Skladové vozy
1349 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
593 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Nový Crafter splňuje potřeby zákazníků tak, jako nikdy v minulosti.

Volkswagen Užitkové vozy

Prodloužená záruka

Nový Crafter přijíždí s prodlouženou zárukou bez příplatku. Dvouleté prodloužení záruky nad rámec dvouleté záruky od výrobce při ujetí maximálně 200 000 kilometrů je součástí sériové výbavy. O dalších akčních zvýhodněních nového Volkswagenu Crafter se informujte u našich prodejců Volkswagen Užitkové vozy.


Největší nabídka pohonů.

Nový Crafter je jediný užitkový automobil ve své třídě, pro který je v nabídce šest variant kombinace pohonu a převodovky. Pohon předních kol, pohon zadní nápravy nebo pohon všech kol 4MOTION mohou být kombinovány buď s osmistupňovou automatickou převodovkou, nebo se šestistupňovou manuální převodovkou.

 

 

Vynikající vlastnosti pro jízdu v městském prostředí.

Díky více než 15 asistenčním a bezpečnostním systémům má nový Crafter nejlepší parametry při hodnocení jízdy v městském prostředí.

 • Aktivní ochrana boků vozidla

 • Asistent pro couvání s přívěsem „Trailer Assist“

 • ACC a „Front Assist“

 • Asistent pro vyjíždění z parkovacího místa

 • Parkovací asistent „Park Assist“

 • Multikolizní brzda

 

Největší rozmanitost variant.
 


Nejlepší přístup do nákladového prostoru. 
 


 

 • Největší výška nákladového prostoru až 2 196 mm
 • U vozidel s pohonem předních kol je nákladová hrana nižší o 100 mm ve srovnání s pohonem 4MOTION
 • Šířka otevření bočních posuvných dveří 1 311 mm
   

Univerzální podlaha od výrobce.

Univerzální podlaha je ideální základnou pro instalaci regálových systémů od různých výrobců. Speciální adaptéry v otvorech v podlaze umožňují flexibilní vestavbu i demontáž regálových systémů.
 


Vysoká hospodárnost.
 

Vysoká zůstatková hodnota.

Analýzy předních mezinárodních institutů, které určují zůstatkovou hodnotu automobilu, ukazují, že nový Crafter má nejvyšší prodejní cenu po skončení užívání.

Nízká spotřeba paliva.

Crafter dosahuje díky nové generaci TDI motorů mimořádné nízkých hodnot spotřeby paliva a současně nízkých hodnot emisí CO2. Motory jsou sériově vybaveny systémem „Start-Stop“ a pracují tak efektivně, že jejich spotřeba paliva byla ve srovnání s předchozím modelem snížena v průměru o 15 procent.

Nízké náklady na údržbu.

Díky vysoké kvalitě zpracování a dlouhé životnosti, která je pro vozy Volkswagen typická, vyniká nový Crafter nízkými náklady na údržbu, opravy i náklady na výměnu opotřebených součástí, které jsou značně nižší, než u předchozího modelu.

 

International Van of the Year 2017.

Nový Crafter získal ocenění International Van of the Year 2017, které uděluje porota složená z odborníků z 24 zemí. V následujícím filmu se můžete seznámit s tím, jak byl tento model zcela od základu nově vyvinut, stejně jako s jeho inovativním designem, prvotřídními schopnostmi pro jízdu v městském prostředí, s jeho více než 15 asistenčními systémy a mimořádně bohatou nabídkou pohonů.

 

 

 

Volkswagen Crafter operativní leasing

S operativním leasingem nemusíte řešit nepředvídatelné poruchy ani servis. Prostě jen jezdíte a užíváte si předností nového vozu ve vašem podnikání.

Nový Crafter na operativní leasing již od 9.922 Kč bez DPH* (verze skříň). Pro individuální kalkulaci kontaktujte naše prodejce.

 

Výhody operativního leasingu automobilů

 • není nutné platit počáteční akontace

 • variabilní délka

 • splácení fixní měsiční splátky po celou dobu

 • financování leasingová splátka je nákladovou položkou a tedy plně daňově odečitatelnou

 • investiční úspory - snížení množství vázaného kapitálu v účetní bilanci

 • úspora mzdových a časových nákladů

 • riziko zůstatkové hodnoty nese finanční společnost Zvolte Nový Volkswagen Crafter Crafter - OL 

 

* Uvedená cena je kalkulována bez DPH a nabídka je platná pouze pro podnikatele. Délka financování je na 48 měsíců při ročním nájezdu 30 000 km, není-li uvedeno jinak. Kalkulace obsahuje havarijní pojištění a povinné ručení s 5% spoluúčastí zákazníka. Vyobrazení vozu je ilustrativní. Všechny modely lze dovybavit dle vašeho přání. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah.

 

 

Pro více informací, prosím, kontaktujte naše prodejce.

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace