Skladové vozy
1301 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
597 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Ať už se rozhodnete jakkoli, s AKČNÍ NABÍDKOU ŠKODA TRUMF neprohloupíte.

Škoda

Akční modely ŠKODA YETI TRUMF a ŠKODA FABIA TRUMF Vás potěší skvělou výbavou:

  • klimatizace
  • centrální zamykání s dálkovým ovládáním
  • rádio
  • přední mlhové světlomety
  • malý kožený paket

.... to jsou přednosti představující pouhý výčet toho, co vše nabízí akční model ŠKODA Fabia Trumf již od 244 900 Kč a akční model ŠKODA Yeti Trumf již od 399 900 Kč!

Navíc akční model ŠKODA FABIA TRUMF je nabízena včetně prodloužené pětileté záruky v rámci paketu Mobilita Plus, s možností 50 % cenového zvýhodnění na ŠKODA Předplacený servis, a s bonusem za výkup Vašeho stávajícího vozu ve výši 10 000 Kč.

Všechny tyto přednosti akčních modelů ŠKODA YETI TRUMF a ŠKODA FABIA Trumf nejlépe poznáte během testovací jízdy na všech našich pobočkách Louda Auto v Poděbradech, Pardubicích, Kolíně, Teplicích a Praze. 

 

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Louda Holding CUP 2020

Dne 10.9.2020 proběhl v Poděbradech golfový turnaj Louda Holding CUP 2020. Všem hráčům děkujeme za účast a budeme se těšit na další setkání.

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace