Skladové vozy
1753 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
525 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Nová Mazda2 na vás čeká na našem showroomu

Mazda

 

 

       

Nová Mazda2 je již na našem showroomu a netrpělivě čeká na předváděcí jízdy, aby mohla ukázat co v ní je. Přijďte se svézt už nyní a okuste její energii.

    Nová Mazda2
       


   

 

 

Nová Mazda 2 je plně vybavena kompletní sadou technologií SKYACTIV, díky kterým se může pyšnit vysokým výkonem
i jedinečně nízkou spotřebou (3,4 l / 100 km). Jako jediná ve své třídě disponuje technologiemi jako je Head Up Displej,
7” barevná dotyková obrazovka a full LED světlomety.

 

 

Mazda 2

 

 

 

 

Malé, ale sportovní auto, které nabízí velkou zábavu 

 

Nová Mazda2 je důkazem, že to nejlepší je někdy v malém balení. Překypuje energií, osobitostí a vitalitou a její design KODO – duše v pohybu je zárukou toho, že vyčnívá a lidé se za ní otáčejí. Citlivě reaguje a je radost jí řídit, ať jedete ve městě nebo po dálnici. Toto auto nabízí dokonalou kombinaci spotřeby paliva a výkonu a také vysokou technologickou úroveň a pokročilé možnosti připojení ve vozidle. Její jízdní dynamika vám vždy na tváři vykouzlí úsměv.

 

 

 

Nová Mazda2

 

 

 

Design

 

Atraktivní styl uvnitř i vně

Sportovní plynulé kontury karoserie nové Mazdy2 a muskulární konstituce vyjadřuje dynamiku designu KODO – duše v pohybu od přední části a po záď. Její postoj s příklonem vpřed připomíná sprintera ve startovních blocích, který se chystá uvolnit obrovské množství energie.
Stylový interiér je zárukou špičkového zpracování, ergonomického designu a technologických inovací – a výsledkem je pocit jednoty s vaším vozem. 

 

 

 

Technologie

 

TECHNOLOGIE SKYACTIV

Užívejte si přesné, plynulé a rychlé řazení umožňující sportovní výkon. Podívali jsme se na naši proslulou automatickou převodovku SKYACTIV-Drive a pro novou Mazdu2 jsme vytvořili lehčí a kompaktnější provedení. Výsledkem je nižší spotřeba paliva, rychlejší nasazení výkonu a tolik zábavy, že máte pocit, jako byste řídil auto s manuálním řazením – naše nejmenší automatická převodovka buduje na všech frontách.

 

MZD Connect

V nové Mazdě2 máte bezpečný a snadný přístup k veškeré hudbě, sociálním médiím a textovým zprávám prostřednictvím kompatibilních mobilních telefonních zařízení a přitom si můžete užívat prémiový interiér tohoto vozu. K ovládání slouží velký displej se 7” barevnou dotykovou obrazovkou a intuitivní multimediální ovladač, přičemž oba jsou navrženy tak, aby bylo možné ovládat systém MZD Connect* s minimálním úsilím a mohli jste se soustředit na dopravní situaci (*standardně k dispozici od Attraction).

 

i-ACTIVSENSE

Pokročilá bezpečnostní technologie zajišťuje ochranu, zabezpečení a pohodlí, když jedete v ulicích rušných měst a po dálnicích. Nová Mazda2 disponuje řadou aktivních a pasivních bezpečnostních technologií, jako je inteligentní protikolizní systém SCBS (Smart City Brake Support)* Mazda, který automaticky aplikuje brzdy, pokud detekuje, že při nízké rychlosti hrozí čelní srážka (*standardně k dispozici ve verzi Revolution TOP).

 

Bezpečnostní systém SCBS (Smart City Brake Support) 

Zbavte se stresu z jízdy po městě se systémem SCBS pro prevenci čelního nárazu v městském provozu.  Integrovaný snímač průběžně sleduje vzdálenost a rychlost nárazu do vozu vpředu. Pokud zjistí, že je pravděpodobná srážka v nízké rychlosti (pracuje v rychlostech do 30 km/h), SCBS potom aktivuje brzdy a zajistí nouzové zastavení. V případě nutnosti za vás automaticky zabrzdí s cílem zabránit nebo minimalizovat účinky srážky v nízké rychlosti (standardně k dispozici u modelů Revolution Top).

 

Head Up Displej

Umožňuje vám mít stále v reálném čase přehled o důležitých informacích o jízdě, jako je rychlost, podrobná navigace a bezpečnostní varování i-ACTIVSENSE. Head Up Dispelj je umístěn na stínidle přístrojů, abyste měli informace v úrovni očí. Pro zajištění toho, aby informací nebylo příliš, displej vždy zobrazuje pouze maximálně tři položky (k dispozici u modelů Revoltion Top).

 

Systém sledování mrtvého úhlu

Nová Mazda2 vidí věci, které vy vidět nemůžete – působí jako další pár očí. Je to proto, že systém sledování mrtvého úhlu pomocí snímačů detekuje vozidla v sousedících pruzích na vzdálenost až 45 metrů. Pokud se přibližuje nějaké vozidlo a vy spustíte blinkr, abyste přejeli do jiného pruhu, systém vás upozorní pomocí zvukového signálu a indikátoru ve vnějších zpětných zrcátkách. Vůz má i zadní výstražný systém, který sleduje mrtvý úhel při couvání.

 


 


Nová Mazda 2 Nová Mazda 2
Nová Mazda 2
Nová Mazda2 Nová Mazda2 Nová Mazda2
Nová Mazda2 Nová Mazda2 Nová Mazda2

 

 Mazda - kontakt

 

Louda Auto Liberec rozšiřuje řady partnerů Audi Sport

Skupina certifikovaných prodejců Au di Sport Performance se v České republice rozrostla o jubilejního desátého partnera v podobě Louda Auto Liberec. I v Liberci tak bude možné spolu s běžnými modely Audi prodávat i  RS modely včetně…

CUV Taigo od Volkswagenu přijde na český trh koncem roku 2021

Současná móda vozů SUV (sport utility vehicle) se rozšiřuje o novou kategorii CUV (crossover utility vehicle). S novým modelem Taigo do ní vstupuje automobilka Volkswagen, slibuje si od ní spojení výhod malého SUV, běžných kompaktních…

Veselé Velikonoce!

Vážení zákazníci,    rádi bychom Vás informovali o sváteční otevírací době na našich pobočkách:   Prodej nových vozů, prodej ojetých vozů, servis: Pátek 2.4.2021 - ZAVŘENO Sobota 3.4.2021 - ZAVŘENO Neděle…

HYUNDAI IONIQ 5 - krasavec výhradně na elektřinu

Originální poznávací prvky zcela nového elektromobilu od Hyundai, nazvaného IONIQ 5, dokážou překvapit. Kufr vepředu s objemem až 57 litrů, mozaikové světlomety s parametrickými pixely vpředu i vzadu a pohledný minimalistický…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace