Skladové vozy
1346 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
544 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Moderní styl a nejvyspělejší technika: Nový Ford Fiesta již za 3 555 Kč

Ford

Zcela nový Ford Fiesta vyniká svým mimořádně moderním stylem a jedinečnými způsoby individuálního přizpůsobení vozidla, které jsou rozmanitější než kdykoli dříve. V kombinaci s podmanivou jízdní dynamikou, která vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři, tvoří tyto vlastnosti z nového Fordu Fiesta partnera dokonale vyhovujícího vašemu životnímu stylu.

Koncepce i styl se v novém Fordu Fiesta od základu změnily. Díky pokrokovému zpracování, novému atraktivnímu exteriéru i překrásně ztvárněnému interiéru budete nepřehlédnutelní. Přednosti nové Fiesty však zdaleka nekončí tím, co je vidět na první pohled.
 


Příjemná a pohodlná. Zábavná a inteligentní.

Pokud chytré technologie fungují hladce u vás doma, proč ne i ve vašem autě. Nový Ford Fiesta je vybaven systémem SYNC 3, který usnadňuje život; moderním audiosystémem B&O PLAY, jenž se postará o zábavu na cestách; a elektricky ovládanou panoramatickou střechou, která zpříjemní každou jízdu. Připravte se vyzkoušet tohle všechno i mnoho dalšího v prostoru navrženém tak, aby vám zajistil veškeré myslitelné pohodlí.
 

Neuvěřitelně chytré!

Když nastartujete nový Ford Fiesta, probudíte tím k životu širokou paletu vyspělých systémů a technologií. Například aktivní parkovací asistent, adaptivní tempomat, asistent pro jízdu v pruzích, systém rozpoznávání dopravních značek a mnoho dalších. Připravte se vyzkoušet technologie tak chytré a užitečné, až se budete divit, jak jste se bez nich mohli doposud obejít.


Vychutnáte si jízdní dynamiku. Oceníte hospodárnost.

Proč byste se měli rozhodovat mezi suverénními jízdními výkony a nízkou spotřebou paliva? S novým Fordem Fiesta můžete mít obojí. Pětinásobný držitel titulu „Motor roku“, zážehový 1.0 EcoBoost, je vám k službám. Systém Stop-Start pomáhá šetřit palivo při každém zastavení. A vyspělé jízdní vlastnosti spolu s precizní ovladatelností představují záruku vynikajícího pocitu z jízdy.
 

Bezpečnost a zabezpečení jsou pro nás prioritou

Nový Ford Fiesta disponuje celou řadou pokročilých technických řešení, která v rizikových situacích ochrání vás, vaše cestující i samotný vůz. K nejvýznamnějším prvkům patří adaptivní tempomat, aktivní parkovací asistent, chrániče hran dveří a SYNC 3 s automatickým nouzovým voláním Emergency Assist. Je zde i celá řada dalších systémů, z nichž některé pomáhají nehodě úplně předejít.
 


Využijte skvělé zaváděcí nabídky na nový Ford Fiesta!


Ford Fiesta Trend již za 3 555 Kč měsíčně

Fiesta nabízí v základní výbavě Trend daleko více moderních technologií, než byste očekávali. Díky nim je Fiesta Trend vysoce bezpečná, nabízí výborné jízdní vlastnosti a komfortní prvky pro cestující. 

  • Cena: 304 990 Kč
  • Měsíční splátka včetně pojištění: 3 555 Kč
  • Záloha 49,03%: 149 550 Kč
  • Doba trvání úvěru: 60 měsíců

 

Ford Fiesta Titanium již za 4 222 Kč měsíčně  

Nová Fiesta Titanium nabízí nejvyšší úroveň technických inovací, které jinak zůstávají vyhrazeny mnohem větším a dražším automobilům. Představuje vysokou úroveň výbavy, vysokou kvalitu a vysoké standardy: očekávejte jen to nejlepší.

  • Cena: 367 990 Kč
  • Měsíční splátka včetně pojištění: 4 222 Kč
  • Záloha 48,67%: 179 100 Kč
  • Doba trvání úvěru: 60 měsíců


Otestujte nový Ford Fiesta na pobočce v Kolíně.

Octavia je ve finále!

Tři ze sedmi finalistů soutěže evropské Auto roku 2021 si můžete koupit i u nás v Louda Auto. Mezi sedmi nově odhalenými finalisty je trochu nečekaně i Škoda Octavia IV a také Cupra Formentor. Trojici vozů, které si můžete prohlédnout i u…

Sváteční otevírací doba

Vážení zákazníci,  rádi bychom Vás informovali o sváteční otevírací době.    Čtvrtek 24.12.2020 - ZAVŘENO Pátek 25.12.2020 - ZAVŘENO Sobota 26.12.2020 - ZAVŘENO Čtvrtek 31.12.2020 - OTEVŘENO DO 15:30 na všech…

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace