Black Friday
1326 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
599 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Fresh Festival Liberec se značkou Audi

Audi

Liberec se společně s Plzní, Pardubicemi a Českými Budějovicemi stane hostitelem Bosch Fresh festivalu. Celá akce se bude konat 27. 5 a 28. 5. 2017 v libereckém Parku u bazénu. O celém víkendu se můžete těšit na velkolepý program spojený se skvělou gastronomií a nejlepšími kuchaři z celé České republiky. U této akce nemůžeme chybět ani my, a tak se můžete těsit na výstavu vozů značky Audi i skvělý doprovodný program.
 

Vozy Audi a doprovodný program

Návštěvníci festivalu si budou moci prohlédnout tři vozy značky Audi, konkrétně černý model Q5, červený model Q2 a hnědý model A4. Při návštěvě našeho stanu budete mít možnost vyhrát hned několik zajímavých cen. Mezi nimi například zapůjčení vozu A3 na víkend nebo umytí a vyčištění vozu či test tlumičů zdarma. Dále se můžete těšit na bohatý doprovodný program pro celou rodinu - malování na obličej, hry pro nejmenší i zkoušku opileckých brýlí.

Více informací o celém festivalu se dozvíte zde

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace