Skladové vozy
1340 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
533 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

NOVÝ SEAT LEON X-PERIENCE KOMBI 4DRIVE

SEAT

 

 

 

 

 

 

ŽIVOT JE DOBRODRUŽSTVÍ BEZ OHLEDU NA TO, JAKOU CESTOU SE VYDÁTE.

 

 

 

Objevujte nové cesty s úžasným novým modelem SEAT Leon X-PERIENCE, koncipovaným pro všechny druhy cest – každý den bude díky němu nezapomenutelným zážitkem.

Nejnovější člen rodiny Leon kombinuje nádherný design s nejmodernější technikou a optimální provozní vlastnosti s překvapivou všestranností. Nový SEAT Leon X-PERIENCE s trvalým pohonem všech kol a výbavou pro všechny druhy cest nabízí naprostou radost z jízdy v městské džungli i mimo zpevněné cesty.

 

 

     
     
   

 


 

 

 

 

 

 

ROBUSTNÍ DESIGN PRO VŠECHNY DRUHY CEST

 

 

 

Nový SEAT Leon X-PERIENCE disponuje řadou robustních prvků pro všechny druhy cest, které dokonale doplňují schopnosti pohonu všech kol. Na přání dodávané chromované koncovky výfukové soustavy působivě završují celkový vzhled vozu s důrazem na jeho výkon, zatímco boční prahy a rozšíření podběhů kol vpředu a vzadu chrání karoserii.

 

 

 

 

 

 

 

 

PŘEDNÍ A ZADNÍ NÁRAZNÍKY X-PERIENCE

 


 

Exkluzivní přední a zadní nárazníky X-PERIENCE jsou umístěny na karoserii o trochu níž, což umocňuje sportovní charakter a zvyšuje ochranu vozu.

 


 

 


 

ZVÝŠENÝ PODVOZEK

 


 

Podvozek modelu Leon X-PERIENCE má o 15 mm vyšší světlou výšku než standardní Leon ST 4Drive, což oceníte při jízdě mimo zpevněné cesty.

 


 

 


 

 

KOLA

 

 

 

Exkluzivní 17“ nebo 18“ kola z lehké slitiny modelu X-PERIENCE byla upravena pro jízdu po jakémkoli povrchu a poskytují vyšší úroveň stability a přizpůsobivosti za všech jízdních podmínek.

 

 

 

Octavia je ve finále!

Tři ze sedmi finalistů soutěže evropské Auto roku 2021 si můžete koupit i u nás v Louda Auto. Mezi sedmi nově odhalenými finalisty je trochu nečekaně i Škoda Octavia IV a také Cupra Formentor. Trojici vozů, které si můžete prohlédnout i u…

Sváteční otevírací doba

Vážení zákazníci,  rádi bychom Vás informovali o sváteční otevírací době.    Čtvrtek 24.12.2020 - ZAVŘENO Pátek 25.12.2020 - ZAVŘENO Sobota 26.12.2020 - ZAVŘENO Čtvrtek 31.12.2020 - OTEVŘENO DO 15:30 na všech…

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace