Skladové vozy
1206 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
657 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Nový SEAT Leon ST Cupra

SEAT

 

 

 

 

 

SEZNAMTE SE S NOVOU GENERACÍ INTENZITY

 

Nový člen rodiny CUPRA kombinuje výkon s všestranností. SEAT Leon ST CUPRA je poháněn motorem o výkonu 280 koní a disponuje velkým zavazadlovým prostorem. Byl stvořen pro to, abyste si mohli naplno užívat každodenní život ve městě i víkendové aktivity.

 

 

 

 

 

 

PROGRESIVNÍ ŘÍZENÍ

 

SEAT Leon ST CUPRA poskytuje výrazně přímočařejší charakteristiku řízení díky variabilnímu převodu a výkonnějšímu elektromotoru posilovače – je to nejdynamičtější řízení svého druhu. Řidič se může spolehnout na precizní, a zároveň kultivované řízení, samozřejmě i ve vysokých rychlostech. Současně není nutné tolik otáčet volantem, především při parkování nebo odbočování.

 

 

CUPRA DRIVE PROFILE

 

Dopřejte si ještě dynamičtější jízdu. V jízdním režimu CUPRA reaguje motor na pohyby pedálu plynu citlivěji, převodovka DSG pracuje v nejsportovnějším režimu řazení a zvukový generátor umocňuje sytý zvukový projev přeplňovaného motoru. Rovněž adaptivní regulace podvozku DCC (Dynamic Chassis Control), progresivní řízení a samosvorný diferenciál přední nápravy pracují ve svém nejsportovnějším nastavení.

 


ADAPTIVNÍ REGULACE PODVOZKU DCC


Dosáhnete nejvyšší úrovně sportovních vlastností a kultivovanosti. Tlumiče systému adaptivní regulace podvozku DCC (Dynamic Chassis Control) přijímají signály každou milisekundu, aby byla na všech silnicích zajištěna optimální funkce a účinnost tlumičů. Charakteristika podvozku se tak přizpůsobuje aktuálním jízdním podmínkám.


SAMOSVORNÝ DIFERENCIÁL PŘEDNÍ NÁPRAVY


Nový samosvorný diferenciál přední nápravy elektronicky vylepšuje trakci a ovladatelnost vozu s pohonem předních kol. Tento inovativní systém zabraňuje nedotáčivosti i přetáčivosti a zvyšuje síly přenášené vnějším kolem při průjezdu zatáčkou. Díky pohotovějším reakcím přináší jízda řidiči sportovní zážitek.

 

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE


Motor 2.0 TSI reaguje spontánně na každý pohyb pedálu plynu a touží po vysokých otáčkách. Integrované sběrné výfukové potrubí, inteligentní řízení chladicí soustavy a variabilní zdvih ventilů optimalizují točivý moment, maximalizují výkon a snižují spotřebu paliva.


SPORTOVNÍ VZHLED V NOVÉM PODÁNÍ


Design nového modelu Leon ST CUPRA pokročil o další stupeň výš. Exkluzivní příď s otvory pro přívod vzduchu dává svým vzhledem najevo disponibilní výkon, stejně jako zadní nárazník s náznakem difuzoru a dvojitými oválnými koncovkami výfuku. Ohromující kola z lehké slitiny s červenými brzdovými třmeny jsou nepřehlédnutelná, zatímco jedinečný design interiéru je zárukou radosti z nejsportovnější jízdy.


NOVÝ SEAT LEON ST CUPRA: VŠESTRANNOST & PROSTOR


Sportovní vlastnosti a všestrannost jdou v novém modelu SEAT Leon ST CUPRA ruku v ruce. Využijte na maximum objem zavazadlového prostoru 587 litrů v každodenním životě a užijte si naplno víkendových aktivit, díky snadnému systému komfortní sklopení zadních sedadel, jejichž sklopením získáte zavazadlový prostor o objemu až 1 470 litrů.


INDIVIDUALIZACE - BAREVNÉ PAKETY


Intenzivní život i v tom nejmenším detailu nového modelu SEAT Leon ST CUPRA. Individualizujte si zpětná zrcátka, kola a masku chladiče jedním ze tří nabízených barevných paketů: Energy, White nebo Black Line.

 

 

 

 

 

SEAT Leon ST CUPRA. Výkon s všestranností.


Louda Holding CUP 2020

Dne 10.9.2020 proběhl v Poděbradech golfový turnaj Louda Holding CUP 2020. Všem hráčům děkujeme za účast a budeme se těšit na další setkání.

Nová ŠKODA ENYAQ iV ... simple clever elektromobilita

Dvě varianty pohonu Dvě různé kapacity baterie Krátký nabíjecí čas Výkon až 225 kW Dojezd až 510 km Platforma MEB   To vše je ve zkratce žhavá novinka na trhu…

Nový Hyundai i30: elegantnější, bezpečnější a hospodárnější

BEZPEČNOST – KONEKTIVITA – ÚČINNOST Nová i30 přináší novinky na všech frontách: nový výrazný design, nejlepší bezpečnostní výbava ve své třídě, neomezená konektivita a verze s 48voltovým mild hybridním…

Předprodej zahájen! Nový VW Tiguan již od 629 000,-Kč s DPH*

*při využití Bonusu Protiúčet   Využijte výhodného financování od spol. VWFS s úrokem od 0,84% a POV za 1 Kč měsíčně po celou dobu financování (až 6 let).  Platí na objednávky do 30.9.2020.   Informujte se…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace