Skladové vozy
1349 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
593 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Golf Outlet Week 2016

Louda Auto

Od 22. do 25. září můžete zavítat do Golf Clubu Poděbrady  na Golf Outlet Week 2016. Setkání na golfovém hřišti nebude jen o prodeji golfového vybavení. Po celou dobu konání bude nabídnuto hráčům a hráčkám zvýhodněné fee za 500 Kč na poděbradském osmnáctijamkovém hřišti. A protože většina golfistů ráda soutěží, bude pro ně připravena řada soutěží. Mezi hlavní budou pařit dovedností soutěže o zapůjčení auta na víkend od společnosti Louda Auto. Těšit se můžete na prezentaci vozů značek Volkswagen, Škoda, Hyundai a Ford. Exkluzivně také uvidíte nové modely Audi Q7 a RS5.

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace