Skladové vozy
1595 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
869 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Nový Volkswagen Passat. Dokonale promyšlený.

Volkswagen

Nový Volkswagen Passat

Přesvědčivě elegantní.

 

Vzhled nového vozu Passat demonstruje sportovní eleganci. Sportovní dojem je dále umocněn čistými liniemi, prodlouženým rozvorem a kratšími přesahy karoserie. Sportovní atraktivitu podtrhují i kola z lehké slitiny, u kterých můžete vybírat z bohaté nabídky.

 

 

 

  Nový Volkswagen Passat

Ten, kdo jde v čele, potřebuje vizi.

 

Již při pohledu na nový Passat i Passat Variant je zřejmé, kolik invací se v nich skrývá. Výrazným prvkem jsou nápadně tvarované světlomety využívající technologii LED diod, které jsou sériovou výbavou pro linie Comfortline a Highline. Pro linii Highline jsou LED diody použity i v zadních světlech.

 

 

 

  Nový Volkswagen Passat

Bere ohled na chodce.

 

Systém „Front Assist“ s funkcí City nouzového brzdění ve městě s rozpoznáváním chodců varuje před osobami a automobily před vozem. V případě nebezpečí dokonce zpomaluje s maximálním brzdným účinkem. Pro linii Trendline je tento systém součástí výbavy na přání, od linie Comfortline jej obdržíte sériově.

 

 

 

  Nový Volkswagen Passat

Komfort, který jede vpřed.

 

Nový Passat Vás zejména při jízdách na dlouhé vzdálenosti zaujme dokonalou harmonií elegance a komfortu. Jste-li řidičem modelu Passat Comfortline nebo Passat Highline, budete si moci užít zdravé sezení, které je zajištěno díky sedadlu ergoComfort, jež Vašim zádům zajistí dokonalou oporu. A díky novému barevnému TFT displeji „Active Info Display“ zažijete přednosti zobrazení informací ve vysokém rozlišení ve zvoleném info profilu.

 

 

  Nový Volkswagen Passat

 

 

 

 

Nový Volkswagen Passat Variant

Nový Volkswagen Passat Variant

 

Suverénní dojem.

 

Passat Variant zaujme komfortním ovládáním, dynamickými jízdními vlastnostmi a velmi kvalitním exteriérem. Nezaměnitelný dojem zanechá také jeho atraktivní světelná silueta.

 

 

 

 

 

Nový Volkswagen Passat Variant  

Ten, kdo intenzivně pracuje, potřebuje prostor.

 

Inteligentní koncepce ukládání zavazadel, pohodlné ovládání a variabilní sedadla činí z vozu Passat Variant mnohostranný automobil, který je současně vhodný pro cestování na dlouhé vzdálenosti. Jeho dělené zadní sedadlo lze zcela sklopit, čímž se velikost zavazadlového prostoru zvětší z pozoruhodných 650 litrů až na 1780 litrů.

 

 

Nový Volkswagen Passat Variant

 

Asistenti, na které je spolehnutí.

 

S asistentem „Trailer Assist“, který je součástí výbavy za příplatek, se couvání s přívěsem konečně stane hračkou i pro ty řidiče, kterým to doposud činilo trochu problémy. Řidič musí pouze zvolit směr, kterým se má přívěs pohybovat a ovládat pedály plynu a brzdy. Ovládání volantu převezme asistent „Trailer Assist“.

 

 

 

Nový Volkswagen Passat Variant  

Projevte svého obchodního ducha.

 

Passat i Passat Variant patří k nejoblíbenějším firemním vozidlům. Téměř žádný jiný automobil totiž na takové úrovni nespojuje pohodlí interiéru s maximální flexibilitou a mobilitou při nízké ceně. Přesvědčte se, jak můžete snížit Vaše provozní náklady a díky efektivním motorům také spotřebu paliva.

 

 

 

 

 

 

Michal David jezdí s Louda Auto

Na naší pobočce v Praze jsme předali Michalovi Davidovi nový vůz značky ŠKODA. S modelem Superb bude nyní jezdit na všechna svá vystoupení a koncerty. Přejeme spoustu šťastných kilometrů!  

Díky všem zdravotníkům

Je nám ctí, že jsme se mohli zapojit do této kampaně a bezplatně zapůjčit jeden z našich vozů do nemocnice v Kolíně. Doufáme, že jim bude dobře sloužit. Všem přejeme pevné zdraví! Spolu to zvládneme.

Již fungujeme bez omezení. S novou otevírací dobou.

Vážení zákazníci,  rádi bychom vám oznámili, že od 20.4. 2020, dle harmonogramu uvolnění schváleného vládou, máme všechny naše pobočky otevřeny.   Všechny naše služby jsou nyní v provozu bez omezení.…

Nová spolupráce s Lukášem Krpálkem, nejlepším českým judistou.

Lídři spojili síly. Dne 9.3.2020 proběhla v Praze tisková konference, kde společnosti Louda Auto a.s. a sesterská společnost CAR4WAY a.s. navázaly novou spolupráci s nejvýraznější osobností českého sportu,…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace