Skladové vozy
1757 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
528 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Nová Mazda CX-3 přináší potěšení z jízdy

Mazda

Oceňovaná technologie SKYACTIV přináší nekompromisní sportovní výkon a dynamické, citlivé řízení, proto se model Mazda CX-3 perfektně hodí jak pro jízdu ve městě, tak pro cestování na venkově. Model CX-3 klade maximální důraz na řidiče a byl navržen kolem něj s inovativními bezpečnostními funkcemi systému MZD Connect a i-ACTIVSENSE, které zajišťují, aby byla každá jízda příjemná, zábavná a bezpečná. To jsou pouze některé z důvodů, proč je Mazda CX-3 odvážně jiná a vytváří nový standard jedinečného zážitku z jízdy.
 

Co můžete od Mazdy CX-3 očekávat?

  • Sportovní výkon a dynamická ovladatelnost s pohotovými reakcemi

  • Špičková bezpečnostní technologie i-ACTIVSENSE

  • Konektivita a zábava v interiéru a Head Up displej 

  • Maximální rychlost: 200 km/h - model 2.0 Skyactiv-G150 AWD. 

  • Akcelerace: 100 km/h za 8,7 sekund - model 2.0 Skyactiv-G150 AWD.

  • Kombinovaná spotřeba paliva: 4.0 - 6.4 l/100 km

  • Emise CO2: 105 – 150 g/km
     

Uznání za inovativní design

Mazda CX-3 získala ocenění Red Dot Design Award za vysokou kvalitu designu. Mezinárodní porota udělujte tuto žádanou pečeť kvality pouze projektům, které se zásadně odlišují od srovnatelných projektů díky svému mimořádnému designu.

Design KODO – duše v pohybu

Nejnovější evoluce designu KODO začíná u lidí. Stylový exteriér má jedinečnou individualitu, která vám umožňuje vytvořit si vlastní výraz. Elegantní štíhlé linie kontrastují s odvážnými a pevnými proporcemi a propůjčují Mazdě CX-3 výrazný vzhled na vůz této velikosti. Uvnitř pohodlného a prostorného interiéru na vás čeká nejvyšší kvalita a řemeslné zpracování s integrovanými intuitivními funkcemi a inovativním designem zaměřeným na vás.

TECHNOLOGIE SKYACTIV

Filozofie Mazdy CX-3 „potěšení z jízdy“ v sobě skrývá celou řadu oceňovaných technologií SKYACTIV. Motory, karoserie a podvozek přinášejí nekompromisní výkon a nabízejí citlivé ovládání, vysokou přilnavost a sportovní jízdní dynamiku. Při jízdě ve městě nebo na venkově tak budete mít pocit spojení s vozem Mazda CX-3 Jinba Ittai .

MZD Connect

MZD Connect poskytuje bezpečný a snadný přístup k veškeré vaší hudbě, textovým zprávám hands-free a volání, navigaci a sociálním sítím. Všechny potřebné informace jsou zobrazeny na 7" barevné dotykové obrazovce, takže se můžete pomocí kruhového HMI ovladače.

Pokročilá bezpečnostní technologie

Řada inteligentních špičkových bezpečnostních funkcí i-ACTIVSENSE vám poskytuje veškeré potřebné zabezpečení a ochranu. Integrované snímače a kamery za vás sledují a hlídají vaše okolí. A technologie, jako například systém sledování mrtvého úhlu (BSM), vám pomáhá vyhnout se kolizím při změně jízdních pruhů nebo při couvání.


Zeptejte se na tento model našich prodejců, nebo se podívejte na naše skladové vozy

Louda Auto Liberec rozšiřuje řady partnerů Audi Sport

Skupina certifikovaných prodejců Au di Sport Performance se v České republice rozrostla o jubilejního desátého partnera v podobě Louda Auto Liberec. I v Liberci tak bude možné spolu s běžnými modely Audi prodávat i  RS modely včetně…

CUV Taigo od Volkswagenu přijde na český trh koncem roku 2021

Současná móda vozů SUV (sport utility vehicle) se rozšiřuje o novou kategorii CUV (crossover utility vehicle). S novým modelem Taigo do ní vstupuje automobilka Volkswagen, slibuje si od ní spojení výhod malého SUV, běžných kompaktních…

Veselé Velikonoce!

Vážení zákazníci,    rádi bychom Vás informovali o sváteční otevírací době na našich pobočkách:   Prodej nových vozů, prodej ojetých vozů, servis: Pátek 2.4.2021 - ZAVŘENO Sobota 3.4.2021 - ZAVŘENO Neděle…

HYUNDAI IONIQ 5 - krasavec výhradně na elektřinu

Originální poznávací prvky zcela nového elektromobilu od Hyundai, nazvaného IONIQ 5, dokážou překvapit. Kufr vepředu s objemem až 57 litrů, mozaikové světlomety s parametrickými pixely vpředu i vzadu a pohledný minimalistický…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace