Skladové vozy
1206 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
657 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Mazda6 AWD aneb v novém kabátě

Mazda

Mazda6 je i nadále jiná tím, že nabízí ještě více vzrušující jízdní dynamiku s výjimečnou spotřebou paliva a technologií SKYACTIV. Elegantní prvky exteriéru ve znamení designu KODO budou nyní k dispozici v devíti barvách karoserie, včetně stříbrné Sonic metalízy vyjadřující jedinečné tvary karoserie Mazdy6.

 

Sedněte za volant a brzy si sami všimnete ergonomie, intuitivního interiéru a plynulejší jízdu. Adaptivní LED světlomety automaticky ovládají směr, výšku a dosah paprsku pro lepší viditelnost při jízdě v noci.

 

Mazda6 je dále vybavena nejpokročilejšími bezpečnostními prvky i-ACTIVSENSE pro prevenci nehody, takže si nyní můžete užívat vzrušující jízdy naprostou bez starostí.

 

 

Mazda6 AWD


 

Mazda6 AWD Mazda6 AWD
Mazda6 AWD
Mazda6 AWD Mazda6 AWD Mazda6 AWD
Mazda6 AWD Mazda6 AWD Mazda6 AWD

 

 

 

Mazda - kontakt

 

 

Louda Holding CUP 2020

Dne 10.9.2020 proběhl v Poděbradech golfový turnaj Louda Holding CUP 2020. Všem hráčům děkujeme za účast a budeme se těšit na další setkání.

Nová ŠKODA ENYAQ iV ... simple clever elektromobilita

Dvě varianty pohonu Dvě různé kapacity baterie Krátký nabíjecí čas Výkon až 225 kW Dojezd až 510 km Platforma MEB   To vše je ve zkratce žhavá novinka na trhu…

Nový Hyundai i30: elegantnější, bezpečnější a hospodárnější

BEZPEČNOST – KONEKTIVITA – ÚČINNOST Nová i30 přináší novinky na všech frontách: nový výrazný design, nejlepší bezpečnostní výbava ve své třídě, neomezená konektivita a verze s 48voltovým mild hybridním…

Předprodej zahájen! Nový VW Tiguan již od 629 000,-Kč s DPH*

*při využití Bonusu Protiúčet   Využijte výhodného financování od spol. VWFS s úrokem od 0,84% a POV za 1 Kč měsíčně po celou dobu financování (až 6 let).  Platí na objednávky do 30.9.2020.   Informujte se…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace