Skladové vozy
1350 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
549 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Nová Mazda CX-3 přináší potěšení z jízdy

Mazda

Oceňovaná technologie SKYACTIV přináší nekompromisní sportovní výkon a dynamické, citlivé řízení, proto se model Mazda CX-3 perfektně hodí jak pro jízdu ve městě, tak pro cestování na venkově. Model CX-3 klade maximální důraz na řidiče a byl navržen kolem něj s inovativními bezpečnostními funkcemi systému MZD Connect a i-ACTIVSENSE, které zajišťují, aby byla každá jízda příjemná, zábavná a bezpečná. To jsou pouze některé z důvodů, proč je Mazda CX-3 odvážně jiná a vytváří nový standard jedinečného zážitku z jízdy.
 

Co můžete od Mazdy CX-3 očekávat?

  • Sportovní výkon a dynamická ovladatelnost s pohotovými reakcemi

  • Špičková bezpečnostní technologie i-ACTIVSENSE

  • Konektivita a zábava v interiéru a Head Up displej 

  • Maximální rychlost: 200 km/h - model 2.0 Skyactiv-G150 AWD. 

  • Akcelerace: 100 km/h za 8,7 sekund - model 2.0 Skyactiv-G150 AWD.

  • Kombinovaná spotřeba paliva: 4.0 - 6.4 l/100 km

  • Emise CO2: 105 – 150 g/km
     

Uznání za inovativní design

Mazda CX-3 získala ocenění Red Dot Design Award za vysokou kvalitu designu. Mezinárodní porota udělujte tuto žádanou pečeť kvality pouze projektům, které se zásadně odlišují od srovnatelných projektů díky svému mimořádnému designu.

Design KODO – duše v pohybu

Nejnovější evoluce designu KODO začíná u lidí. Stylový exteriér má jedinečnou individualitu, která vám umožňuje vytvořit si vlastní výraz. Elegantní štíhlé linie kontrastují s odvážnými a pevnými proporcemi a propůjčují Mazdě CX-3 výrazný vzhled na vůz této velikosti. Uvnitř pohodlného a prostorného interiéru na vás čeká nejvyšší kvalita a řemeslné zpracování s integrovanými intuitivními funkcemi a inovativním designem zaměřeným na vás.

TECHNOLOGIE SKYACTIV

Filozofie Mazdy CX-3 „potěšení z jízdy“ v sobě skrývá celou řadu oceňovaných technologií SKYACTIV. Motory, karoserie a podvozek přinášejí nekompromisní výkon a nabízejí citlivé ovládání, vysokou přilnavost a sportovní jízdní dynamiku. Při jízdě ve městě nebo na venkově tak budete mít pocit spojení s vozem Mazda CX-3 Jinba Ittai .

MZD Connect

MZD Connect poskytuje bezpečný a snadný přístup k veškeré vaší hudbě, textovým zprávám hands-free a volání, navigaci a sociálním sítím. Všechny potřebné informace jsou zobrazeny na 7" barevné dotykové obrazovce, takže se můžete pomocí kruhového HMI ovladače.

Pokročilá bezpečnostní technologie

Řada inteligentních špičkových bezpečnostních funkcí i-ACTIVSENSE vám poskytuje veškeré potřebné zabezpečení a ochranu. Integrované snímače a kamery za vás sledují a hlídají vaše okolí. A technologie, jako například systém sledování mrtvého úhlu (BSM), vám pomáhá vyhnout se kolizím při změně jízdních pruhů nebo při couvání.


Zeptejte se na tento model našich prodejců, nebo se podívejte na naše skladové vozy

Octavia je ve finále!

Tři ze sedmi finalistů soutěže evropské Auto roku 2021 si můžete koupit i u nás v Louda Auto. Mezi sedmi nově odhalenými finalisty je trochu nečekaně i Škoda Octavia IV a také Cupra Formentor. Trojici vozů, které si můžete prohlédnout i u…

Sváteční otevírací doba

Vážení zákazníci,  rádi bychom Vás informovali o sváteční otevírací době.    Čtvrtek 24.12.2020 - ZAVŘENO Pátek 25.12.2020 - ZAVŘENO Sobota 26.12.2020 - ZAVŘENO Čtvrtek 31.12.2020 - OTEVŘENO DO 15:30 na všech…

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace