Skladové vozy
1206 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
657 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

NOVÝ SEAT LEON X-PERIENCE KOMBI 4DRIVE

SEAT

 

 

 

 

 

 

ŽIVOT JE DOBRODRUŽSTVÍ BEZ OHLEDU NA TO, JAKOU CESTOU SE VYDÁTE.

 

 

 

Objevujte nové cesty s úžasným novým modelem SEAT Leon X-PERIENCE, koncipovaným pro všechny druhy cest – každý den bude díky němu nezapomenutelným zážitkem.

Nejnovější člen rodiny Leon kombinuje nádherný design s nejmodernější technikou a optimální provozní vlastnosti s překvapivou všestranností. Nový SEAT Leon X-PERIENCE s trvalým pohonem všech kol a výbavou pro všechny druhy cest nabízí naprostou radost z jízdy v městské džungli i mimo zpevněné cesty.

 

 

     
     
   

 


 

 

 

 

 

 

ROBUSTNÍ DESIGN PRO VŠECHNY DRUHY CEST

 

 

 

Nový SEAT Leon X-PERIENCE disponuje řadou robustních prvků pro všechny druhy cest, které dokonale doplňují schopnosti pohonu všech kol. Na přání dodávané chromované koncovky výfukové soustavy působivě završují celkový vzhled vozu s důrazem na jeho výkon, zatímco boční prahy a rozšíření podběhů kol vpředu a vzadu chrání karoserii.

 

 

 

 

 

 

 

 

PŘEDNÍ A ZADNÍ NÁRAZNÍKY X-PERIENCE

 


 

Exkluzivní přední a zadní nárazníky X-PERIENCE jsou umístěny na karoserii o trochu níž, což umocňuje sportovní charakter a zvyšuje ochranu vozu.

 


 

 


 

ZVÝŠENÝ PODVOZEK

 


 

Podvozek modelu Leon X-PERIENCE má o 15 mm vyšší světlou výšku než standardní Leon ST 4Drive, což oceníte při jízdě mimo zpevněné cesty.

 


 

 


 

 

KOLA

 

 

 

Exkluzivní 17“ nebo 18“ kola z lehké slitiny modelu X-PERIENCE byla upravena pro jízdu po jakémkoli povrchu a poskytují vyšší úroveň stability a přizpůsobivosti za všech jízdních podmínek.

 

 

 

Louda Holding CUP 2020

Dne 10.9.2020 proběhl v Poděbradech golfový turnaj Louda Holding CUP 2020. Všem hráčům děkujeme za účast a budeme se těšit na další setkání.

Nová ŠKODA ENYAQ iV ... simple clever elektromobilita

Dvě varianty pohonu Dvě různé kapacity baterie Krátký nabíjecí čas Výkon až 225 kW Dojezd až 510 km Platforma MEB   To vše je ve zkratce žhavá novinka na trhu…

Nový Hyundai i30: elegantnější, bezpečnější a hospodárnější

BEZPEČNOST – KONEKTIVITA – ÚČINNOST Nová i30 přináší novinky na všech frontách: nový výrazný design, nejlepší bezpečnostní výbava ve své třídě, neomezená konektivita a verze s 48voltovým mild hybridním…

Předprodej zahájen! Nový VW Tiguan již od 629 000,-Kč s DPH*

*při využití Bonusu Protiúčet   Využijte výhodného financování od spol. VWFS s úrokem od 0,84% a POV za 1 Kč měsíčně po celou dobu financování (až 6 let).  Platí na objednávky do 30.9.2020.   Informujte se…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace