Skladové vozy
2165 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
407 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Aukce
Když fotbal pomáhá
LoudaAukce+
LoudaAukce+
  • Benefity Louda Aukce+

Výkupní bonus 30 000 Kč

Výkupní bonus

Pokud si zakoupíte vůz v aukci a zároveň nám prodáte svůj starý vůz, obdržíte výkupní bonus 30 000 Kč, o jehož hodnotu bude snížena pořizovací cena nového vozu.

Výhodné financování

Výhodné financování

Vůz na podporu Zeleného života si můžete zakoupit i s pomocí našeho značkového a bezpečného financování s akontací od 0 %, splatností až 96 měsíců a úrokem od 2,99 %.

Dobrý skutek

Dobrý skutek

Finanční rozdíl mezi vyvolávací cenou vozu a jeho konečnou aukční cenou poputuje nadačnímu fondu Zelený život, který pomáhá dětem z ekonomicky slabších rodin hrát vrcholový fotbal.

Plus navíc

Plus navíc

K nákupu vozu během Louda Aukce+ obdržíte na přání také například podepsanou kapotu od všech aktivních hráčů příslušného fotbalového klubu (jedná se tedy o limitovanou edici vozů).  • Zelený život
  • Podporujeme Louda Aukci+
  • O aukci

Zelený život


Nadační fond Zelený život s heslem „Když fotbal pomáhá“ vznikl v roce 2015 pod záštitou Ligové fotbalové asociace jako charitativní program v rámci rozvoje společenské odpovědnosti firmy. Jeho cílem je umožnit sportovat a hrát fotbal dětem, a to klukům i holkám ve věku 5 - 15 let, vyrůstajícím ve ztížených životních podmínkách, které nemají dostatek financí na nákup vybavení či zaplacení členských klubových příspěvků. Ligová fotbalová asociace tak chce ukázat, že fotbal není výsadou bohatých, naopak stát se fotbalovou hvězdou může opravdu každý.

Příspěvky poskytnuté fondem Zelený život vždy putují jednotlivým dětem zapojeným v programu na konkrétní účel, zejména nákup sportovního vybavení, sportovní kurzy, kroužky, soustředění nebo členské příspěvky. Naopak nesmí být využity na proplácení nákladů sportovních týmů, mzdových nákladů, nájmů, či nákladů na elektrickou energii. Podporovány jsou vždy pouze děti, nikoliv kolektivy nebo sportovní oddíly.

Více
Lafata

Fantiš


Jak říká nejenom Ligová fotbalová asociace, sport je pro každého, ať už člověk pochází odkudkoliv a z jakýchkoliv ekonomických poměrů. Výjimkou není ani fotbal, v jehož historii lze nalézt mnoho světových legend, talentů a hvězd, které se dokázaly i přes počáteční obtíže spojené se špatnými životními podmínkami nebo chudobou prosadit v profesionálních fotbalových klubech. Z českého prostředí můžeme jmenovat například Antonína Fantiše, jež v současnosti působí v FC Fastav Zlín. Ten se i právě z důvodu vlastní zkušenosti rozhodl stát, společně také s Davidem Lafatou, ambasadorem charitativní Louda Aukce+ na podporu nadačního fondu Zelený život, aby dal naději mnoha českým dětem, že profesionálním fotbalistou se může stát opravdu kdokoliv.

Charitativní akce Louda Aukce+ vznikla v rámci spolupráce s Ligovou fotbalovou asociací, která již v roce 2015 založila nadační fond Zelený život s cílem umožnit sportovat dětem vyrůstajícím ve ztížených sociálních a ekonomických podmínkách. Jelikož se dlouhodobě zasazujeme o společenskou odpovědnost i podporu dětí a sportovců, spojili jsme vzájemně s Ligovou fotbalovou asociací síly a od 1. září 2021 spouštíme charitativní aukci na podporu Zeleného života.

Do aukce vkládáme 18 zánovních vozů ŠKODA FABIA Monte Carlo v plné tovární záruce, které v minulých měsících patřily 18 českým fotbalovým klubům. Můžete si tak zakoupit automobil, jež před vámi řídil některý z ligových fotbalových hráčů či trenérů, a zároveň tím přispět na dobrou věc. Vozy budou vystaveny na našich webových stránkách, kde bude probíhat od 1. září 2021 do 15. září 2021 jejich aukce a kde můžete činit jednotlivé, počtem neomezené příhozy. Celý výtěžek z aukce (rozdíl mezi konečnou aukční cenou, tj. nejvyšší nabídkou, a vyvolávací cenou) půjde na podporu fondu Zelený život. Kupci mimo jiné obdrží také další plusy, například v podobě podepsané kapoty vozu od všech aktivních hráčů příslušného fotbalového klubu (na přání), podepsaného dresu, věcí z klubového merche, či výkupního bonusu 30 000 Kč za protiúčet.

Zapojte se do charitativní aukce vozů ŠKODA FABIA a dejte s námi zelenou nadačnímu fondu Zelený život!

Více


AukceMapa SK České Budějovice FC Viktoria Plzeň FC Fastav Zlín SK Sigma Olomouc FC Baník Ostrava MFK Karviná SFC Opava SK Slavia Praha FC Zbrojovka Brno FK Pardubice Bohemians Praha 1905 FK Příbram AC Sparta Praha FK Jablonec FC Slovan Liberec FK Mladá Boleslav 1. FC SLovácko FK Teplice
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace