Skladové vozy
1597 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
870 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Akční modely ŠKODA 125 let

ŠKODA Scala 125 štítek ŠKODA SCALA

 již za 377 900 Kč včetně DPH

Vyberte si model ŠKODA SCALA 125 let. Edice přidává 16" kola z lehké slitiny, vyhřívání předních skel, signalizaci vzdálenosti při parkování vzadu, Sunset - zatmavená sadní okna zadní TOP LED světla s animovaným ukazatelem směru jízdy nebo elektrické ovládání zadních oken pro pasažéry na zadních sedadlech. 

 

Podívat se do ceníku

Mám zájem 

 

škoda fabia 125 štítekŠKODA FABIA

již za 284 900 Kč včetně DPH

Vyberte si ŠKODA FABIA 125 let. Edice 125 let přidává signalizaci vzdálenosti při parkování vzadu, zimní paket zahrnující vyhřívání předních sedadel a vyhřívané trysky odstřikovačů předního skla. 

 

Podívat se do ceníku

Mám zájem

 

 

škoda karoq 125 štítekŠKODA KAROQ

již od 555 900 Kč včetně DPH

Vyberte si ŠKODA KAROQ 125 let. Edice 125 let přidává vyhřívaný volant a paket Family, LED hlavní světlomety s funkcí adaptivního svícení a výsuvnými odstřikovači světlometů, LED přední mlhové světlomety s přisvěcováním  na odbočování (Corner) nebo signalizaci vzdálenosti při parkování vpředu a vzadu. 

 

Podívat se do ceníku

Mám zájem 

 

 

Zaujala vás naše nabídka?

Napište nám!

Nebo nám zavolejte na +420 325 400 400

Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností Louda Auto a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Na zboží poskytnuté zdarma není právní nárok a nevztahuje se na něj jakákoli záruka. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.

Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace