Skladové vozy
1772 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
892 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Nejvýkonnější motor na evropském trhu v Audi SQ8!

Audi

Audi představuje vrcholný model rodiny Q - nejvýkonnější SUV na evropském trhu Audi SQ8. Pod jeho kapotou se skrývá osmiválcový vznětový motor V8 Biturbo s 435 k. 

Audi SQ8 s 4.0 TDI: nedostižný a přitom hospodárný

Nové Audi SQ8 lze popsat jedním slov - výkon. Díky nejvyspělejší technice nabízí nové Audi SQ8 výkon 350 KW (435 k). Motor 4.0 TDI dokáže zrychlit z klidu na 100 km/hod za 4,8 sekundy. Ano, pořád se bavíme o velkém a pohodlném SUV. Při 250 km/hod učiní dalšímu zrychlení přítrž elektronický omezovač rychlosti. Spontální reakci motoru zajišťují 2 turbodmychadla, která pracuji na systému postupného přeplňování. Při nizkých otáčkách pracuje jen jedno turbodmychadlo, od 2200 otáček se k němu přidává i to druhé. Turbodmychadlo podporuje přij rozjezdu a akceleraci z nízkých otáček i elektricky poháněné dmychadlo EAV.

 

Hospodárnost zajišťuje částečně hybridní pohon MHEV (Mild Hybrid Electric Vehicle). Zásobníkem energie je kompaktní sada lithium - iontových akumulátorů. Při zpomalování dosáhne rekuperační energie výkonu až 8 kW. Tato energie se pak ukládá do akumulátorů. Tento systém výraně přispívá k hospodárnosti modelu SQ8. Technika MHEV snižuje spotřebu paliva v reálném provozu až o 0,5 litrů na 100 km/hod. 

 

audi sq8

 

Výkon modelu SQ8 doplňuje osmistupňová převodovka tiptronic a trvalý pohon všech kol quattro. Ten rozděluje hnací sílu mezi přední a zádní nápravu v poměru 40:60 %. V paketu výspělechých podvozkových systému advanced optimalizuje sportovní diferenciál přenos hnací síly aktivním rozdělováním točivého momentu mezi zadní kola. Při změně směru jízdy směřuje větší část hnací síly k vnějšímu kolu. 

Díky funkci Audi drive select, která je dodávaná seriově, si můžete u Audi SQ8 změnit jízdní dynamiku vozu. Vybrat si můžete ze 7 režimů a sportovním adaptivním vzduchovým odpružením. Jako poslední higt-tech lahůdku lze zmínit elektromechanický systém pro aktivní stabilizaci bočního náklonu (EAWS). Audi SQ8 je sériově dodáváno na 21" kolech, na přání ji lze exkluzivně doplnit 22" koly.

audi sq8_1 

Pohodlně a bezpečně

Audi SQ8 nabízí díky svému třímetrovému rozvoru mimořádně prostorný interiér. Sériově jsou ve voze dodávaná sportovní sedadla, na přání poté sportovní sedadla S plus s integrovanými opěrkami hlavy a např. i s funkcí klimatizace a masáže. Zadní sedadla jsou na přání posuvná. Jejich sklopením zvětšíte zavazadlový prostor až na 1755 litrů. V základním rozložení sedaček nabízí SQ8 zavazadlový prostor o objemu 608 litrů. 

V interéru Audi SQ8 se nachází 2 velké dotykové displeje, které jsou hlavními ovládacími prvky modelu. Horní displej, která se ve vypnutém stavu zasune o velké leskle černé ozdobné plochy, slouží k ovládání informačního zábavního a navigačního systému. Druhý displej zobrazuje spoustu detailních informací  systému Audi virtual cockpit. Audi SQ8 TDI je sériově vybaveno vrcholných informačním systémem MMI Navigation plus. Součástí tohoto systému je modul pro přenus dat, který podporuje standart LTE Advanced a hotspot WLAN. Tento sýstém například rozpozná preference řidiče na základě projížděných tras a díky tomu mu dokáže cíleně předkládat návrhy. Za zmínku také stojí Audi connect a cloudová hlasová služba Amazon Alexa.

Audi SQ8_2

Samozřejmostí u vozů této kategorie je celá řada jízdních asistentů:

  • adaptivní asistent řízení, který sdružuje funkce adaptivního tempomatu, asistenta pro jízdu v dopravní koloně a asistenta pro jízdu v jízdním pruhu,
  • asistent pro hospodárnou jízdu,
  • asistent pro průjezd křižovatkou, 
  • asistent pro sledování vozidel přijíždějících vzadu a ze strany
  • asistent pro vystupování,
  • asistent pro změnu jízdního pruhu, 
  • asistent pro manévrování, který vás například upozorní na obrubníky nebo parkovací sloupky, které jsou hůře viditelné, 
  • asistent kamerového rozpoznávání značek,
  • asistenční funkce pro odbočování. 

 

Audi SQ8 příjde na český trh v průběhu léta. Zkraťte si čekání a podívejte se do ceníku. 

Ceník Audi SQ8 TDI

Díky všem zdravotníkům

Je nám ctí, že jsme se mohli zapojit do této kampaně a bezplatně zapůjčit jeden z našich vozů do nemocnice v Kolíně. Doufáme, že jim bude dobře sloužit. Všem přejeme pevné zdraví! Spolu to zvládneme.

Již fungujeme bez omezení. S novou otevírací dobou.

Vážení zákazníci,  rádi bychom vám oznámili, že od 20.4. 2020, dle harmonogramu uvolnění schváleného vládou, máme všechny naše pobočky otevřeny.   Všechny naše služby jsou nyní v provozu bez omezení.…

Nová spolupráce s Lukášem Krpálkem, nejlepším českým judistou.

Lídři spojili síly. Dne 9.3.2020 proběhla v Praze tisková konference, kde společnosti Louda Auto a.s. a sesterská společnost CAR4WAY a.s. navázaly novou spolupráci s nejvýraznější osobností českého sportu,…

SEAT představil nový SEAT Leon

Zcela nový SEAT Leon byl navržen a vyvíjen v Barceloně, v komplexu SEAT Martorell. Nejbezpečnější vůz, který kdy tato značka vyrobila je nabitý novými technologiemi a překvapí i výrazným designem. Nová generace modelu Leon…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace