Black Friday
1311 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
573 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Louda Auto na TOUR de FLEET

Louda Auto

Naše společnost Louda Auto a.s. se zůčastní se značkami Audi a Mazda akce TOUR de Fleet v Pardubicích na Kunětické hoře, která se koná ve čtvrtek 10. 9. 2015.

Jedná se o den zaměřený na správu a řízení vozových parků ve firmách.

 

TOUR de FLEET

 

Tato akce je unikátní příležitostí seznámit se s nejnovějšími trendy v oblasti fleet managementu i automobilizmu a osobně si otestovat množství aktuálních modelů osobních a lehkých užitkových vozů většiny značek našeho trhu.

 

Naše sesterská společnost Car4Way bude mít vlastní worshop, kde představí novinku firemního carsharingu.

 

 

Kdy a kde?

10. září  2015
Program od 9:30, registrace od 8:30

Golf & Spa Kunětická hora
Dříteč 155
533 05  Dříteč
www.grkh.cz

 

 

 

Účast na akci je zdarma, nutná je však on-lline registrace.
Registrovat se můžete prostřednictvím webových stránek www.iFLEET.cz.

 

Na stejném webu si můžete prohlédnout i archiv akcí od roku 2007. Po celou dobu svého konání jsou hojně navštěvované českými manažery a oceňované pro svou vysokou informační hodnotu a schopnost přinášet zajímavé tipy na efektivní správu vozových parků, zvyšování bezpečnosti provozu a řadu dalších podnětů a informací.

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace