Skladové vozy
1198 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
656 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Nová ŠKODA Superb Combi

Škoda

 

 
Vlajková loď mladoboleslavské automobilky přijíždí na český trh v karosářské verzi kombi s cenami od 629 900 korun. Cenový rozdíl oproti liftbacku činí ve všech výbavových verzích třicet tisíc. V prodeji bude od 19. září, ale už teď přijímáme objednávky.

 

 

Nová ŠKODA Superb Combi ve vaší oblíbené barvě

Vizualizér je Simply Clever nástroj, kterým můžete probudit designéra uvnitř vás a seznámit se s novou generací ŠKODA Superb Combi ze všech stran. Vyberte si vaši oblíbenou barvu, zvolte si kola, která se k ní budou nejlépe hodit, a užijte si virtuální obrázek vašeho vlastního modelu Superb.

 

 

 

 

 

 


Výkon


Síla vyrazit vpřed

Nová ŠKODA Superb Combi je dodávána s novou generací benzinových a naftových motorů, které spojují potěšení z jízdy a ekologické hodnoty. Tyto moderní agregáty nabízejí výkon od 88 do 206 kW při spotřebě jen 4,0 až 7,2 l/100 km.

Čtyři motory jsou nabízeny v kombinaci s nejmodernějším pohonem všech kol, který využívá mezinápravovou spojku Haldex 5.

Všechny motory s výjimkou základní benzinové motorizace jsou také nabízeny ve spojení s moderní dvouspojkovou převodovkou DSG.

 

Design


Harmonie v pohybu

Třetí generace modelu ŠKODA Superb Combi navazuje
na nový expresivní designový jazyk ŠKODA. Nová verze kombi se prezentuje živými, moderními a emocemi nabitými tvary – od sebejisté přídě přes dynamickou a elegantní boční siluetu až k nezaměnitelné zádi.

V novém modelu ŠKODA Superb Combi se estetika a funkce snoubí v perfektní harmonii. S elegantními proporcemi a precizními detaily je vůz neobyčejně působivý i při pohledu zezadu.

 

Komfort


Maximální komfort pro cestující

Nová ŠKODA Superb Combi umožňuje všem cestujícím, vpředu i vzadu, skutečně relaxovat.

Nová ŠKODA Superb Combi je prvním modelem ŠKODA, který je vybaven Adaptivním podvozkem DCC včetně volby jízdního profilu Driving Mode Selection. Adaptivní podvozek DCC umožňuje řidiči upravit jízdní vlastnosti vozidla podle jeho osobních preferencí.

 

Prostor


Účelný prostor

Užijte si luxusního prostoru pro nohy na předních
i zadních sedadlech nového modelu Superb Combi, který se může chlubit největším vnitřním prostorem ve své třídě a umožní vašim cestujícím cestovat ve skutečném komfortu. Prostor
na hlavu vzadu (1 001 mm) nastavuje laťku ještě výše.

Objem zavazadlového prostoru je s hodnotou 660 litrů dalším působivým detailem – patří ke špičce své třídy. Sklopením zadních sedadel je možné zavazadlový prostor rozšířit až na výjimečných 1 950 litrů.

 

Konektivita


Pokročilá komunikace

Spárujte svůj chytrý telefon a váš nový vůz ŠKODA Superb Combi. Displej vašeho telefonu se začne zobrazovat na obrazovce vašeho infotainmentu. Můžete také použít váš tablet k ovládání vybraných funkcí infotainmentu pomocí aplikace ŠKODA Media Command.

 Bezpečnost


Inspirativní bezpečnostní technologie


Naši konstruktéři vybavili novou ŠKODA Superb Combi nejmodernějšími technologiemi ochrany posádky, které pomáhají řidiči v nejrůznějších dopravních situacích. Usnadňují udržení bezpečné vzdálenosti, jízdu v pruzích a dokonce i nouzové brzdění pro odvrácení hrozící kolize.
Nabídka bezpečnostních prvků pro země EU standardně zahrnuje systém Front Assist s funkcí nouzové brzdy City, elektronickou stabilizaci ESC včetně multikolizní brzdy, elektronickou uzávěrku diferenciálu XDS+, sedm airbagů včetně kolenního airbagu řidiče a montovanou elektronickou kontrolu tlaku v pneumatikách.
Nová ŠKODA Superb Combi může být nově vybavena také celou řadou nových bezpečnostních asistentů, jako je detekce vozidla v mrtvém úhlu Blind Spot Detect, sledování provozu při vyjíždění z příčného parkování Rear Traffic Alert, asistent pro jízdu v pruzích Lane Assist a pro ochranu posádky Crew Protect Assist.

 

Louda Holding CUP 2020

Dne 10.9.2020 proběhl v Poděbradech golfový turnaj Louda Holding CUP 2020. Všem hráčům děkujeme za účast a budeme se těšit na další setkání.

Nová ŠKODA ENYAQ iV ... simple clever elektromobilita

Dvě varianty pohonu Dvě různé kapacity baterie Krátký nabíjecí čas Výkon až 225 kW Dojezd až 510 km Platforma MEB   To vše je ve zkratce žhavá novinka na trhu…

Nový Hyundai i30: elegantnější, bezpečnější a hospodárnější

BEZPEČNOST – KONEKTIVITA – ÚČINNOST Nová i30 přináší novinky na všech frontách: nový výrazný design, nejlepší bezpečnostní výbava ve své třídě, neomezená konektivita a verze s 48voltovým mild hybridním…

Předprodej zahájen! Nový VW Tiguan již od 629 000,-Kč s DPH*

*při využití Bonusu Protiúčet   Využijte výhodného financování od spol. VWFS s úrokem od 0,84% a POV za 1 Kč měsíčně po celou dobu financování (až 6 let).  Platí na objednávky do 30.9.2020.   Informujte se…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace