Úvodní informace o společnosti

Jsme Louda Auto, dynamická a rychle rostoucí firma českého automobilového trhu s třicetiletou tradicí. Působíme již ve 13. městech České republiky a s více než sedmi sty zaměstnanci nabízíme služby autorizovaného prodeje a servisu dvanácti značek. Máme jasnou strategii: být společností, která je pro zákazníka spolehlivým partnerem a dokáže mu nabídnout komplexní služby spojené s nákupem, servisem a financováním vozu.

Louda Auto, dynamická a rychle rostoucí firma českého automobilového trhu s třicetiletou tradicí, hledá kandidáta na pozici Graphic designer.

Chceš být součástí našeho progresivního marketingového týmu a mít na starosti vizuální komunikaci společností Louda holding a.s.? Pak jsi tady správně!

Co Vás čeká

  • příprava grafických výstupů napříč společnostmi Louda holding a.s.
  • odpovědnost za návrhy grafických výstupů pro webové stránky, aplikace, newslettery apod.
  • příprava veškerých podkladů pro kampaně, primárně v online prostředí (posty pro sociální sítě, bannery – statické/dynamické, jednoduchá motion videa aj.), sekundárně s přesahem do offline prostředí (print, OOH, POS, polepy aut aj.)
  • zajištění podkladů/výstupů pro přípravu grafiky – schopnost zařídit focení, menší natáčení videa apod.
  • rozvoj grafické podoby webových stránek a aplikací napříč holdingem
  • podílení se na rozvoji vizuální identity napříč společnostmi Louda holding a.s.
  • zajištění konzistence komunikovaného obsahu pro sociální sítě, webové stránky, aplikace, newsletter aj. v souladu brand manuálem / corporate identity napříč značkami Louda holding a.s.
  • sledování trendů a novinek v marketingu, grafickém designu a automotive včetně jejich implementace a testování

Bez čeho se neobejdete

  • min. SŠ vzdělání / nebo adekvátní praxi
  • znalosti v oblasti marketingu a on-line komunikaci
  • praktické zkušenosti s vytvářením grafiky pro online/social, ale i offline kanály, zkušenosti s tvorbou newsletterů a webových stránek / aplikací
  • zkušenosti s prací v Adobe Photoshop, After Effects, Illustrator, Indesign, Figma aj.
  • kreativní myšlení, smysl pro detail a schopnost přicházet s neotřelými nápady
  • perfektní time management a proaktivní přístup
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • přehled v trendech grafického designu

Co pro Vás máme

  • zajímavou a kreativní práci na HPP
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zázemí a stabilitu velké společnosti
  • zaměstnanecké benefity (mobilní telefon, notebook, 3 dny placeného volna nad rámec dovolené, MultiSport karta, příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení aj.)
  • místo výkonu práce: Poděbrady – Choťánky

Mám zájem zpět na volné pozice

Michaela Bílá

Michaela Bílá
HR Business Partner
michaela.bila@louda.cz
+420 601 300 789

Proč k nám

STABILITA A RŮST

STABILITA A RŮST

INOVACE A TECHNOLOGIE

INOVACE A TECHNOLOGIE

KARIÉRA A PROFESNÍ ROZVOJ

KARIÉRA A PROFESNÍ ROZVOJ

PŘÁTELSKÉ PROSTŘEDÍ

PŘÁTELSKÉ PROSTŘEDÍ

PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ

PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ

Multisport karta

Multisport karta

3 dny placeného volna

3 dny placeného volna

Příspěvek na dovolenou

Příspěvek na dovolenou

SLEVY NA FIREMNÍ PRODUKTY

SLEVY NA FIREMNÍ PRODUKTY

Teambuildingové aktivity

Teambuildingové aktivity

Firemní chalupa

Firemní chalupa

KDE NÁS NAJDETE

Offline