Skladové vozy
3294 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
817 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Louda Key Box
NOVINKA

Jezdec Jan Černý převzal vůz OCTAVIA RS od Louda Auto

Škoda

Rally jezdec Jan Černý získal novou posilu do svého vozového parku, nový automobil ŠKODA OCTAVIA RS od svého partnera - společnosti Louda Auto. Vůz bude využívat k přesunům mezi závody. 

Veřejnost uvidí Jana Černého v červeném modelu RS už v tomto týdnu při přípravě na Rally Bohemia, která se pojede 9. až 11. července v okolí Mladé Boleslavi

„Jsme rádi, že nám Honza Černý pomáhá upozornit motoristickou veřejnost na sportovně nabroušené modely RS od ŠKODA AUTO, uvedl ředitel prodeje Louda Auto Martin Feller. 

ŠKODA AUTO v současnosti vyrábí dva „ostré“ modely, OCTAVIA RS a KODIAQ RS. „S napětím očekáváme, zda se verze RS objeví také u nového modelu FABIA, která přijde na trh už v teď v létě,“ upozornil Martin Feller z největšího tuzemského dealerství vozů ŠKODA. 

Jezdec Jan Černý závodí za tým Louda Auto ŠKODA Racing, který je momentálně na třetím místě v tuzemském rally šampionátu. Současně se věnuje také dalším motoristickým disciplínám, hlavně rallycrossu. 


Sváteční otevírací doba

24.12.2021 - 26.12.2021 zavřeno, 31.12.2021 otevřeno do 15:30 hod., 01.01.2022 a 2.2.2022 zavřeno

Nová ŠKODA FABIA 4. generace očima závodníka Černého

Testy nového modelu ŠKODA FABIA čtvrté generace plní stránky motoristických časopisů. My jsme ale zvolili jinou cestu. O názor na mladoboleslavskou novinku jsme požádali přímo toho nejpovolanějšího, tedy automobilového závodníka Jana Černého, který s vozem ŠKODA FABIA R2 evo závodí za tým Louda Auto ŠKODA Racing.

Sedmimístnou Dacii Jogger už můžete objednávat!

Ode dneška u nás můžete objednávat vůz Dacia Jogger, nejlevnější vůz pro aktivní lidi na trhu, který uveze až sedm cestujících. Tohle auto na trhu chybělo, nová Dacia Jogger bude velice žádaná. Prostorné auto za cenu hluboko pod půl milionu Kč, které může svézt až 7 osob, v tom bude Jogger jedinečný. Dříve tuto pozici zastávala Dacia Dokker, její výroba ale skončila a čekalo se na to, jakou náhradu Dacia představí. Základní cena zcela nové Dacie Jogger činí přesně 358.500,- Kč.
Zpět na novinky