Skladové vozy
1595 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
869 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Bára Špotáková: SEAT mě provází už od začátku a papíry na náklaďák mám z hecu

Seat

Během dne otevřených dveří v našem brněnském showroomu SEAT jsme vyzpovídali olympijskou vítězku a ambasadorku, značky SEAT – Báru Špotákovou. Ta se u nás stavila, aby přítomné pozvala na Mistrovství České republiky mužů a žen v atletice, které se uskuteční 26. – 27. 7. po 9 letech právě v Brně na stadionu Pod Palackého vrchem.

Jak dlouho už řídíte?

No hned od 18 vlastně. Byla jsem na vejšce a hned po 18 jsem si udělala řidičák, 

Vzpomenete si na vaše vůbec první auto? Jaký to byl model?

Já jsem vlastně auto nikdy moc nepotřebovala, protože jsem bydlela v centru Prahy. Na soustředění jsme jezdili společně.  Ale když bych to tak řekla, trenér měl v té době takového starého SEATa Ibizu a dodneška jsem za to ráda, že mi ho jako častokrát půjčoval. A bylo to takový to, že vedle mě seděl a radil. Takže to bylo první auto, se kterým jsem měla nějaké zkušenosti. První svoje jsme si koupili až s Lukášem po olympiádě a koupili jsme si Superba. To je naše první auto a máme ho do dneška. Se SEATem je to ale zajímavé, že mě doprovází vlastně opravdu od začátku.  

Kolik kilometrů ročně najezdíte?

Odhaduju, že zhruba 15 až 20 tisíc.

spot

 

Teď jezdíte SEATem Alhambrou. Už několikrát jste říkala, že jste s ním spokojená, že vám například vyhovují posunovací dveře, které jsou pro rodiče s dětmi hodně praktické. Zvlášť, když stojíte v kopci. Je něco, co vám na tom autě vadí?

S Alhambrou jezdím už dlouho. Vlastně od té doby, kdy se mi narodil Janek. Pojali jsme to jako rodinné auto. Vyloženě mi u toho auta nic nevadí.  Možná, a to už u té poslední verze taky vylepšili, že trochu zesílili motor. Když jsem tu poslední generaci srovnala s tím, co mám doma, a když je to naložené, tak třeba na předjíždění by byla větší síla motoru lepší. Ale u posledních modelů už to tak je.

SEAT Alhambra je takový malý autobus pro 7 lidí. Jak se vám s ním parkuje?

Tak já jsem v tomhle ohledu celkem zdatná. Právě když jsem bydlela v tom centru Prahy, tak jsem musela častokrát parkovat v Perlovce. To je jedna z nejhorších ulic, ostatní řidiči na vás troubí, jste ve stresu. Kolikrát jsem to vzdala a jela dál, ale kolikrát prostě musíte úplně na milimetry. A navíc Alhambra má ty kamery a pípáky, to je fajn. A já jsem pořád z té generace, která pamatuje parkování bez nich.

Popište nám, jaká jste řidička?

Řekla bych, že hodně tolerantní. Jezdím prostě na hraně takových těch přípustných limitů. Občas mi tam třeba těch 55 v obci trochu ujede, ale vždy na hraně těch tolerančních limitů.

spot1

 

Co vám vadí na chování jiných řidičů?

Tak taková ta bezohlednost některých. Pořád tady jsou. Naštěstí se to docela zlepšilo s příchodem kamer. Nějaké už taky odsoudili. Ale jednu dobu to fakt bylo, takový ty nadlidi jsme jim říkali. S těmi upravenými espézetkami, když se ještě nedaly koupit. To byli nadlidi, kteří se chovali fakt hrozně. Teď když mám děti, tak už je neřeším, mávnu nad tím rukou a jsem ráda, že jede pryč, že zmizne.

Máte papíry i na náklaďák. Co vás vedlo k tomu si je udělat?

To byl taky takovej hec. Já jsem si dělala papíry na velkou motorku. A ten instruktor mi říkal, on byl totiž dobrovolný hasič a věděl, že můj partner je hasič. A říkal mi, jestli si nechci udělat papíry i na hasičské auto. Prý když jsem tedy taky ta dobrovolná hasička. No a to nebyl špatný nápad, protože jsem pak na Lukášovi 30. narozeniny přijela hasičským autem. Byl to dobrý nápad, až na to že to bylo strašně náročné. Hlavně skloubit to s tréninky. Protože během toho výcviku je povinných asi 16 jízd. A my jsme s Lukášem pořád spolu a tajit a vymýšlet, kde jsem, bylo hrozný. Nakonec byl hodně překvapený, ale stejně to teď už vůbec nevyužívám. Od té doby se k těm řidičům náklaďáků chovám trochu jinak, protože vím, že to nemají jednoduché. Že vyjet odněkud mají fakt těžké.

Motorka? Dostanete se na ní ještě se 2 dětmi?

Hrozně málo. Já jsem totiž zimomřivá a jsem letní typ. Ale věřím, že teď jak se oteplí na tréninky budu jezdit.

spot2

 

V nejbližší době vymění Bára svou Alhambru za nový SEAT Tarraco, těšíme se na její dojmy a přejeme jí, aby s novým Tarracem najezdila spokojeně, co nejvíce kilometrů.

 

Podívejte se na fotky z akce.

Michal David jezdí s Louda Auto

Na naší pobočce v Praze jsme předali Michalovi Davidovi nový vůz značky ŠKODA. S modelem Superb bude nyní jezdit na všechna svá vystoupení a koncerty. Přejeme spoustu šťastných kilometrů!  

Díky všem zdravotníkům

Je nám ctí, že jsme se mohli zapojit do této kampaně a bezplatně zapůjčit jeden z našich vozů do nemocnice v Kolíně. Doufáme, že jim bude dobře sloužit. Všem přejeme pevné zdraví! Spolu to zvládneme.

Již fungujeme bez omezení. S novou otevírací dobou.

Vážení zákazníci,  rádi bychom vám oznámili, že od 20.4. 2020, dle harmonogramu uvolnění schváleného vládou, máme všechny naše pobočky otevřeny.   Všechny naše služby jsou nyní v provozu bez omezení.…

Nová spolupráce s Lukášem Krpálkem, nejlepším českým judistou.

Lídři spojili síly. Dne 9.3.2020 proběhla v Praze tisková konference, kde společnosti Louda Auto a.s. a sesterská společnost CAR4WAY a.s. navázaly novou spolupráci s nejvýraznější osobností českého sportu,…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace