Skladové vozy
1344 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
592 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Nová generace modelu Volkswagen Caddy. Již v předprodeji.

Volkswagen Užitkové vozy

Nový Volkswagen Caddy

 

 

Nový Caddy Highline
Nový výrazný design.   

Nový výrazný design.

Design nového vozu Caddy definují čisté, přesné linie a dynamické tvary. Markantní detaily se nacházejí na všech stranách karoserie. Příkladem je nová zadní partie se spoilerem a nově tvarovanými zadními světly nebo nové sportovní čelo vozu s chromovanými ozdobnými lištami na mřížce chladiče. V novém designu jsou také podélné střešní nosiče, boční ochranné lišty i nově tvarovaná vnější zpětná zrcátka.

 
Nový Caddy již k objednání
 

Nový interiér.

Nový Caddy ve svém interiéru zaujme dokonalým zpracováním, ergonomickými sedadly, vylepšenou vnitřní akustikou a novými rádii i Infotainment systémy. Asistenční a bezpečnostní systémy jako např. systém sledování okolí vozu „Front Assist“ s funkcí nouzového brzdění „City Brake“, multikolizní brzda, asistent pro přepínání dálkových světel „Light Assist“ nebo automatická regulace odstupu ACC pomáhají řidiči a chrání řidiče i cestující.

  Nový interiér.
Více komfortu. Více individuality.
           
  

Více komfortu.

Asistenční systémy nového vozu Caddy poskytují řidiči účinnou podporu a jsou tak přínosem pro komfort jízdy. Sériová výbava zahrnuje „Multikolizní brzdu“ a systém kontroly okolí vozu „Front Assist“ s funkcí nouzového brzdění City Brake. V rámci výbavy na přání je pak možné získat automatickou regulaci dostupu ACC, asistenta pro přepínání dálkových světel „Light Assist“ nebo zpětnou kameru.

   

Více individuality.

Pro nový Caddy Highline můžete vybírat z nabídky dvanácti atraktivních laků, do které nově přibyl základní lak červená „Kirsch“ a nové metalické laky, jako např. modrá „Starlight“, modrá „Acapulco“ a hnědá „Chestnut“. Jako lak s perleťovým efektem v nabídce zůstává oblíbená černá „Deep“. Nová je také paleta potahů sedadel – nabídka zahrnuje šest různých látek a tři provedení kůže a umělé kůže.

 
           
BlueMotion Technology.
           
 

BlueMotion Technology.

Systém „Start-Stop“, využívání energie uvolněné při brzdění, pneumatiky se sníženým valivým odporem – díky sériovému paketu opatření BlueMotion Technology nový Caddy Highline spolehlivě splňuje limity přísné emisní normy Euro 6. Díky optimalizovanému nastavení podvozku je navíc zárukou zvýšeného jízdního komfortu.

 
           

 

 

 

 

Nový Caddy Generation Four
Nový výrazný design.   

Nový výrazný design.

Nový Caddy Generation Four zaujme svým nezaměnitelným designem, vysoce kvalitními detaily a exkluzivní výbavou. Čelní partie vozu působí díky nově modelovaným liniím, černé mřížce chladiče ve vysokém lesku a třem chromovaným lištám neobyčejně sportovním dojmem. K dalším výrazným prvkům patří zatmavená zadní světla a sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny „Madrid“ v červené barvě s leštěným povrchem.

 
Nový Caddy již k objednání
 

Nový interiér.

Kabina nového Caddy Generation Four je vybavena mnoha praktickými funkcemi a odkládacími přihrádkami i velkým množstvím designových prvků. Dominantním detailem komfortní palubní desky je dekorační lišta v červené barvě „Fortana“, jež dodává vozu Caddy sportovní charakter. Nástupní prahové lišty z ušlechtilé oceli a prvky z kůže zdobené barevnými švy pak podtrhují jeho exkluzivitu. Završením je pak nabídka nových Infotainment systémů.

  Nový interiér.
Více komfortu. Více individuality.
           
  

Více komfortu.

Nový Caddy Generation Four zapůsobí svou rozsáhlou sériovou výbavou asistenčních systémů, ke kterým patří systém kontroly okolí vozu „Front Assist“ s funkcí nouzového brzdění City Brake, multikolizní brzda, tempomat včetně omezovače rychlosti, brzdový asistent, sledování únavy řidiče a zpětná kamera. V rámci výbavy na přání je pak možné získat např. automatickou regulaci dostupu ACC.

   

Více individuality.

Nový Caddy Generation Four přichází se třemi exkluzivními designovými variantami – temperamentní červenou „Fortana“, elegantní kombinací černé „Deep“ s koly z lehké slitiny ve stříbrné barvě a bílou „Candy“, jež může být alternována stříbrnou „Reflex“, s černě lakovanými koly. Sedadla jsou pak sériově čalouněna potahy „Yakuzi“ v šedé „Moonrock“. Stále Vám ale zbývá možnost individuální volby – k dispozici je nabídka 12 laků a 10 potahových látek.

 
           
Nové motory splňující emisní normu Euro 6.
           
 

Nové motory splňující emisní normu Euro 6.

Vysoký výkon, hospodárnost a dlouhá životnost. Nová generace motorů splňujících emisní normu Euro 6 se díky přeplňování turbodmychadlem a systému přímého vstřikování vyznačuje výjimečnou silou při nízké spotřebě paliva. K ní přispívají také opatření BlueMotion Technology, mezi která patří systém „Start-Stop“, vyžívání energie uvolněné při brzdění (rekuperace) a pneumatiky se sníženým valivým odporem.

 
           

 

 

 

 

Nový Caddy skříňový vůz
Nový výrazný design.   

Nový výrazný design.

Čisté a přesně vedené linie, nově modelované čelo vozu i zadní partie. Nový Caddy působí robustním dojmem a vyzařuje kvalitu a spolehlivost. Je vybaven nejširšími bočními posuvnými dveřmi ve své automobilové třídě. Chromované lišty na mřížce chladiče, nově tvarovaná zadní světla, boční ochranné lišty i dveře nákladového prostoru, jejichž potah je kompletně vyroben z plechu, jsou výraznými detaily, které na sebe přitahují pozornost.

 
Nový Caddy již k objednání
 

Nový interiér.

Zcela nově vyvinutý: Nová kabina s vysoce kvalitním zpracováním a nová ergonomicky tvarovaná sedadla s robustními potahy. Promyšlený systém odkládacích prostor pro uložení všeho, co musí být rychle po ruce. Inovativní asistenční systémy, které pomáhají řidiči a chrání přepravovaný náklad. Široká nabídka rádií a navigačních systémů. To vše charakterizuje nový Caddy skříňový vůz.

  Nový interiér.
Více komfortu. Více individuality.
           
  

Více komfortu.

Inovativní asistenční systémy nového Caddy skříňového vozu poskytují řidiči účinnou podporu a připívají tak ke komfortu jízdy. Sériová výbava zahrnuje např. novou „Multikolizní brzdu“. V rámci výbavy na přání je pak možné získat automatickou regulaci dostupu ACC včetně systému kontroly okolí vozu „Front Assist“ s funkcí nouzového brzdění City Brake, asistenta pro přepínání dálkových světel „Light Assist“ nebo zpětnou kameru.

   

Více individuality.

V rámci sériové výbavy můžete pro nový Caddy skříňový vůz vybrat jeden ze čtyř laků – bílá „Candy“, červená „Kirsch“, šedá „Pure“ a oranžová „Leucht“. Na přání je k dispozici lak s perleťovým efektem černá „Deep“ a devět metalických laků, z nichž nové jsou šedá „Indium“, zelená „Bambusgarden“, modrá „Starlight“, modrá „Acapulco“ a hnědá „Chestnut“. Sedadla mohou čalouněna buď robustní látkou, nebo umělou kůží „Mesh“, obě v titanově černé barvě.

 
           
Nová generace motorů EU6.
           
 

Nová generace motorů EU6.

Díky nové generaci motorů je nový Caddy velmi hospodárný. Nové úsporné agregáty TDI, nové vysoce efektivní motory TSI i nová pohonná jednotka TGI využívající stlačený zemní plyn dále snižují provozní náklady a jsou rovněž ohleduplné k životnímu prostředí. Na přání mohou být doplněné také převodovkou s dvojitou spojkou DSG a pohonem všech kol 4MOTION.

 
           

 

 

 

  Záruka Užitkové vozy    

 

 

 

Kontakt
Poděbrady Pardubice Teplice
     
Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Louda Holding CUP 2020

Dne 10.9.2020 proběhl v Poděbradech golfový turnaj Louda Holding CUP 2020. Všem hráčům děkujeme za účast a budeme se těšit na další setkání.

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace