Skladové vozy
1348 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
546 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Mazda MX-5 získala prestižní ocenění "Red Dot: Best of the best" pro rok 2017

Mazda

 

 

Nová Mazda MX-5 RF získala nejvyšší možné ocenění  "Red Dot: Best of the best" pro rok 2017 
v mezinárodně uznávané soutěži Red Dot Product Design Award.
Jedná se o další přírustek do sbírky Mazda a podtržení filozofie Kodo - duše v pohybu.

 

 

Probuďte v sobě řidiče

U modelu MX-5 bylo navrženo vše s maximální péčí, a to od toho nejmenšího šroubku až po technologii SKYACTIV. To vše vytváří slovy nevyjádřitelný požitek z jízdy při kterém řidič tohoto vozu pocítí strhující napětí. Zkrátka se mezi vámi a vozem MX-5 RF vytvoří intimní pouto Jinba-Ittai.

Mazda MX-5 RF se vyznačuje pevnou skládací střechou, která je precizně zpracována ve stylu KODO - duše v pohybu. Tato technologicky vyspělá střecha se dá otevřít za jízdy (až do 10 km/h) a vítr ve vlasech pocítíte již za pouhých 13 vteřin.

 

Čeká vás esence toho nejlepšího z jízdy se staženou i zataženou střechou

  • Nejrychlejší stahovací střecha na světě

  • Nová prémiová metalická barva – šedá Machine Gray

  • Požitek z jízdy plný zábavy

  • Odlehčené dynamické řízení umožněné technologií SKYACTIV

  • Maximální rychlost: 215 km/h

  • Zrychlení: 0–100 km/h za 7,5 vteřiny

  • Spotřeba paliva: 6,6 l/100 km

  • Emise CO2: 154 g/km

 

Design

Mazda MX-5 RF je laděna ve stylu strhujícího designu KODO - duše v pohybu, který dává jasně najevo špičkovou ovladatelnost fíky odlehčené karoserie a slzovitým tvarem kabiny. Čeká vás povznášející pocit z jízdy s větrem ve vlasech. Exteriér i interiér vzájemně splývají a vytvářejí pocit jednoty, který přináší strhující prožitek za každých jízdních podmínek.

Výkon

Technologie SKYACTIV přináší novou definici účinnosti, síly a výkonu našich vozů. Dynamické ovládání a nízká spotřeba paliva představují u modelu MX-5 RF ideální spojení zábavy a komfortu. Každému prvku od motoru přes převodovku, podvozku až po jízdní dynamiku byla při optimalizaci věnována maximální péče a to vše za účelem zprostředkovat dokonalý požitek z jízdy. Zdokonalený posilovač řízení a zavěšení kod spolu s ideálním rozložením hmotnosti a nízkým těžištěm se u modelu MX-5 RF starají o bezkonkurenční ovladatelnost.

Infozábava

Mazda MX-5 RF nabízí rozmanité spojení s vnějším světem díky našemu systému infozábavy MZD Connect. Pohodlně se usaďte a užijte si cestu. Všechny mapy, hudbu a mnoho dalšího máte na dosah a užijte si ničím nerušenou jízdu.

Pokročilé bezpečnostní technologie

Při vývoji ikonického vozu MX-5 RF došlo k vybroušení jízdního prožitku, ale také k maximalizaci bezpečnosti v podobě několika inovativních technologických prvků i-ACTIVSENSE. Model MX-5 RF má od základů vypilované systémy aktivní a pasivní bezpečnosti, které poskytují všestrannou ochranu a upozorňují vás na hrozící nebezpečí. To s sebou přináší nižší riziko kolizí a větší jistotu při jízdě v noci a na dálnicích.

Octavia je ve finále!

Tři ze sedmi finalistů soutěže evropské Auto roku 2021 si můžete koupit i u nás v Louda Auto. Mezi sedmi nově odhalenými finalisty je trochu nečekaně i Škoda Octavia IV a také Cupra Formentor. Trojici vozů, které si můžete prohlédnout i u…

Sváteční otevírací doba

Vážení zákazníci,  rádi bychom Vás informovali o sváteční otevírací době.    Čtvrtek 24.12.2020 - ZAVŘENO Pátek 25.12.2020 - ZAVŘENO Sobota 26.12.2020 - ZAVŘENO Čtvrtek 31.12.2020 - OTEVŘENO DO 15:30 na všech…

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace