Skladové vozy
1641 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
418 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Nové Audi A7 Sportback

Audi

PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN

Audi A7 Sportback vstupuje se dvěma přeplňovanými motory V6 3.0 TDI a 3.0 TFSI.

Ceny a motorizace.

Model Motorizace Verze Cena
Audi A7 50 TDI 210 kW tiptronic quattro 1 745 900 vč. DPH
Audi A7 55 TFSI 250 kW S tronic quattro 1 785 900 vč. DPH

 

Nezapomenutelné a nezaměnitelné Audi A7. Od ostře pronikavých světlometů s jedinečně působivým světelným podpisem přes hrdě vzpřímenou příď se širokou maskou chladiče Singleframe a atraktivní siluetu kupé až po výrazně plastickou záď působí Audi A7 Sportback jako velvyslanec revolučního designového jazyka, který současně neztrácí své klasické geny quattro. Jedná se o evidentní důkaz toho, že není nutné zcela měnit směr, ale stačí jej jen nově definovat.

 

Nová definice svobody

Rozhodli jsme se dopřát Vám více velkorysého prostoru. Cestující v zadní části vozu si budou užívat mnohem vyšší komfort, aniž by bylo nutné obětovat objem zavazadlového prostoru. Celé posádce jistě udělá radost na přání dostupné vyhřívání předních a zadních sedadel, která se mohou pochlubit precizním zpracováním ve špičkové výrobní kvalitě.

 

Kokpit nové éry

Přehledně uspořádané, hladce integrované a designově sladěné: HD dotykové displeje s úhlopříčkou 10,1" a 8,6" a s vysokým rozlišením, které jsou součástí ovládacího rozhraní MMI High, integrované v palubní desce nabízí optimální dotykovou odezvu a progresivní koncepci ovládání, kterou si tento výjimečný vůz zaslouží. Horní displej slouží k práci s informačně-zábavním systémem, zatímco spodní displej řidiči umožňuje ovládat klimatizaci a komfortní funkce a zadávat text.

 

 

Světlo upozorňující na věk digitalizace

Na přání jsou k dispozici světlomety HD Matrix LED v novém působivém provedení, kterým je model A7 jedinečný. V jejich designovém jazyce se zcela očividně odráží téma digitalizace v automobilovém průmyslu: 12 světelných segmentů, které jsou od sebe vzájemně odděleny úzkými mezerami, svým svícením odráží princip jedniček a nul binárního kódu.

 

 

Designový jazyk nové generace

Nové Audi A7 Sportback, které svým vzhledem oslavuje sportovní eleganci, představuje pomyslného vyslance nového designového jazyka a současně i automobilové avantgardy. Ostré linie a silueta kupé, které vyjadřují jeho dynamický charakter, rozhodně zapůsobí na emoce. Progresivní exteriér podtrhují čelní světlomety s typickým designem modelové řady A7. Střecha klenoucí se nad atletickým tělem se od A sloupku, který je posunut citelně dozadu, plynule svažuje dolů až k plasticky vyrýsované zádi, která udělá dojem mimo jiné také LED světelným proužkem protínajícím celou šíři vozu. Audi A7 Sportback jednoduše zapůsobí, i když právě stojí.

 

 

 

Nový Enyaq si zatím kupují výhradně firmy, hlásí největší prodejce vozů ŠKODA

„Nový elektromobil ŠKODA Enyaq si zatím kupují výhradně firmy. Jejich poptávka zatím převyšuje přislíbené dodávky modelu, který přichází do prodeje v těchto dnech. Momentálně vytváříme pořadník zájemců a doufáme, že v příštích měsících ještě dostaneme další Enyaqy nad plán,“ říká Martin Feller, obchodní ředitel firmy Louda Auto, která je se sedmi autosalony největším prodejcem vozů ŠKODA v České republice.

Renault Arkana - francouzská elegance a kvalitní technika

Móda SUV je na vzestupu a francouzští výrobci v čele s Renaultem v ní hrají první ligu. Mnoha motoristům ale dnes už nestačí mít obyčejné SUV. Kdo chce být opravdu trendy, koupí si designové SUV kupé, které má sportovní siluetu, a

S Volkswagenem T-Roc od Loudy jsem velmi spokojená

Darja Plachotinová, kurýrka společnosti PPL, Svitavy   Paní Plachotinová jak jste se dostala k nákupu vozu u Louda Auto? Od malička byl můj sen koupit si nové auto. A díky tomu, že pracuji u přepravní společnosti PPL a téměř každý

Zpět na novinky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace