Skladové vozy
4316 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
1364 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Louda Key Box
NOVINKA

Nový elektrický Volkswagen ID.5 dovršuje modelovou řadu ID

Volkswagen

Automobilka Volkswagen představila model ID.5, tedy první elektricky poháněné SUV kupé velmi dynamického vzhledu. Současně měla premiéru i sportovní verze ID.5 GTX s pohonem všech kol a dvěma elektromotory.

„U Volkswagenu si dnes vybere svůj elektromobil každý zájemce, kompaktní třídu zastupuje model ID.3 z cenou od 900 tis Kč s DPH, rodinné SUV představuje model ID.4 a teď přichází i vzhledově atraktivní kupé ID.5 pro dynamické řidiče,“ říká Rostislav Juráň, ředitel prodeje značky Volkswagen u Louda Auto.

Zájemci o novinkou ID.5 přitom mohou počítat i s výbornou praktičností, zavazadlový prostor má objem 549 litrů a velkorysý rozvor 2766 mm poskytuje dostatek prostoru všem cestujícím.

Výkon ID.5 činí, s pohonem zadní nápravy, až 150 kW. Sportovní verze GTX s pohonem všech kol nabízí dokonce 220 kW.

Datum zahájení prodeje modelu ID.5 zatím Volkswagen neoznámil, je ale pravděpodobné, že se během roku 2022 dostanou první exempláře i na český trh. A základní cena Volkswagenu ID.5 by podle předběžných odhadů mohla začínat pod hranicí 1,3 milionu Kč.Masarykova lípa z Pražského hradu najde pokračování svého příběhu u Poděbrad

Mimořádný památný strom vyroste ve Vrbové Lhotě u Poděbrad. Zástupci Nadace Partnerství a společnosti Louda Auto tam v tomto týdnu společně vysadili potomka vzácné Masarykovy lípy z Plečnikovy vinice na Pražském hradu. Výsadba probíhá v rámci iniciativy na Záchranu památných stromů, kterou letos spustila Nadace Partnerství.

Louda otevřel největší autosalon na Vysočině

Rozšíření svých obchodních aktivit hned ve čtyřech tuzemských městech oznámila společnost Louda Auto, největší prodejce vozů ŠKODA a HYUNDAI v České republice a velký dealer dalších deseti značek automobilů.

Přestěhovali jsme autosalony ŠKODA v Teplicích

Všechny naše autosalony ŠKODA v Teplicích se přestěhovaly na novou adresu Dvořákova 83, 417 42 Krupka - Nové Modlany, okr. Teplice.
Zpět na novinky