Skladové vozy
2001 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
908 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Autorizované servisní služby

Nový SEAT Leon X-PERIENCE

SEAT

 

 

 

Design pro všechny druhy cest

 

Nový SEAT Leon X-PERIENCE přebírá svalnaté linie modelu Leon ST Kombi, ale přidává k nim ještě víc sportovní dynamiky, aplikací řady robustních prvků pro jízdu po všech druzích cest, které dokonale využívají schopností pohonu všech kol. Na přání dodávané chromované koncovky výfukové soustavy působivě završují celkový vzhled vozu a  zdůrazňují jeho výkon, zatímco různé další prvky, mezi něž patří boční prahy a  vnější okraje blatníků vpředu a vzadu, chrání karoserii a zdůrazňují dynamický charakter vozu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Přední a zadní nárazníky X-PERIENCE

 

Exkluzivní přední a zadní nárazníky X-PERIENCE jsou umístěny na karoserii o  trochu níž, což umocňuje sportovní charakter vozu a zvyšuje ochranu při jízdě v nejnáročnějších podmínkách. Hliníkové ozdobné prvky na obou náraznících dodávají přídi a zádi osobitý vzhled.

 

 
 

 

 
 

Zvýšený podvozek

 
Podvozek modelu Leon X-PERIENCE Kombi má o 15 mm vyšší světlou výšku než Leon ST, což oceníte při jízdě mimo zpevněné cesty. Zvýšený podvozek dodává modelu X-PERIENCE také mimořádně robustní vzhled na silnici.
 
 
 
 
 
 
 
 

Kola

 
 
Exkluzivní 17“ nebo 18“ kola z lehkých slitin X-PERIENCE vyjadřují autentický styl vozu pro jízdu po jakýchkoli cestách. Konstrukce těchto kol byla upravena pro jízdu po nejrůznějších površích a  poskytuje vyšší úroveň stability i přizpůsobivosti ve všech jízdních podmínkách.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Panoramatické střešní okno


Elektricky ovládané panoramatické střešní okno se otevře na dotek tlačítka a  umožňuje výhled z interiéru modelu Leon X-PERIENCE do všech stran.

 

 

 

 

 

 

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách.   Pracovní doba po dobu opatření COVID-19 :    SERVIS, PRODEJ DÍLŮ, PŮJČOVNA NÁHRADNÍCH VOZŮ …

Nová spolupráce s Lukášem Krpálkem, nejlepším českým judistou.

Lídři spojili síly. Dne 9.3.2020 proběhla v Praze tisková konference, kde společnosti Louda Auto a.s. a sesterská společnost CAR4WAY a.s. navázaly novou spolupráci s nejvýraznější osobností českého sportu,…

SEAT představil nový SEAT Leon

Zcela nový SEAT Leon byl navržen a vyvíjen v Barceloně, v komplexu SEAT Martorell. Nejbezpečnější vůz, který kdy tato značka vyrobila je nabitý novými technologiemi a překvapí i výrazným designem. Nová generace modelu Leon…

Již nyní můžete objednávat novou generaci Audi - Audi A3 Sportback!

Audi A3 Sportback Prémiový pětidveřový kompaktní vůz se sportovním designem Technika z vyšší třídy – od informačních a zábavních systémů až po asistenční funkce Výkonné a velmi hospodárné motory TDI a TFSI Ceník…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace