Skladové vozy
1829 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
779 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Autorizované servisní služby

Nový SEAT Leon ST Cupra

SEAT

 

 

 

 

 

SEZNAMTE SE S NOVOU GENERACÍ INTENZITY

 

Nový člen rodiny CUPRA kombinuje výkon s všestranností. SEAT Leon ST CUPRA je poháněn motorem o výkonu 280 koní a disponuje velkým zavazadlovým prostorem. Byl stvořen pro to, abyste si mohli naplno užívat každodenní život ve městě i víkendové aktivity.

 

 

 

 

 

 

PROGRESIVNÍ ŘÍZENÍ

 

SEAT Leon ST CUPRA poskytuje výrazně přímočařejší charakteristiku řízení díky variabilnímu převodu a výkonnějšímu elektromotoru posilovače – je to nejdynamičtější řízení svého druhu. Řidič se může spolehnout na precizní, a zároveň kultivované řízení, samozřejmě i ve vysokých rychlostech. Současně není nutné tolik otáčet volantem, především při parkování nebo odbočování.

 

 

CUPRA DRIVE PROFILE

 

Dopřejte si ještě dynamičtější jízdu. V jízdním režimu CUPRA reaguje motor na pohyby pedálu plynu citlivěji, převodovka DSG pracuje v nejsportovnějším režimu řazení a zvukový generátor umocňuje sytý zvukový projev přeplňovaného motoru. Rovněž adaptivní regulace podvozku DCC (Dynamic Chassis Control), progresivní řízení a samosvorný diferenciál přední nápravy pracují ve svém nejsportovnějším nastavení.

 


ADAPTIVNÍ REGULACE PODVOZKU DCC


Dosáhnete nejvyšší úrovně sportovních vlastností a kultivovanosti. Tlumiče systému adaptivní regulace podvozku DCC (Dynamic Chassis Control) přijímají signály každou milisekundu, aby byla na všech silnicích zajištěna optimální funkce a účinnost tlumičů. Charakteristika podvozku se tak přizpůsobuje aktuálním jízdním podmínkám.


SAMOSVORNÝ DIFERENCIÁL PŘEDNÍ NÁPRAVY


Nový samosvorný diferenciál přední nápravy elektronicky vylepšuje trakci a ovladatelnost vozu s pohonem předních kol. Tento inovativní systém zabraňuje nedotáčivosti i přetáčivosti a zvyšuje síly přenášené vnějším kolem při průjezdu zatáčkou. Díky pohotovějším reakcím přináší jízda řidiči sportovní zážitek.

 

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE


Motor 2.0 TSI reaguje spontánně na každý pohyb pedálu plynu a touží po vysokých otáčkách. Integrované sběrné výfukové potrubí, inteligentní řízení chladicí soustavy a variabilní zdvih ventilů optimalizují točivý moment, maximalizují výkon a snižují spotřebu paliva.


SPORTOVNÍ VZHLED V NOVÉM PODÁNÍ


Design nového modelu Leon ST CUPRA pokročil o další stupeň výš. Exkluzivní příď s otvory pro přívod vzduchu dává svým vzhledem najevo disponibilní výkon, stejně jako zadní nárazník s náznakem difuzoru a dvojitými oválnými koncovkami výfuku. Ohromující kola z lehké slitiny s červenými brzdovými třmeny jsou nepřehlédnutelná, zatímco jedinečný design interiéru je zárukou radosti z nejsportovnější jízdy.


NOVÝ SEAT LEON ST CUPRA: VŠESTRANNOST & PROSTOR


Sportovní vlastnosti a všestrannost jdou v novém modelu SEAT Leon ST CUPRA ruku v ruce. Využijte na maximum objem zavazadlového prostoru 587 litrů v každodenním životě a užijte si naplno víkendových aktivit, díky snadnému systému komfortní sklopení zadních sedadel, jejichž sklopením získáte zavazadlový prostor o objemu až 1 470 litrů.


INDIVIDUALIZACE - BAREVNÉ PAKETY


Intenzivní život i v tom nejmenším detailu nového modelu SEAT Leon ST CUPRA. Individualizujte si zpětná zrcátka, kola a masku chladiče jedním ze tří nabízených barevných paketů: Energy, White nebo Black Line.

 

 

 

 

 

SEAT Leon ST CUPRA. Výkon s všestranností.


Golf 8 NYNÍ V PŘEDPRODEJI od 479 900 Kč s DPH

Osmá generace jednoho z nejpopulárnějších modelů Volkswagen Při prvním pohledu a cenou od 479 900 Kč s DPH budete mít jasno Osvětlení Zadní partii dominují světla, mezi kterými je nové logo Volkswagen a ve…

Nový Ford PUMA v Kolíně! Přijďte se podívat.

Přijďte se na znovuzrozenou šelmu podívat na kolínskou pobočku Louda Auto. Ford Puma si můžete pořídit již za  3 600 Kč   měsíčně  díky financování Ford Options  s úrokem jen 2,22 % a navíc s prodlouženou zárukou…

T-Roc Cabriolet aneb když SUV přijde o střechu

Sebevědomý, vysoce kvalitní a s citem pro detaily? To je nový T-ROC CABRIOLET Oproti „běžnému“ modelu zcela nový model T-ROC CABRIOLET se liší oproti „běžnému“ modelu v mnoha faktorech. Má například:…

Na trh přijíždí čtvrtá generace ŠKODA OCTAVIA

Nová Škoda Octavia > zobrazit ceník Design, který nestárne … Osobitý design ŠKODA OCTAVIA nikdy neomrzí . Široká maska chladiče, na kterou navazují úzké Matrix-LED světlomety s  Matrix maticovou…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace