Skladové vozy
1301 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
597 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

1/2 Maraton v Ústí nad Labem je tu!

Louda Auto

Již tuto sobotu odstartuje 1/2 Maraton v Ústí nad Labem a my budeme u toho! Zastavte se u našeho stánku na náměstí a vyzkoušejte si 3D virtuální realitu, cyklistický trenažer, běh Prahou na zkoušku nebo dětský slalom. Prohlédnout si budete moci nejnovější vůz od značky Volkswagen, nový Tiguan. Budete si moci zasoutěžit o adrenalinovou jízdu na závodním okruhu pod vedením Marka Skřivana, mistra ČR v jízdě na motokárách.

Přidejte se k nám a pojďme fandit společně. Těšíme se na vás!

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Louda Holding CUP 2020

Dne 10.9.2020 proběhl v Poděbradech golfový turnaj Louda Holding CUP 2020. Všem hráčům děkujeme za účast a budeme se těšit na další setkání.

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace