Skladové vozy
1860 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
762 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Autorizované servisní služby

Mazda MX-5 získala prestižní ocenění "Red Dot: Best of the best" pro rok 2017

Mazda

 

 

Nová Mazda MX-5 RF získala nejvyšší možné ocenění  "Red Dot: Best of the best" pro rok 2017 
v mezinárodně uznávané soutěži Red Dot Product Design Award.
Jedná se o další přírustek do sbírky Mazda a podtržení filozofie Kodo - duše v pohybu.

 

 

Probuďte v sobě řidiče

U modelu MX-5 bylo navrženo vše s maximální péčí, a to od toho nejmenšího šroubku až po technologii SKYACTIV. To vše vytváří slovy nevyjádřitelný požitek z jízdy při kterém řidič tohoto vozu pocítí strhující napětí. Zkrátka se mezi vámi a vozem MX-5 RF vytvoří intimní pouto Jinba-Ittai.

Mazda MX-5 RF se vyznačuje pevnou skládací střechou, která je precizně zpracována ve stylu KODO - duše v pohybu. Tato technologicky vyspělá střecha se dá otevřít za jízdy (až do 10 km/h) a vítr ve vlasech pocítíte již za pouhých 13 vteřin.

 

Čeká vás esence toho nejlepšího z jízdy se staženou i zataženou střechou

  • Nejrychlejší stahovací střecha na světě

  • Nová prémiová metalická barva – šedá Machine Gray

  • Požitek z jízdy plný zábavy

  • Odlehčené dynamické řízení umožněné technologií SKYACTIV

  • Maximální rychlost: 215 km/h

  • Zrychlení: 0–100 km/h za 7,5 vteřiny

  • Spotřeba paliva: 6,6 l/100 km

  • Emise CO2: 154 g/km

 

Design

Mazda MX-5 RF je laděna ve stylu strhujícího designu KODO - duše v pohybu, který dává jasně najevo špičkovou ovladatelnost fíky odlehčené karoserie a slzovitým tvarem kabiny. Čeká vás povznášející pocit z jízdy s větrem ve vlasech. Exteriér i interiér vzájemně splývají a vytvářejí pocit jednoty, který přináší strhující prožitek za každých jízdních podmínek.

Výkon

Technologie SKYACTIV přináší novou definici účinnosti, síly a výkonu našich vozů. Dynamické ovládání a nízká spotřeba paliva představují u modelu MX-5 RF ideální spojení zábavy a komfortu. Každému prvku od motoru přes převodovku, podvozku až po jízdní dynamiku byla při optimalizaci věnována maximální péče a to vše za účelem zprostředkovat dokonalý požitek z jízdy. Zdokonalený posilovač řízení a zavěšení kod spolu s ideálním rozložením hmotnosti a nízkým těžištěm se u modelu MX-5 RF starají o bezkonkurenční ovladatelnost.

Infozábava

Mazda MX-5 RF nabízí rozmanité spojení s vnějším světem díky našemu systému infozábavy MZD Connect. Pohodlně se usaďte a užijte si cestu. Všechny mapy, hudbu a mnoho dalšího máte na dosah a užijte si ničím nerušenou jízdu.

Pokročilé bezpečnostní technologie

Při vývoji ikonického vozu MX-5 RF došlo k vybroušení jízdního prožitku, ale také k maximalizaci bezpečnosti v podobě několika inovativních technologických prvků i-ACTIVSENSE. Model MX-5 RF má od základů vypilované systémy aktivní a pasivní bezpečnosti, které poskytují všestrannou ochranu a upozorňují vás na hrozící nebezpečí. To s sebou přináší nižší riziko kolizí a větší jistotu při jízdě v noci a na dálnicích.

Na trh přijíždí čtvrtá generace ŠKODA OCTAVIA

Nyní je k dostání v provedení COMBI, ale brzy se můžete těšit na další provedení a motorizace vozu. Design, který nestárne … Osobitý design ŠKODA OCTAVIA nikdy neomrzí . Široká maska chladiče, na kterou…

Volkswagen přichází nejen s novým designem modelu up!, ale i s novým modelem e-up!

Volkswagen up! po faceliftu a nový model Volkswagen e-up! Volkswagen up! po faceliftu Volkswagen přichází s novým designem up!, White up! a Black up!. Nový up! nabízí palubní desku v designu black cube a potahy sedadel…

Hyundai i10 přijíždí v novém designovém obleku

Komfortní Hatchback s luxusním designem.   Nový oblek … Ostré linie předních světel vás nenechají chladnými. Robustnost přední části vozu dodává také kaskádovitá mřížka chladiče se dvěma zabudovanými…

ŠKODA představuje první plug-in hybrid iV ŠKODA SUPERB

Dokonalá kombinace elektromotoru a benzínového motoru, která je šetrná k životnímu prostředí.   Luxusní design Maska chladiče je větší, má dvojité lamely a sestupuje níže do nárazníku. Snížené přední světlomety, které…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace