Black Friday
1311 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
573 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Nové Audi A7 Sportback

Audi

PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN

Audi A7 Sportback vstupuje se dvěma přeplňovanými motory V6 3.0 TDI a 3.0 TFSI.

Ceny a motorizace.

Model Motorizace Verze Cena
Audi A7 50 TDI 210 kW tiptronic quattro 1 745 900 vč. DPH
Audi A7 55 TFSI 250 kW S tronic quattro 1 785 900 vč. DPH

 

Nezapomenutelné a nezaměnitelné Audi A7. Od ostře pronikavých světlometů s jedinečně působivým světelným podpisem přes hrdě vzpřímenou příď se širokou maskou chladiče Singleframe a atraktivní siluetu kupé až po výrazně plastickou záď působí Audi A7 Sportback jako velvyslanec revolučního designového jazyka, který současně neztrácí své klasické geny quattro. Jedná se o evidentní důkaz toho, že není nutné zcela měnit směr, ale stačí jej jen nově definovat.

 

Nová definice svobody

Rozhodli jsme se dopřát Vám více velkorysého prostoru. Cestující v zadní části vozu si budou užívat mnohem vyšší komfort, aniž by bylo nutné obětovat objem zavazadlového prostoru. Celé posádce jistě udělá radost na přání dostupné vyhřívání předních a zadních sedadel, která se mohou pochlubit precizním zpracováním ve špičkové výrobní kvalitě.

 

Kokpit nové éry

Přehledně uspořádané, hladce integrované a designově sladěné: HD dotykové displeje s úhlopříčkou 10,1" a 8,6" a s vysokým rozlišením, které jsou součástí ovládacího rozhraní MMI High, integrované v palubní desce nabízí optimální dotykovou odezvu a progresivní koncepci ovládání, kterou si tento výjimečný vůz zaslouží. Horní displej slouží k práci s informačně-zábavním systémem, zatímco spodní displej řidiči umožňuje ovládat klimatizaci a komfortní funkce a zadávat text.

 

 

Světlo upozorňující na věk digitalizace

Na přání jsou k dispozici světlomety HD Matrix LED v novém působivém provedení, kterým je model A7 jedinečný. V jejich designovém jazyce se zcela očividně odráží téma digitalizace v automobilovém průmyslu: 12 světelných segmentů, které jsou od sebe vzájemně odděleny úzkými mezerami, svým svícením odráží princip jedniček a nul binárního kódu.

 

 

Designový jazyk nové generace

Nové Audi A7 Sportback, které svým vzhledem oslavuje sportovní eleganci, představuje pomyslného vyslance nového designového jazyka a současně i automobilové avantgardy. Ostré linie a silueta kupé, které vyjadřují jeho dynamický charakter, rozhodně zapůsobí na emoce. Progresivní exteriér podtrhují čelní světlomety s typickým designem modelové řady A7. Střecha klenoucí se nad atletickým tělem se od A sloupku, který je posunut citelně dozadu, plynule svažuje dolů až k plasticky vyrýsované zádi, která udělá dojem mimo jiné také LED světelným proužkem protínajícím celou šíři vozu. Audi A7 Sportback jednoduše zapůsobí, i když právě stojí.

 

 

 

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace