeltAuto
417 590 552 
606 861 212 
jan.karasek@louda.cz
Aleš Prokop
prodejce vozů Volkswagen
417 590 565 
723 086 847 
ales.prokop@louda.cz
Petr Kříž
prodejce vozů Volkswagen
417 590 566 
602 255 275 
petr.kriz@louda.cz
Ján Malatinec
prodejce vozů Volkswagen
 
601 311 061 
jan.malatinec@louda.cz
Pavlína Černá
asistentka
 
777 880 407 
pavlina.cerna@louda.cz
Prodej vozů Audi
Daniel Belák
vedoucí prodeje Audi
417 590 592 
774 025 131 
daniel.belak@louda.cz
David Strejček
prodejce vozů Audi
417 590 592 
721 855 952 
david.strejcek@louda.cz
Nikola Nováková
asistentka
417 590 592 
774 337 477 
nikola.novakova@louda.cz
Ojeté vozy - Das WeltAuto
Tel./Fax:
Lubomír Sivák
vedoucí prodeje
417 590 564 
602 643 163 
lubomir.sivak@louda.cz
David Schwab
prodejce
417 590 564 
773 446 774 
david.schwab@louda.cz
Jan Bezchleba
manažer servisních služeb
417 590 558 
602 142 368 
jan.bezchleba@louda.cz
Jan Turek
mistr dílny
417 590 554 
773 339 774 
jan.turek@louda.cz
Jiří Vosahlo
garanční technik
417 590 595 
 
jiri.vosahlo@louda.cz
Jakub Hilbert
servisní poradce Volkswagen
417 590 561 
 
jakub.hilbert@louda.cz
Jindřich Straka
servisní poradce Volkswagen, SEAT
417 590 557 
 
jindrich.straka@louda.cz
Jan Orság
servisní poradce Volkswagen, SEAT
417 590 556 
 
jan.orsag@louda.cz
Miroslav Daněk
servisní poradce Audi
417 590 594 
 
miroslav.danek@louda.cz
Kateřina Navarová
asistentka
417 590 567 
 
katerina.navarova@louda.cz
Sklad náhradních dílů
Tel./Fax:
Martin John
skladník
417 590 559 
 
martin.john@louda.cz
Milan Pospíšil
skladník
419 590 559 
 
milan.pospisil@louda.cz
Dvořákova 83 , 415 10 Teplice | Zobrazit větší mapu

Kontaktní formulář