Black Friday
1320 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
578 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Nová Mazda2 na vás čeká na našem showroomu

Mazda

 

 

       

Nová Mazda2 je již na našem showroomu a netrpělivě čeká na předváděcí jízdy, aby mohla ukázat co v ní je. Přijďte se svézt už nyní a okuste její energii.

    Nová Mazda2
       


   

 

 

Nová Mazda 2 je plně vybavena kompletní sadou technologií SKYACTIV, díky kterým se může pyšnit vysokým výkonem
i jedinečně nízkou spotřebou (3,4 l / 100 km). Jako jediná ve své třídě disponuje technologiemi jako je Head Up Displej,
7” barevná dotyková obrazovka a full LED světlomety.

 

 

Mazda 2

 

 

 

 

Malé, ale sportovní auto, které nabízí velkou zábavu 

 

Nová Mazda2 je důkazem, že to nejlepší je někdy v malém balení. Překypuje energií, osobitostí a vitalitou a její design KODO – duše v pohybu je zárukou toho, že vyčnívá a lidé se za ní otáčejí. Citlivě reaguje a je radost jí řídit, ať jedete ve městě nebo po dálnici. Toto auto nabízí dokonalou kombinaci spotřeby paliva a výkonu a také vysokou technologickou úroveň a pokročilé možnosti připojení ve vozidle. Její jízdní dynamika vám vždy na tváři vykouzlí úsměv.

 

 

 

Nová Mazda2

 

 

 

Design

 

Atraktivní styl uvnitř i vně

Sportovní plynulé kontury karoserie nové Mazdy2 a muskulární konstituce vyjadřuje dynamiku designu KODO – duše v pohybu od přední části a po záď. Její postoj s příklonem vpřed připomíná sprintera ve startovních blocích, který se chystá uvolnit obrovské množství energie.
Stylový interiér je zárukou špičkového zpracování, ergonomického designu a technologických inovací – a výsledkem je pocit jednoty s vaším vozem. 

 

 

 

Technologie

 

TECHNOLOGIE SKYACTIV

Užívejte si přesné, plynulé a rychlé řazení umožňující sportovní výkon. Podívali jsme se na naši proslulou automatickou převodovku SKYACTIV-Drive a pro novou Mazdu2 jsme vytvořili lehčí a kompaktnější provedení. Výsledkem je nižší spotřeba paliva, rychlejší nasazení výkonu a tolik zábavy, že máte pocit, jako byste řídil auto s manuálním řazením – naše nejmenší automatická převodovka buduje na všech frontách.

 

MZD Connect

V nové Mazdě2 máte bezpečný a snadný přístup k veškeré hudbě, sociálním médiím a textovým zprávám prostřednictvím kompatibilních mobilních telefonních zařízení a přitom si můžete užívat prémiový interiér tohoto vozu. K ovládání slouží velký displej se 7” barevnou dotykovou obrazovkou a intuitivní multimediální ovladač, přičemž oba jsou navrženy tak, aby bylo možné ovládat systém MZD Connect* s minimálním úsilím a mohli jste se soustředit na dopravní situaci (*standardně k dispozici od Attraction).

 

i-ACTIVSENSE

Pokročilá bezpečnostní technologie zajišťuje ochranu, zabezpečení a pohodlí, když jedete v ulicích rušných měst a po dálnicích. Nová Mazda2 disponuje řadou aktivních a pasivních bezpečnostních technologií, jako je inteligentní protikolizní systém SCBS (Smart City Brake Support)* Mazda, který automaticky aplikuje brzdy, pokud detekuje, že při nízké rychlosti hrozí čelní srážka (*standardně k dispozici ve verzi Revolution TOP).

 

Bezpečnostní systém SCBS (Smart City Brake Support) 

Zbavte se stresu z jízdy po městě se systémem SCBS pro prevenci čelního nárazu v městském provozu.  Integrovaný snímač průběžně sleduje vzdálenost a rychlost nárazu do vozu vpředu. Pokud zjistí, že je pravděpodobná srážka v nízké rychlosti (pracuje v rychlostech do 30 km/h), SCBS potom aktivuje brzdy a zajistí nouzové zastavení. V případě nutnosti za vás automaticky zabrzdí s cílem zabránit nebo minimalizovat účinky srážky v nízké rychlosti (standardně k dispozici u modelů Revolution Top).

 

Head Up Displej

Umožňuje vám mít stále v reálném čase přehled o důležitých informacích o jízdě, jako je rychlost, podrobná navigace a bezpečnostní varování i-ACTIVSENSE. Head Up Dispelj je umístěn na stínidle přístrojů, abyste měli informace v úrovni očí. Pro zajištění toho, aby informací nebylo příliš, displej vždy zobrazuje pouze maximálně tři položky (k dispozici u modelů Revoltion Top).

 

Systém sledování mrtvého úhlu

Nová Mazda2 vidí věci, které vy vidět nemůžete – působí jako další pár očí. Je to proto, že systém sledování mrtvého úhlu pomocí snímačů detekuje vozidla v sousedících pruzích na vzdálenost až 45 metrů. Pokud se přibližuje nějaké vozidlo a vy spustíte blinkr, abyste přejeli do jiného pruhu, systém vás upozorní pomocí zvukového signálu a indikátoru ve vnějších zpětných zrcátkách. Vůz má i zadní výstražný systém, který sleduje mrtvý úhel při couvání.

 


 


Nová Mazda 2 Nová Mazda 2
Nová Mazda 2
Nová Mazda2 Nová Mazda2 Nová Mazda2
Nová Mazda2 Nová Mazda2 Nová Mazda2

 

 Mazda - kontakt

 

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace