Skladové vozy
3948 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
1295 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Louda Key Box
NOVINKA

Nový elektrický Volkswagen ID.5 dovršuje modelovou řadu ID

Volkswagen

Automobilka Volkswagen představila model ID.5, tedy první elektricky poháněné SUV kupé velmi dynamického vzhledu. Současně měla premiéru i sportovní verze ID.5 GTX s pohonem všech kol a dvěma elektromotory.

„U Volkswagenu si dnes vybere svůj elektromobil každý zájemce, kompaktní třídu zastupuje model ID.3 z cenou od 900 tis Kč s DPH, rodinné SUV představuje model ID.4 a teď přichází i vzhledově atraktivní kupé ID.5 pro dynamické řidiče,“ říká Rostislav Juráň, ředitel prodeje značky Volkswagen u Louda Auto.

Zájemci o novinkou ID.5 přitom mohou počítat i s výbornou praktičností, zavazadlový prostor má objem 549 litrů a velkorysý rozvor 2766 mm poskytuje dostatek prostoru všem cestujícím.

Výkon ID.5 činí, s pohonem zadní nápravy, až 150 kW. Sportovní verze GTX s pohonem všech kol nabízí dokonce 220 kW.

Datum zahájení prodeje modelu ID.5 zatím Volkswagen neoznámil, je ale pravděpodobné, že se během roku 2022 dostanou první exempláře i na český trh. A základní cena Volkswagenu ID.5 by podle předběžných odhadů mohla začínat pod hranicí 1,3 milionu Kč.Veselé Velikonoce!

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o sváteční otevírací době na našich pobočkách.

Hokejový zážitek s Louda Auto

Tohle byl večer snů! Vítěz soutěže "Hokejový zážitek", kterou pořádala ŠKODA AUTO, získal dvě vstupenky na utkání HC SPARTA a ještě ho do O2 arény a zpět domů odvezl luxusní vůz z naší pobočky Louda Auto v Praze 9 - Hloubětíně. Není náhodou, že ze všech pražských prodejců vozů ŠKODA připadl tento čestný úkol právě na nás. Jednak jsme největším prodejcem vozů ŠKODA v České republice, navíc jsme dlouholetým a hrdým partnerem hokejové Sparty. A o vstupenky na zápasy v HC SPARTA občas soutěžíme i na našich sociálních sítích.

Nová ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV

Nová ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV má ještě emocionálnější vzhled než ENYAQ iV. K dispozici je také verze SPORTLINE a sportovně laděný vrcholný model ENYAQ COUPÉ RS iV. Vůz charakterizuje specifický sportovní přední nárazník, boční prahy lakované v barvě karoserie. Střešní linie padá od B sloupku mírně dozadu a přechází do pátých dveří s ostře lomenou hranou. Linii karoserie dále zvýrazňuje standardně dodávaná panoramatická střecha, která plynule navazuje na prosklení pátých dveří. Jedná se o největší panoramatickou prosklenou střechu použitou ve voze ŠKODA.
Zpět na novinky