Skladové vozy
1764 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
450 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Inovativní a vzrušující. Nový Volkswagen Tiguan.

Volkswagen

Nový Volkswagen Tiguan

 

Design.

Dělá dojem. Nejenom na první pohled.

Nový model Tiguan na sebe svými působivými křivkami okamžitě strhne pozornost všude tam, kde se objeví. Nový, ještě preciznější designový jazyk mu dodává na ostřejším charakteru a mocném výrazu. Tento trend pokračuje i v interiéru, který svou výbavou udělá již na první pohled velký dojem.

 


Car-Net Guide & Inform.


Car-Net Guide & Inform.

Spolehlivý. I na neznámých místech.

Ať už jste v městské džungli nebo daleko od domova, volitelné služby Car-Net & Inform vám zajišťují informovanost. Najděte si vzrušující cíle ve vašem okolí, parkoviště v sousedství nebo nejbližší čerpací stanici. Můžete také dostávat dopravní informace v reálném čase nebo novinky z internetu.

Car-Net Security & Service.

Car-Net Security & Service.

Nastaví měřítko. A bezpečnostní normy.

Ať už chcete zkontrolovat stav paliva, počet najetých kilometrů nebo poznámky k příští servisní kontrole, volitelní funkce Car-Net Security & Service zajišťuje, že všechny relevantní informace k vašemu vozidlu jsou k dispozici na první pohled - jednoduše prostřednistvím webového portálu. A tato služby mohou být také užitečné, když jste na cestě - pokus se s vaším vozidlem stanete účastníkem vážné dopravní nehody, systém automaticky kontaktuje zákaznické centrum společnosti Volkswagen, aby přenesl údaje o vozidle a místě nehody. Navíc, v závislosti na situaci, je automaticky vyžádána místní pomoc.

 

Car-Net App-Connect

Car-Net App-Connect

On-road, off-road ale nikdy offline.

Rozšiřte si svůj kokpit: s volitelnou funkcí Car-Net App-Connect můžete používat aplikace z chytrých telefonů, i když jste v pohybu. Jednoduše, bezpečně a pohodlně, prostřednictvím displeje na středové konzoli. Pro tento účel jsou k dispozici tři rozhraní: MirrorLink nabízí vhodnou aplikaci prakticky pro každou situaci. Android Auto vám umožňuje obsluhovat příslučné aplikace Android - a s CarPlay od společnosti Apple máte zvolené aplikace i vašeho iPhone k dispozici jedním stisknutím tlačítka. Čeká na vás celý svět mobilních aplikací.

 

 

4MOTION Active Control.

 

4MOTION Active Control.

Vychutnejte si ještě větší dávku vzrušení. Dobrodružství začíná právě zde.

Nový model Tiguan není jen dopravním prostředkem, který Vás doveze za dobrodružstvím, on sám je tím dobrodružstvím. Na přání dostupný systém 4MOTION Active Control Vám nabídne čtyři jízdní režimy šité na míru různým typům terénu. Mimo to je zde také režim jízdy po silnici, v rámci kterého si můžete díky systému výběru jízdního profilu vybrat jeden z pěti dostupných profilů - například hospodárný jízdní režim Eco nebo režim Sport pro obzvláště dynamickou jízdu.

 

Trailer Assist.

 

Trailer Assist.

O krok napřed. I pokud jde o parkování.

S volitelnou funkcí "Trailer Assist" může nový Tiguan snadno táhnout přívěs nebo karavan až do tažného zařízení 2,5 tuny. Jednoduše určete požadovaný směr jízdy pomocí ovladače, nastavení zrcátek a displeje na přístrojovém panelu - asistent bez námahy vmanévruje vaši kombinaci vůz-přívěs do požadované pozice v mezích systému. Vy musíte ovládat pouze pedál plynu a brzy - a mít otevřené oči.

 

Lane Assist.

Lane Assist.

Dobrý v terénu. a také na silnici.

I když je nový Tiguan vynikající off-road, je důležité zůstat ve svém pruhu, když jste na silnici. Funkce "Lane Assist", aktivní varovný systém při opuštění pruhu, může určit, zdali vozidlo nectěně přejelo přes vyznačené pruhy, a to od rychlosti 65 km/hod. Jakmile je systém aktivovaný, v rámci nastavených mezí upozorňuje řidiče aktivní intervencí a nasměrováním vozidla zpět do jízdního pruhu.*

* Funkce "Lane Assist" je v Evropě dodávána jako standard.

 

 

Area View.

Area View.

Jasný výhled. Ve všech směrech.

Poutavý s pozorností upřenou na vše: volitelná funkce "Area View" v novém Tiguanu umožňuje do kokpitu odeslat ze zorného pole kamer systému celkem až 17 živých pohledů a poskytnout tak řidiči optimální pomoc prakticky v jakékoliv dopravní situaci.

 

 

 

 

S Volkswagenem T-Roc od Loudy jsem velmi spokojená

Darja Plachotinová, kurýrka společnosti PPL, Svitavy   Paní Plachotinová jak jste se dostala k nákupu vozu u Louda Auto? Od malička byl můj sen koupit si nové auto. A díky tomu, že pracuji u přepravní společnosti PPL a…

Louda Auto Liberec rozšiřuje řady partnerů Audi Sport

Skupina certifikovaných prodejců Au di Sport Performance se v České republice rozrostla o jubilejního desátého partnera v podobě Louda Auto Liberec. I v Liberci tak bude možné spolu s běžnými modely Audi prodávat i  RS modely včetně…

CUV Taigo od Volkswagenu přijde na český trh koncem roku 2021

Současná móda vozů SUV (sport utility vehicle) se rozšiřuje o novou kategorii CUV (crossover utility vehicle). S novým modelem Taigo do ní vstupuje automobilka Volkswagen, slibuje si od ní spojení výhod malého SUV, běžných kompaktních…

Veselé Velikonoce!

Vážení zákazníci,    rádi bychom Vás informovali o sváteční otevírací době na našich pobočkách:   Prodej nových vozů, prodej ojetých vozů, servis: Pátek 2.4.2021 - ZAVŘENO Sobota 3.4.2021 - ZAVŘENO Neděle…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace