Skladové vozy
1301 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
597 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Nový Amarok. Maximální radost z jízdy

Volkswagen Užitkové vozy

100% síla. 100% V6.

Nekompromisní v terénu. Temperamentní na silnici. Maskulinní design, robustní konstrukce a spousta výkonu.

Pickup všude, kam se podíváte

Nový Amarok má vše, co pravý pickup mám mít – včetně nejširší ložné plochy ve své třídě. Prémiový model Aventura pak zahrnuje jedinečné prvky, jako např. 20" kola z lehké slitiny, exkluzivní sportsbar, bi-xenonové světlomety a spoustu chromu.

Nová kabina: pohodlná a moderní

Místo pro vše, po čem srdce mužů touží. V nově navržené kabině je bezpočet zajímavých prvků – např. pohodlná sedadla potažená kůží s možností nastavení čtrnácti parametrů nebo nejmodernější infotainment s mobilními službami online.

Sportovní a výrazný design 

Konstrukce Sportsbar a chromované prahové trubky s LED nástupním osvětlením dodávají prémiovému modelu Aventura silné akcenty. Volitelný matný lak v šedé barvě „Indium“ nebo modré barvě „Ravenna“ zdůrazňuje maskulinní charakter vozu, který navíc podtrhují dvě zdvojené chromované lišty a bi-xenonové světlomety na čelní partii.

Kabina s prémiovou výbavou a sedadly ergoComfort

Nový Amarok zaujme spoustou místa, vysokým komfortem a mnoha prvky mimořádné výbavy. Pro všechny linie výbavy je k dispozici nová palubní deska s dekorační lištou a odkládací přihrádka ve formátu DIN A4. K výbavě modelu Amarok Aventura navíc patří multifunkční volant v kůži s kolébkovými spínači a elektricky nastavitelná sedadla ergoComfort s čalouněním v nejjemnější kůži „Nappa“ na místech řidiče a spolujezdce.

Ceník si můžete stáhnout zde

Pro více informací kontaktujte naše prodejce na pobočkách v Poděbradech, Pardubicích, Teplicích, Svitavách nebo Praze

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Louda Holding CUP 2020

Dne 10.9.2020 proběhl v Poděbradech golfový turnaj Louda Holding CUP 2020. Všem hráčům děkujeme za účast a budeme se těšit na další setkání.

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace