Skladové vozy
1753 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
525 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Nový Ford Focus s praktickými technologiemi v kolínském showroomu!

Ford

Praktické technologie, bezpečí, dostatek místa a pohodlný interiér - to je nový Ford Focus!

 

 

Technologie, které vám usnadní každý den

Nový model přináší funkce, které vám usnadní každý den. Technologie s názvem "Ford Co-Pilot360" v sobě ukrývá například adaptivní tempomat s inteligentním asistentem rychlosti a funkcí Stop & Go asistenta pro aktivní udržování v jízdním pruhu. Za zmínku stojí též zdokonalený aktivní parkovací asistent. Užitečnost těchto funkcí oceníte kdekoliv, při cestě do práce, s dětmi na kroužky. Až se sami budete divit, jak jste se bez nich mohli dosud obejít. 

 

Pět hvězdiček za bezpečnost

Nový Ford Focus patří mezi šampiony v oblasti bezpečnosti. Organizace Euro NCAP udělila Focusu vysoké skóre za ochranu dospělých cestujících (85 %) i dětí (87 %). Jedná se o jeden z přínosů zcela nové architektury C2, použité u nového Focusu. Díky tomu má Ford Focus o 40 procent vyšší schopnost pohlcení energie čelního nárazu. Nosná konstrukce karoserie je z 33 procent tvořena různými druhy ultravysokopevnostních ocelí. Za zkoušky, jež simulují boční střet mezi dvěma vozy a čelní střet s částečným překrytím, obdržel nový Focus maximální možný počet bodů. 

Nový Ford Focus myslí na bezpečnost všech účastníků provozu. Například předkolizní asistent s detekcí chodců a cyklistů reaguje na všechny objekty nacházející se v jízdní dráze vozu nebo poblíž ní. Pokud hrozí srážka a řidič na varování nereaguje, systém začne automaticky brzdit. Nově rozpoznává také cyklisty a funguje i v noci.

 

 

 

Výkonný a zároveň úsporný

Zcela nový Focus nabízí paletu výkonných a mimořádně úsporných motorů v provedení 1.0 EcoBoost a 1.5 EcoBoost pro benzinovou variantu. Naftová provedení jsou pak dostupná ve variantě 1.5 EcoBlue a 2.0 EcoBlue. Zvolit lze šestistupňovou manuální nebo osmistupňovou automatickou převodovku. Karoserie je navíc navržena tak, aby kromě sportovního vzhledu zajišťovala skvělé aerodynamické vlastnosti, které pomáhají snižovat spotřebu paliva. Oproti předchozí generaci nový Ford Focus také zhubl na váze, což se také pozitivně projevuje na jízdních vlastnostech. 

 

Místo na všechno


Nový Ford Focus lze nez nadsázky nazvat neprostornějším Focusem v historii. V první i v druhé řadě sedadel je tolik místa, že se i vysocí cestující mohou usadit naprosto pohodlně. Zadní sedadla dělená v poměru 60/40 lze sklopit téměř do roviny a získat tak maximum prostoru pro náklad. Zavazadlový prostor pro verzi kombi nabízí velkorysých 608 litrů objemu při standardním uspořádání sedadel a krytu zavazadelníku.

 

A cena?

Najděte si svou konfiguraci v ceníku nebo kontaktujte naše prodejce!

 

PODÍVAT SE DO CENÍKU

 

Objevte také výhodné financování Ford Options 

 

Louda Auto Liberec rozšiřuje řady partnerů Audi Sport

Skupina certifikovaných prodejců Au di Sport Performance se v České republice rozrostla o jubilejního desátého partnera v podobě Louda Auto Liberec. I v Liberci tak bude možné spolu s běžnými modely Audi prodávat i  RS modely včetně…

CUV Taigo od Volkswagenu přijde na český trh koncem roku 2021

Současná móda vozů SUV (sport utility vehicle) se rozšiřuje o novou kategorii CUV (crossover utility vehicle). S novým modelem Taigo do ní vstupuje automobilka Volkswagen, slibuje si od ní spojení výhod malého SUV, běžných kompaktních…

Veselé Velikonoce!

Vážení zákazníci,    rádi bychom Vás informovali o sváteční otevírací době na našich pobočkách:   Prodej nových vozů, prodej ojetých vozů, servis: Pátek 2.4.2021 - ZAVŘENO Sobota 3.4.2021 - ZAVŘENO Neděle…

HYUNDAI IONIQ 5 - krasavec výhradně na elektřinu

Originální poznávací prvky zcela nového elektromobilu od Hyundai, nazvaného IONIQ 5, dokážou překvapit. Kufr vepředu s objemem až 57 litrů, mozaikové světlomety s parametrickými pixely vpředu i vzadu a pohledný minimalistický…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace