Skladové vozy
1340 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
529 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Nová Škoda YETI již od 339 900,- Kč vč. DPH

Škoda

 

Elegance a styl do města:


První vůz ŠKODA s parkovací kamerou, Komfort řazení dvouspojkových převodovek DSG, Systém zadních sedadel VarioFlex

    


ŠKODA Yeti a její design


Již na první pohled je patrné, že ŠKODA Yeti je SUV navržené pro každodenní využití. V městské džungli si získává respekt dospělým výrazem a dynamickou elegancí. Většina exponovaných dílů – jako nárazníky a prahy – je lakována v barvě karoserie.

Pro přední část je charakteristické zdůraznění horizontálních linií. Výraznou masku chladiče lemují nově ztvárněné světlomety, které mohou být osazeny bi-xenony a LED technikou pro denní svícení. Jejich krystalická struktura odráží sílu charakteru a propůjčuje vozu důstojnost. V souladu s aktuálním designovým trendem značky získaly mlhovky hranatý tvar a přestěhovaly se do prostoru blíže k vozovce.

Stejně jako přední část, i záď modelu Yeti byla přepracována. Grafika zadních sdružených svítilen působí ještě preciznějším dojmem, novinkou je možnost využití LED techniky. V madle se ukrývá technická lahůdka: Yeti je prvním vozem ŠKODA, který může být vybavenparkovací kamerou (Optical Parking Assistant).


Bezpečí v každé situaci


Vyspělý bezpečnostní standard zahrnuje až 9 airbagů na ochranu cestujících na předních a zadních sedadlech. Jedním z nejzajímavějších prvků aktivní bezpečnosti jsou bi-xenonové světlomety s natáčením a LED denními svítilnami. Lepší osvětlení zatáček pomáhá řidiči odhalit nebezpečí rychleji.

Elektronické systémy pro zajištění stability jízdy (ABS, MSR, HBA, EBV, ESBS, ASR, ESC, EDS, AFM a DSR) zlepšují ovládání vozidla v extrémních situacích. Brzdová světla začnou blikat při prudkém brzdění, a poté se automaticky zapnou výstražná světla. Poskytují tak naléhavé varování pro ostatní vozidla a snižují riziko nárazu zezadu.


Vidět dozadu


Automatic Parking Assistant představuje další generaci parkovacích systémů, které přinášejí novou úroveň pohodlí a komfortu při každodenních jízdách.

Když potřebujete zaparkovat, parkovací asistent vytipuje vhodné místo, zaparkuje do řady podélně i příčně stojících vozidel, a dokonce dokáže i vyjet z řady podélně stojících vozů. 

Při podélném parkování mu stačí nalézt parkovací místo delší než vůz jen o 30 cm vpředu a 30 cm vzadu.

Parkování může být snadné a bezpečné zároveň také díky zadní parkovací kameře (Optical Parking Assistant) umístěné v madle pátých dveří. Na displeji navigačního systému zobrazuje prostor za vozem a pomocí dvou křivek vyznačuje dráhu vozidla. Yeti se tak stává prvním vozem ŠKODA vybaveným zadní parkovací kamerou.


Interiér podle vás


Interiér vozu ŠKODA Yeti poskytuje neobyčejné pohodlí. Objevíte jak nečekanou prostornost, tak i mimořádnou variabilitu. A samozřejmě také nebývale příjemný pocit z ovládání vozu. Existuje mnoho způsobů, jak si interiér modelu Yeti upravit podle svých představ. Vybírat můžete z dvaceti šesti kombinací barevnosti přístrojové desky, potahových látek a dekorativních lišt.

Přístrojová deska byla navržena speciálně pro model Yeti a ovládací prvky jsou přesně tam, kde je očekáváte. O jízdní pohodlí celé posádky se stará i řada komfortních doplňků, které se nacházejí již v základní výbavě vozu nebo v nabídce výbav na přání. 

Zcela novou dimenzi vašim jízdám pak dá elektricky ovládané panoramatické střešní okno, které umožňuje vytvořit nad předními sedadly velký otevřený prostor.


Ekologie má zelenou?


?ŠKODA Yeti poráží své konkurenty nejen z hlediska dynamiky, ale také nízkou spotřebou paliva a emisemi CO2. Existují dva různé způsoby, jak snížit spotřebu paliva a hodnotu emisí na minimum – GreenLine a Green tec. Oba jsou zárukou ekonomického provozu při zachování dynamické jízdy.

Yeti GreenLine je ekologicky nejšetrnější model v nabídce této modelové řady.

Green tec označuje motorizace doplněné o systém Start-Stop, rekuperaci brzdné energie a pneumatiky s nízkým valivým odporem. Nabízí se pro benzinový motor 1,4 TSI/90 kW se šestistupňovou manuální převodovkou a dva naftové motory – 1,6 TDI/77 kW s automatickou sedmistupňovou převodovkou DSG a 2,0 TDI/103 kW se šestistupňovou manuální převodovkou. 

Modely GreenLine a Green tec jsou dodávány výhradně s pohonem předních kol.


Více flexibility


Tři samostatná zadní sedadla nabízejí variabilní uspořádání celé zadní části interiéru. U každého z nich si můžete samostatně nastavit úhel opěradla a krajní sedadla je možné posunout dopředu nebo dozadu. Když prostřední sedadlo vyjmete a krajní posunete směrem ke středu, vytvoříte výjimečný prostor pro dvojici cestujících na zadních sedadlech.

Upevňovací systém v zavazadlovém prostoru nabízí díky horizontálním lištám s posuvnými háčky široké možnosti uchycení a upevnění převážených věcí. Např. zavěšení tašek s nákupem na háčky, uložení menších předmětů do sítí nebo fixaci mezipodlahy v horní poloze.

Výšku podlahy zavazadlového prostoru si můžete zvolit v jedné ze tří úrovní. Základní, nejnižší úroveň maximalizuje objem zavazadlového prostoru. Prostřední úrovní je mezipodlaha, která poskytuje dodatečný skrytý prostor pod podlahou a usnadňuje manipulaci se zavazadly. Třetí a zároveň nejvyšší úroveň – zvýšená podlaha pro rezervní kolo – vyrovnává dno zavazadlového prostoru s nákladovou hranou a ukrývá rezervní kolo a malé odkládací prostory po stranách.

Octavia je ve finále!

Tři ze sedmi finalistů soutěže evropské Auto roku 2021 si můžete koupit i u nás v Louda Auto. Mezi sedmi nově odhalenými finalisty je trochu nečekaně i Škoda Octavia IV a také Cupra Formentor. Trojici vozů, které si můžete prohlédnout i u…

Sváteční otevírací doba

Vážení zákazníci,  rádi bychom Vás informovali o sváteční otevírací době.    Čtvrtek 24.12.2020 - ZAVŘENO Pátek 25.12.2020 - ZAVŘENO Sobota 26.12.2020 - ZAVŘENO Čtvrtek 31.12.2020 - OTEVŘENO DO 15:30 na všech…

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace