Skladové vozy
1764 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
450 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

E-news - Nová éra ŠKODA Superb > Testovací jízdy Sobota 6.6.2015 mezi 9-15 hodinou Choťánky u Poděbrad.

Louda Auto

Nová éra s Louda Auto
           

           
 
 

 

 

 

 

Vážení obchodní partneři,
 
dovolte nám informovat Vás o rozšíření nabídky zastupovaných značek. Díky koupi 100% obchodního podílu ve firmě Autodesign Vaňkát, s.r.o. Kolín, Vám v rámci skupiny Louda můžeme nabídnout další 2 značky, které patří spolu s koncernovými značkami k nejprodávanějším na českém trhu. Jedná se o značky Ford a Hyundai. Prozatím v Kolíně zajišťujeme pro oba tyto importéry autorizovaný prodejní a poprodejní servis.
 
Vybrané nejoblíbenější modely obou značek si budete moci prohlédnou a porovnat již během sobotního Dne otevřených dveří v Poděbradech-Choťánkách.

 

Prohlédněte si videa dvou top modelů Nové Audi Q7 a Nové Škody Superb. Oba modely budou připraveny již tuto sobotu.
 
Nové Audi Q7Nová Škoda Superb


Přijměte prosím naše pozvání a poznejte a otestujte mezi prvními revoluční design a nejnovější technologie, jimiž otevírá cestu budoucnosti nová generace vozů ŠKODA Superb.
Kromě této novinky máte možnost také otestovat i další naše novinky, kterými jsou: Volkswagen Passat, Nové Audi Q7, SEAT Leon, Mazda6, Škoda Fabia a Volkswagen Scirocco.
 
Již 6. 6. 2015 mezi 9 a 15 hodinou Vám v našem autosalonu v Choťánkách představíme novou dimenzi prostoru a stylu: nadčasový, dynamický profil, ostře řezané linie, komfortní interiér s nejmodernější multimediální výbavou a ještě výkonnější motory, které pracují v souhře s inovativními asistenčními systémy.

Těšíme se na Vás při této výjimečné události, jejíž součástí bude i atraktivní doprovodný program, catering a soutěže pro děti i dospělé. Těšit se můžete například na golfový trenažer, skákací hrad, malování na obličej, soutěž o vůz na víkend.

 

Tým zaměstnanců Louda Auto


 

 

 

 

 

 

 
                         

Facebook Louda Auto


Kontakty Louda Auto

S Volkswagenem T-Roc od Loudy jsem velmi spokojená

Darja Plachotinová, kurýrka společnosti PPL, Svitavy   Paní Plachotinová jak jste se dostala k nákupu vozu u Louda Auto? Od malička byl můj sen koupit si nové auto. A díky tomu, že pracuji u přepravní společnosti PPL a…

Louda Auto Liberec rozšiřuje řady partnerů Audi Sport

Skupina certifikovaných prodejců Au di Sport Performance se v České republice rozrostla o jubilejního desátého partnera v podobě Louda Auto Liberec. I v Liberci tak bude možné spolu s běžnými modely Audi prodávat i  RS modely včetně…

CUV Taigo od Volkswagenu přijde na český trh koncem roku 2021

Současná móda vozů SUV (sport utility vehicle) se rozšiřuje o novou kategorii CUV (crossover utility vehicle). S novým modelem Taigo do ní vstupuje automobilka Volkswagen, slibuje si od ní spojení výhod malého SUV, běžných kompaktních…

Veselé Velikonoce!

Vážení zákazníci,    rádi bychom Vás informovali o sváteční otevírací době na našich pobočkách:   Prodej nových vozů, prodej ojetých vozů, servis: Pátek 2.4.2021 - ZAVŘENO Sobota 3.4.2021 - ZAVŘENO Neděle…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace