Skladové vozy
1340 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
527 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Nové Audi Q7 – již k objednání

Audi

Na první pohled je zřejmé, že nové Audi Q7 nastavuje nové standardy. Zvenčí svým přitažlivým designovým jazykem a uvnitř celou řadou technických inovací.

 

Nové Audi Q7 nám zhublo o 325 kg. Díky odlehčení a šestiválcovému motoru TFSI, který je s výkonem 333 koní a točivým momentem 440Nm vůbec nejsilnějším motorem na trhu v kategorii velkých SUV vozů, dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhých 6,1 sekund. A to vše při spotřebě 7,7 l/100 km.

Za cenu od 1.305.000 Kč bez DPH získáte špičkový vůz s bohatou sériovou výbavou. Ta zahrnuje například LED světlomety, tempomat, elektricky ovládané dveře zavazadlového prostoru, elektricky ovládaná sedadla, bluetooth, vyhřívaná přední sedadla,
18“ kola a samozřejmě nesmíme opomenout prodlouženou záruku na 4 roky/120 000 km, která je též součástí sériové výbavy.

Toto luxusní SUV je možné objednávat od 1. 4. 2015. První vozy lze čekat v červnu 2015.

 

Bližší informace k tomuto jedinečnému modelu získáte u našich prodejců v Pardubicích nebo Liberci.

 

 

 

 

 

Nové Audi Q7    

Světlomety, které myslí dopředu.
Audi Matrix LED.


Zažijte v novém Audi Q7 noc tak, jak jste ji dosud neviděli - to Vám umožní na přání dostupné světlomety Matrix LED.

Světelný kužel vysoce efektivních LED světel se přizpůsobí Vašemu okolí a zahalí silnici homogenním světlem. Viditelnost při nočních jízdách získá nový rozměr a zároveň se stanete nepřehlédnutelnými.

Světlomety Audi Matrix LED Vám však nebudou přinášet radost jen v noci, ale budou na sebe strhávat pozornost i ve dne.

       
       
 Nové Audi Q7    

Suverénní v každé situaci.
Technologie Audi quattro®.


Atletický vzhled nového Audi Q7 je příslibem mimořádných schopností. A díky pohonu quattro® tomuto příslibu také dostojí. Permanentní pohon všech kol, který je součástí standardní výbavy nového Audi Q7, zajišťuje řidičům již 35 let dechberoucí zážitek z jízdy.

Úkolem technologie quattro® je optimální rozdělení hnací síly na obě nápravy tak, aby došlo k maximalizaci trakce, dynamiky a preciznosti. Bez ohledu na Vámi zvolenou cestu vytěžte ze silnice před sebou to nejlepší.

       
       
 Nové Audi Q7    

My jsme ubrali na váze. Vy ušetříte na palivu. Odlehčená konstrukce Audi.


Jednou z největších výzev automobilového konstruktérství je postavit nový vůz, který je lehčí. Přes obtížnost tohoto úkolu se nám podařilo díky pečlivému navržení každého jednotlivého dílu a využití inteligentnějších směsí materiálů snížit hmotnost nového Audi Q7 (s motorem 3.0 TDI) oproti jeho předchůdci až o 325 kilogramů.

Logickým důsledkem je nižší spotřeba paliva provázená agilitou, kterou by v tomto segmentu nikdo neočekával. Díky tomu máte jistotu, že Vás při zkušební jízdě nečeká těžká práce.

       
       
 Nové Audi Q7    

Virtuální a působivý.


Jedním z hlavních cílů nového Audi Q7 bylo proměnit složité v jednoduché. Toho jsme dosáhli pomocí volitelně dostupné intutitivní přístrojové desky Audi virtual cockpit s úžasným 12,3" displejem. Toto rozhraní se maximálně soustředí na řidiče, kterému se zobrazují všechny podstatné informace přímo v zorném poli.

Celkový zážitek je doplněn nově navrženým 3D audiosystémem značky Bang & Olufsen, který nabízí mimořádnou kvalitu zvuku a pocit jakoby ve voze cestoval celý symfonický orchestr.

       
       
 Nové Audi Q7    

Dostatek prostoru pro sedm osob.
Bez kompromisů.


Velikost se pozná podle toho, že se z menšího prostoru vytěží více místa. Přestože je nové Audi Q7 kompaktnější než jeho předchůdce, nabízí cestujícím mnohem více místa v oblasti hlavy a nohou, přičemž lze díky elektricky sklopným sedadlům třetí řady upravit prostor přesně podle aktuálních potřeb.

Takže závisí jen na Vás, zda budete využívat dvoumístný nebo sedmimístný vůz. Jaké jsou Vaše priority?

 

 

 

 

Octavia je ve finále!

Tři ze sedmi finalistů soutěže evropské Auto roku 2021 si můžete koupit i u nás v Louda Auto. Mezi sedmi nově odhalenými finalisty je trochu nečekaně i Škoda Octavia IV a také Cupra Formentor. Trojici vozů, které si můžete prohlédnout i u…

Sváteční otevírací doba

Vážení zákazníci,  rádi bychom Vás informovali o sváteční otevírací době.    Čtvrtek 24.12.2020 - ZAVŘENO Pátek 25.12.2020 - ZAVŘENO Sobota 26.12.2020 - ZAVŘENO Čtvrtek 31.12.2020 - OTEVŘENO DO 15:30 na všech…

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace