Black Friday
1326 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
599 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Nová Mazda CX-5 již brzy

Mazda

Propracovaná robustnost

Dospělá konstrukce, elegantní tvar, do kterého vše krásně zapadá a dokonalá povrchová úprava: tyto tři koncepty skvěle vyjadřují náš design „propracované robustnosti“. Společně se starají o to, že nová Mazda CX-5 bude ztělesnění krásy, která ve Vás probudí city. Robustní proporce dodávají vozu zemitý postoj a karoserie působí dojmem skvělé přilnavosti k vozovce. Ladné ztvárnění hlavních prvků navozuje pocit akcelerace a rychlosti prostřednictvím ryzího pohybu a luxusní povrchová úprava všech částí vozů přímo vybízí k pohlazení.

Design

Nová Mazda CX-5 čiší designem KODO každým coulem a dodává jí silný pocit sofistikovanosti a síly, který se line od odvážného, luxusního exteriéru nápadně zdůrazněného novou strhující barvou Soul Red Crystal až po humanocentrický a prostorný interiér, zaručující pohodlnější jízdu a komfort. Nádherné provedení, které přináší potěšení.


Odvážný exteriér

Nový model CX-5 disponuje odvážným designem exteriéru, který navozuje strhující pocit dospělé úcty a elegance. Tým designérů navodil dojem rychlosti vytvořením vzhledu vyjadřujícího plynulý pohyb prostřednictvím celé karoserie.

Technologie

Řízení nového modelu Mazda CX-5 je stejně strhující jako jízda v ní. Pokročilá technologie SKYACTIV byla propracována do nejmenšího detailu pro strhující pocit z jízdy a mimořádně rychlou odezvou. Nová Mazda CX-5 obsahuje ovládání G-Vectoring a poskytuje tak dokonalejší řízení a výjimečné ovládání. Samozřejmostí jsou i pokročilé technologie, mezi které patří bezpečnostní prvky i-ACTIVSENSE a systém infozábavy a konektivity MZD Connect.

Propracovaný interiér

Stejně jako u všech vozů Mazda nové generace je i v tomto případě kabina zaměřena na řidiče. Interiér tohoto vozu je výsledkem pečlivých úprav, které nevynechaly jediný detail. Celým designem se prolíná notná dávka inspirace, která učaruje smyslům svou nezaměnitelnou kvalitou a řemeslně dokonale zpracovanými povrchovými úpravami.

Drive Together

Našim designérům se u nové CX-5 podařilo dosáhnout ještě věrnějšího odrazu Jinba Ittai – splynutí jezdce a koně. Jízda v Mazdě není totiž jen o pouhém přesunu z bodu A do bodu B, je v ní mnohem víc.

 

Více informací se dozvíte na oficiálních stránkách značky MAZDA nebo naší pobočce v Pardubicích.

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace