Skladové vozy
1349 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
593 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Auto v opravě, Vy na golfu.

Louda Auto

Auto v opravě, Vy na golfu.

 

 

 

Vyměňte čekání na opravu Vašeho vozu za příjemně strávený čas na golfovém hřišti.Na naší liberecké pobočce Vám nabízíme možnost využít volného vstupu na golfové hřiště po dobu, kdy čekáte na opravu svého vozu. Na hřiště Vás velmi rádi dopravíme, stejně tak jako z něj. Svou hru si můžete užít v Golf Clubu Liberec, www.gc-liberec.cz.

 

Neváhejte využít této možnosti a rezervujte si místo u našich asistentek Ivany Domecké nebo Petry Šormové na telefonu +420 482 739 915.

 

 

 

 

 

Tanvaldská 1585
463 11, Liberec 30

sevis@audliberec.cz
 +420 482 739 915

Audi servis

 

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace