Skladové vozy
1860 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
762 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Autorizované servisní služby

Nová Mazda CX-5 již brzy

Mazda

Propracovaná robustnost

Dospělá konstrukce, elegantní tvar, do kterého vše krásně zapadá a dokonalá povrchová úprava: tyto tři koncepty skvěle vyjadřují náš design „propracované robustnosti“. Společně se starají o to, že nová Mazda CX-5 bude ztělesnění krásy, která ve Vás probudí city. Robustní proporce dodávají vozu zemitý postoj a karoserie působí dojmem skvělé přilnavosti k vozovce. Ladné ztvárnění hlavních prvků navozuje pocit akcelerace a rychlosti prostřednictvím ryzího pohybu a luxusní povrchová úprava všech částí vozů přímo vybízí k pohlazení.

Design

Nová Mazda CX-5 čiší designem KODO každým coulem a dodává jí silný pocit sofistikovanosti a síly, který se line od odvážného, luxusního exteriéru nápadně zdůrazněného novou strhující barvou Soul Red Crystal až po humanocentrický a prostorný interiér, zaručující pohodlnější jízdu a komfort. Nádherné provedení, které přináší potěšení.


Odvážný exteriér

Nový model CX-5 disponuje odvážným designem exteriéru, který navozuje strhující pocit dospělé úcty a elegance. Tým designérů navodil dojem rychlosti vytvořením vzhledu vyjadřujícího plynulý pohyb prostřednictvím celé karoserie.

Technologie

Řízení nového modelu Mazda CX-5 je stejně strhující jako jízda v ní. Pokročilá technologie SKYACTIV byla propracována do nejmenšího detailu pro strhující pocit z jízdy a mimořádně rychlou odezvou. Nová Mazda CX-5 obsahuje ovládání G-Vectoring a poskytuje tak dokonalejší řízení a výjimečné ovládání. Samozřejmostí jsou i pokročilé technologie, mezi které patří bezpečnostní prvky i-ACTIVSENSE a systém infozábavy a konektivity MZD Connect.

Propracovaný interiér

Stejně jako u všech vozů Mazda nové generace je i v tomto případě kabina zaměřena na řidiče. Interiér tohoto vozu je výsledkem pečlivých úprav, které nevynechaly jediný detail. Celým designem se prolíná notná dávka inspirace, která učaruje smyslům svou nezaměnitelnou kvalitou a řemeslně dokonale zpracovanými povrchovými úpravami.

Drive Together

Našim designérům se u nové CX-5 podařilo dosáhnout ještě věrnějšího odrazu Jinba Ittai – splynutí jezdce a koně. Jízda v Mazdě není totiž jen o pouhém přesunu z bodu A do bodu B, je v ní mnohem víc.

 

Více informací se dozvíte na oficiálních stránkách značky MAZDA nebo naší pobočce v Pardubicích.

Na trh přijíždí čtvrtá generace ŠKODA OCTAVIA

Nyní je k dostání v provedení COMBI, ale brzy se můžete těšit na další provedení a motorizace vozu. Design, který nestárne … Osobitý design ŠKODA OCTAVIA nikdy neomrzí . Široká maska chladiče, na kterou…

Volkswagen přichází nejen s novým designem modelu up!, ale i s novým modelem e-up!

Volkswagen up! po faceliftu a nový model Volkswagen e-up! Volkswagen up! po faceliftu Volkswagen přichází s novým designem up!, White up! a Black up!. Nový up! nabízí palubní desku v designu black cube a potahy sedadel…

Hyundai i10 přijíždí v novém designovém obleku

Komfortní Hatchback s luxusním designem.   Nový oblek … Ostré linie předních světel vás nenechají chladnými. Robustnost přední části vozu dodává také kaskádovitá mřížka chladiče se dvěma zabudovanými…

ŠKODA představuje první plug-in hybrid iV ŠKODA SUPERB

Dokonalá kombinace elektromotoru a benzínového motoru, která je šetrná k životnímu prostředí.   Luxusní design Maska chladiče je větší, má dvojité lamely a sestupuje níže do nárazníku. Snížené přední světlomety, které…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace