Skladové vozy
1340 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
529 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Nový SEAT Leon X-PERIENCE

SEAT

 

 

 

Design pro všechny druhy cest

 

Nový SEAT Leon X-PERIENCE přebírá svalnaté linie modelu Leon ST Kombi, ale přidává k nim ještě víc sportovní dynamiky, aplikací řady robustních prvků pro jízdu po všech druzích cest, které dokonale využívají schopností pohonu všech kol. Na přání dodávané chromované koncovky výfukové soustavy působivě završují celkový vzhled vozu a  zdůrazňují jeho výkon, zatímco různé další prvky, mezi něž patří boční prahy a  vnější okraje blatníků vpředu a vzadu, chrání karoserii a zdůrazňují dynamický charakter vozu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Přední a zadní nárazníky X-PERIENCE

 

Exkluzivní přední a zadní nárazníky X-PERIENCE jsou umístěny na karoserii o  trochu níž, což umocňuje sportovní charakter vozu a zvyšuje ochranu při jízdě v nejnáročnějších podmínkách. Hliníkové ozdobné prvky na obou náraznících dodávají přídi a zádi osobitý vzhled.

 

 
 

 

 
 

Zvýšený podvozek

 
Podvozek modelu Leon X-PERIENCE Kombi má o 15 mm vyšší světlou výšku než Leon ST, což oceníte při jízdě mimo zpevněné cesty. Zvýšený podvozek dodává modelu X-PERIENCE také mimořádně robustní vzhled na silnici.
 
 
 
 
 
 
 
 

Kola

 
 
Exkluzivní 17“ nebo 18“ kola z lehkých slitin X-PERIENCE vyjadřují autentický styl vozu pro jízdu po jakýchkoli cestách. Konstrukce těchto kol byla upravena pro jízdu po nejrůznějších površích a  poskytuje vyšší úroveň stability i přizpůsobivosti ve všech jízdních podmínkách.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Panoramatické střešní okno


Elektricky ovládané panoramatické střešní okno se otevře na dotek tlačítka a  umožňuje výhled z interiéru modelu Leon X-PERIENCE do všech stran.

 

 

 

 

 

 

Octavia je ve finále!

Tři ze sedmi finalistů soutěže evropské Auto roku 2021 si můžete koupit i u nás v Louda Auto. Mezi sedmi nově odhalenými finalisty je trochu nečekaně i Škoda Octavia IV a také Cupra Formentor. Trojici vozů, které si můžete prohlédnout i u…

Sváteční otevírací doba

Vážení zákazníci,  rádi bychom Vás informovali o sváteční otevírací době.    Čtvrtek 24.12.2020 - ZAVŘENO Pátek 25.12.2020 - ZAVŘENO Sobota 26.12.2020 - ZAVŘENO Čtvrtek 31.12.2020 - OTEVŘENO DO 15:30 na všech…

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace