Skladové vozy
2689 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
516 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Nový elektrický Volkswagen ID.5 dovršuje modelovou řadu ID

Volkswagen

Automobilka Volkswagen představila model ID.5, tedy první elektricky poháněné SUV kupé velmi dynamického vzhledu. Současně měla premiéru i sportovní verze ID.5 GTX s pohonem všech kol a dvěma elektromotory.

„U Volkswagenu si dnes vybere svůj elektromobil každý zájemce, kompaktní třídu zastupuje model ID.3 z cenou od 900 tis Kč s DPH, rodinné SUV představuje model ID.4 a teď přichází i vzhledově atraktivní kupé ID.5 pro dynamické řidiče,“ říká Rostislav Juráň, ředitel prodeje značky Volkswagen u Louda Auto.

Zájemci o novinkou ID.5 přitom mohou počítat i s výbornou praktičností, zavazadlový prostor má objem 549 litrů a velkorysý rozvor 2766 mm poskytuje dostatek prostoru všem cestujícím.

Výkon ID.5 činí, s pohonem zadní nápravy, až 150 kW. Sportovní verze GTX s pohonem všech kol nabízí dokonce 220 kW.

Datum zahájení prodeje modelu ID.5 zatím Volkswagen neoznámil, je ale pravděpodobné, že se během roku 2022 dostanou první exempláře i na český trh. A základní cena Volkswagenu ID.5 by podle předběžných odhadů mohla začínat pod hranicí 1,3 milionu Kč.Nový elektrický Volkswagen ID.5 dovršuje modelovou řadu ID

Automobilka Volkswagen představila model ID.5, tedy první elektricky poháněné SUV kupé velmi dynamického vzhledu. Současně měla premiéru i sportovní verze ID.5 GTX s pohonem všech kol a dvěma elektromotory.

VOLKSWAGEN přináší nové POLO i TAIGO

Automobilka VOLKSWAGEN letos vsadila u malých modelů na ofenzívu, a nové POLO uvádí na trh nejen v běžné verzi, ale i jako sportovní model POLO GTI. Zatím co běžná verze modelu POLO má na trhu silnou konkurenci v podobě novinky ŠKODA FABIA 4. generace, ostré POLO GTI žádnou konkurenci nemá. Díky výkonu 152 kW (207 k) zrychluje za 0 na 100 km/h za 6,5 sekundy a jeho maximální rychlost představuje 240 km/h.

Nové Polo GTI přijíždí a přináší špičkové technologie

Cena nového Volkswagenu Polo GTI s motorem 2,0 TSI 152 kW (207 k) začíná na částce 699 900 Kč a už si ho můžete objednat. Oproti minulé generaci Pola GTI zahrnuje velmi bohatou výbavu i zcela nové technologie. Nové Polo GTI je tak možná nejzajímavější sportovně laděné malé auto na současném trhu a už se těšíme na jeho novinářské testy.
Zpět na novinky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace