Skladové vozy
3970 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
1287 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Louda Key Box
NOVINKA

Nový Enyaq si zatím kupují výhradně firmy, hlásí největší prodejce vozů ŠKODA

Škoda

„Nový elektromobil ŠKODA Enyaq si zatím kupují výhradně firmy. Jejich poptávka zatím převyšuje přislíbené dodávky modelu, který přichází do prodeje v těchto dnech. Momentálně vytváříme pořadník zájemců a doufáme, že v příštích měsících ještě dostaneme další Enyaqy nad plán,“ říká Martin Feller, obchodní ředitel firmy Louda Auto, která je se sedmi autosalony největším prodejcem vozů ŠKODA v České republice.

 

Většina poptávek po novém elektrickém SUV podle něj přichází z technologických firem, které už mají s elektromobily své zkušenosti a oblíbily si je. „Další poptávky přicházejí od společností disponujících vlastními zařízeními na výrobu elektrické energie. Pro levný provoz elektrovozů budou využívat vlastní přebytky třeba ze svých solárních elektráren,“ upozorňuje na přicházející trend Martin Feller.

 

Prvním zákazníkem, který si odvezl novou ŠKODU Enyaq k sobě domů, se stal Ing. Viktor Novák, jednatel firmy MEDUNA vakuová kalírna s.r.o. Vůz v předstihu objednal na pobočce Louda Auto Pardubice. „Další dodávku omezeného modelu Enyaq Founders Edition teď připravujeme pro firemního zákazníka v Poděbradech,“ dodal Martin Feller.

 

Velký zájem vzbuzuje i další novinka od ŠKODA AUTO, model Fabia čtvrté generace. „Na trh přijde až v létě, už nyní ale registrujeme desítky objednávek převážně od soukromé klientely,“ dodal Martin Feller. Uvedl také, že na skladě už zůstává jen několik posledních kusů současného hatchbacku Fabia třetí generace, jehož výroba už skončila. V nebližších týdnech tak bude Fabia dostupná jedině ve verzi kombi, jejíž výroba nadále pokračuje pod označením Tour.  

 

V roce 2020 prodala společnosti Louda Auto téměř 3500 vozů Škoda a téměř 4000 nových automobilů dalších deseti značek, a k tomu ještě téměř 3000 ojetých vozů. Program prodeje ojetých vozů Louda Auto+ je partnerem fotbalové FORTUNA:LIGY.

Společnost Louda Auto má pobočky v 10 českých a moravských městech. Na trhu působí od roku 1992. Stala se největším dealerem vozů Škoda v ČR. Její sesterská společnost CAR4WAY je největší carsharingovou společností u nás.


Louda Volkswagen day!

Louda Volkswagen day se uskuteční v sobotu 21.5.2022 od 9:00 do 15:00 na showroomu Volkswagen v Choťánkách. Přijďte si s námi užít den plný: občerstvení, zábavy pro vaše děti, novinek značky Volkswagen a zkušebních jízd.

Veselé Velikonoce!

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o sváteční otevírací době na našich pobočkách.

Hokejový zážitek s Louda Auto

Tohle byl večer snů! Vítěz soutěže "Hokejový zážitek", kterou pořádala ŠKODA AUTO, získal dvě vstupenky na utkání HC SPARTA a ještě ho do O2 arény a zpět domů odvezl luxusní vůz z naší pobočky Louda Auto v Praze 9 - Hloubětíně. Není náhodou, že ze všech pražských prodejců vozů ŠKODA připadl tento čestný úkol právě na nás. Jednak jsme největším prodejcem vozů ŠKODA v České republice, navíc jsme dlouholetým a hrdým partnerem hokejové Sparty. A o vstupenky na zápasy v HC SPARTA občas soutěžíme i na našich sociálních sítích.
Zpět na novinky