Skladové vozy
1753 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
525 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Ikonické Audi TTS Roadster

Audi

Užívejte si volnost pod širým nebem: v Audi TTS Roadster, které je od mřížky chladiče až po zadní difuzor ztělesněním čiré energie. A nechte se rozmazlovat novou generací inovativních technologií - včetně přístrojové desky Audi virtual cockpit. Ostrý vzhled, výrazné boční linie a design v duchu nadčasové estetiky. Zažijte čistou sílu nového Audi TTS Roadster.

 

 

Základní cena s manuální převodovkou je 1.464.900 korun vč. DPH. Sériová výbava vozu je stejná jako u TTS Coupé, stejný je také výkon motoru, který má sílu 310 koní.

 

 

 Audi TT Roadster  Audi TT Roadster
 Audi TT Roadster
 Audi TT Roadster  Audi TT Roadster  Audi TT Roadster
 Audi TT Roadster  Audi TT Roadster
 Audi TT Roadster
 Audi TT Roadster  Audi TT Roadster  Audi TT Roadster

 

 

Světlomety Audi Matrix LED

Noc se změní v den: volitelné světlomety Audi Matrix LED v novém Audi TTS Roadster nabízí bezpečnost, účinnost a atraktivní vzhled. Tyto světlomety fungují na základě samostatných LED diod, které lze v závislosti na okolní situaci individuálně vypínat a zapínat tak, aby bylo za všech okolností zajištěno optimální osvětlení vozovky bez nutnosti manuálního přepínání světel.

LED světlomety

 

Virtual cocpit

Audi virtual cockpit.

Kombinovaná přístrojová deska v podobě 12,3" TFT displeje s vysokým rozlišením podává řidiči informace způsobem, který si sám zvolí: buď prostřednictvím klasických kruhových přístrojů nebo v režimu futuristického zobrazení přes celý displej. Se snadným přepínáním režimů prostřednictvím multifunkčního volantu. S možností rychlého přepínání požadovaných informací. Jedná se o jasný důkaz technologické vyspělosti nového Audi TTS Roadster.

 

 

Stroj na vzrušující jízdu.


Zrychlete a nechte přenést plnou sílu Audi TTS Roadster na silnici. S permanentním pohonem všech kol quattro® navrženým na míru nové řadě TT člověk přestane po silnici jezdit: a začne ji ovládat. Sportovní jízdní styl je maximálně podpořen v režimu Dynamic systému Audi drive select®.

 

Motor 2.0 TFSI pro Audi TTS Roadster

Pohon bez kompromisů. Motor 2.0 TFSI při síle 228 kW (310 koní) a maximálním točivém momentu 380 Nm dokáže zrychlit Audi TTS Roadster z 0 na 100 km/h během 4,9 vteřin a pokračovat dále až do rychlosti 250 km/h, což je elektronicky omezená maximální rychlost vozu. Hnací jednotka 2.0 TFSI je standardně dodávána ve spojení s manuální šestistupňovou převodovkou a volitelně je dostupná s dvouspojkovou převodovkou S tronic, která mění převodové stupně velice hbitě a bez citelného přerušení tažné síly.

Motor 2.0 TFSI pro Audi TTS Roadster

 

Permanentní pohon všech kol quattro®

Permanentní pohon všech kol quattro®

Nové Audi TTS Roadster se již ve standardu dočkalo od základu na míru přepracovaného pohonu všech kol quattro®. S pomocí elektro-hydraulické lamelové spojky je pak hnací moment motoru v závislosti na jízdních podmínkách, povrchu silnice a jízdním stylu řidiče optimálně distribuován mezi přední a zadní nápravu. Radost z jízdy a bezpečnost se tak dostávají na zcela novou úroveň.

 

Audi magnetic ride

Nezáleží na tom, jakému jízdnímu stylu chcete dát zrovna přednost: se standardně dodávaným systémem Audi magnetic ride, který reguluje nastavení tlumičů, se vždy dočkáte skvělého jízdního komfortu a jízdní dynamiky. Prostřednictvím systému Audi drive select si pak můžete zvolit jeden ze tří jízdních režimů: automatický, komfortní nebo dynamický.

Audi magnetic ride

 

 

Relaxujte.


Vítejte v kabině. Interiér TTS Roadster představuje příjemný kontrast k vzrušujícímu exteriéru. Výrazně tvarovaná sportovní sedadla v provedení S umožňují nastavit boční vedení tak, abyste si za jízdy mohli vychutnávat dokonalý komfort. Sportovní, kůží potažený volant v provedení S, který je opatřen kontrastním prošíváním, Vám pak dodá plnou kontrolu nad situací.

 

Inovativní technologie.

Inovativní technologie.

Sportovní atmosféru v puristickém duchu doplňuje moderní výbava té nejvyšší úrovně. Při pohledu na inovativní přístrojovou desku Audi virtual cockpit ve specifickém provedení TTS se člověku doslova rozbuší srdce. Věnujte chvilku relaxaci a vychutnejte si klid před bouří. Nové Audi TTS Roadster je připraveno vyrazit.

 

Intimní atmosféra.

Křivky exteriéru se promítají také do interiéru. Ve středu všeho dění je řidič, kolem kterého jsou pečlivě rozmístěny ovládací prvky. Nejen tím je dosaženo intimní atmosféry vzbuzující pocit bezpečí.

Sportovní charakter, komfort, stylovost, funkčnost - nezáleží na tom, jaké máte preference, Vaše Audi nabízí nepřeberné množství možností individualizace. Bohatá nabídka výbavy z dílny Audi se vyznačuje svou vysokou kvalitou.

Intimní atmosféra.

 

Navigační systém MMI® Plus s ovládáním MMI touch® Navigační systém MMI® Plus s ovládáním MMI touch®

Navigační systém MMI® Plus představuje působivou inovativní součást nové generace systému MMI, přičemž nabízí výkonný grafický čip, nespočet komfortních funkcí a podrobné informace o trase. Ovládání různých funkcí systému je usnadněno dotykovým ovladačem MMI touch.

 

Audio systém Bang & Olufsen

Potěcha nejen pro ucho, ale i pro oko: audio systém Bang & Olufsen nabízí skvělý poslechový zážitek ve vysoce estetickém provedení. Tento systém je perfektně zakomponován do sportovního prostředí vozu, přičemž zaručuje nezapomenutelnou reprodukci zvuku. Pastva pro všechny smysly - bez ohledu na to, kam a jak rychle jedete.

Audio systém Bang & Olufsen

 

Audi phone box

Audi phone box

Ideální místo pro Váš mobilní telefon: Audi phone box představuje pohodlný způsob telefonování za jízdy. Mobilní telefon uložený v této schránce lze ovládat prostřednictvím ovládacích prvků MMI, tlačítek multifunkčního volantu nebo hlasem. Po připojení prostřednictvím USB konektoru je možné telefon kdykoliv dobít.

 

Parkovací asistent se zobrazením okolní situace

S tímto pomocníkem budete parkovat tak pohodlně jako nikdy před tím: asistent prostřednictvím ultrazvukových senzorů vyhledá odpovídající místo pro podélné nebo příčné parkování, naplánuje parkovací manévr a při parkování převezme kontrolu nad řízením.

Parkovací asistent se zobrazením okolní situace

 

Audi active lane assist

Audi active lane assist

Nikdy nevybočit ze své dráhy: s pomocí našeho asistenta. Systém Audi active lane assist pomáhá mírnou úpravou směru předejít nechtěnému opuštění aktuálního jízdního pruhu a upozorňuje řidiče na případné opuštění jízdního pruhu znatelnými vibracemi volantu.

 

 

Neváhejte a navštivte naše autosalony.  >> Pardubice  >> Liberec

 

 

Louda Auto Liberec rozšiřuje řady partnerů Audi Sport

Skupina certifikovaných prodejců Au di Sport Performance se v České republice rozrostla o jubilejního desátého partnera v podobě Louda Auto Liberec. I v Liberci tak bude možné spolu s běžnými modely Audi prodávat i  RS modely včetně…

CUV Taigo od Volkswagenu přijde na český trh koncem roku 2021

Současná móda vozů SUV (sport utility vehicle) se rozšiřuje o novou kategorii CUV (crossover utility vehicle). S novým modelem Taigo do ní vstupuje automobilka Volkswagen, slibuje si od ní spojení výhod malého SUV, běžných kompaktních…

Veselé Velikonoce!

Vážení zákazníci,    rádi bychom Vás informovali o sváteční otevírací době na našich pobočkách:   Prodej nových vozů, prodej ojetých vozů, servis: Pátek 2.4.2021 - ZAVŘENO Sobota 3.4.2021 - ZAVŘENO Neděle…

HYUNDAI IONIQ 5 - krasavec výhradně na elektřinu

Originální poznávací prvky zcela nového elektromobilu od Hyundai, nazvaného IONIQ 5, dokážou překvapit. Kufr vepředu s objemem až 57 litrů, mozaikové světlomety s parametrickými pixely vpředu i vzadu a pohledný minimalistický…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace