Skladové vozy
1756 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
528 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Nový Volkswagen T-Roc. Zdravě sebevědomý.

Oceníte dobrý design a jedinečnost? T-Roc okouzlí svým sebejistým projevem, výrazným designem modelu crossover a rozsáhlými možnostmi individualizace.

Zanechá dlouhotrvající dojem

Jestliže toužíte po výrazném designu, rozsáhlém spektru možností individualizace, vysoce kvalitním zpracování až do nejmenšího detailu, rozhodněte se pro model T-Roc, který ví, jak zapůsobit.

 

 

Design, který se hodí k Vašemu životnímu stylu.

T-Roc Vám díky komfortní a prostorné koncepci interiéru nabízí spoustu prostoru pro rozvoj Vaší osobnosti. K tomu přispívají také progresivní designové prvky a mnoho možností individualizace.


Design

 

Individuální tak, jako Vy.

V interiéru vozu T-Roc v linii Style Line můžete vždy projevit Váš osobní vkus. Sami tak učíte, v jaké barvě bude svislý designový panel palubní desky. Barva, kterou preferujete, pak bude použita také na bočních dekorech a krytech středové konzoly. S barevným schématem jsou sladěny rovněž látkové potahy sedadel "Tracks 4". Nejlepší na tom je, že ať už jde o ušlechtilou harmonii nebo nápadný objekt pozornosti, o tom, co spolu nejlépe ladí, nakonec se rozhodnete pouze Vy.

Stanete se centrem pozornosti.

První dojem je nenahraditelný. To beze zbytku platí o designu osvětlení vozu T-Roc. Součástí jeho sériové výbavy jsou světla pro denní svícení, která jsou umístěna v předním nárazníku. Světla pro denní svícení jsou současně použita jako směrová světla (blinkry). Při odbočování nebo změně jízdního pruhu tak jsou zajímavým detailem, který na sebe přitahuje pozornost, a zároveň jsou jedním z určujících prvků designu vozu T-Roc. V kombinaci se sériovými halogenovými světlomety pak vytváří kompaktní design tvořený jasnými liniemi. Rozhodnete-li se pro přední světlomety s LED technologií, bude centrem zájmu jejich výrazný kruhový design.
Také design zadní partie má díky zadním světlům využívajícím LED technologii jedinečnou světelnou signaturu. U linie Sport Line jsou pak zadní světla v atraktivní tmavě červené barvě.

Vystupte z davu.

Zvolenou barvu karoserie můžete kombinovat s další barvou, kterou je lakována střecha, kryty vnějších zpětných zrcátek a A-sloupky karoserie. Pro linii Sport Line se můžete rozhodnout pro černou barvu nebo červenou barvu "Flash"* a dále tak umocnit sportovní charakter vozu T-Roc. Paleta laků pro linii Style Line zahrnuje černou, bílou "Pure", hnědou metalízu "Black Oak"* a červenou "Flash"*. Barevná kombinace dodá Vaší oblíbené barvě zajímavý kontrast nebo okouzlující akcent, který zanechá dlouhotrvající dojem a dodá vozu punc originality. * Bude v nabídce později.

V kabině máte vše pod kontrolou.

I když budete v kabině poprvé, rychle se zde zorientujete. Všechny přístroje a ovládací prvky jsou navržené s ohledem na potřeby řidiče. Na přání pak mohou být klasické kruhové přístroje nahrazeny digitálním panelem Active Info Display, na jehož barevné obrazovce může být zobrazeno více informací než jen klasický tachometr. Například prostřednictvím různých informačních profilů je možné zobrazit detailní jízdní data nebo grafické zobrazení Vašich asistenčních systémů. V kombinaci s navigačním systémem si pak můžete nechat přímo před sebou zobrazit v maximální velikosti navigační mapu - komfortní vlastnost, kterou velmi oceníte.

Součástí sériové výbavy linie Sport Line je mimo jiné multifunkční volant v kůži, která velmi příjemná na dotyk. Prostřednictvím volantu můžete ovládat celou řadu funkcí, jako infotainment systém, aniž byste museli sejmout ruce z jeho věnce. Výhoda, kterou si můžete užívat i v dalších liniích výbavy vozu T-Roc. V případě, že jste se rozhodli pro model T-Roc s motorem v kombinaci s pohonem všech kol 4MOTION, můžete kromě toho využívat také systém 4MOTION Active Control, jehož prostřednictvím můžete zvolit požadovaný profil - od nastavení Sníh až po mód Sport.

Seďte nad věcí.

T-Roc má kompaktní vnější rozměry, ale díky zvýšené pozici sezení a pohodlnému místu pro nohy vytváří pocit, jako když sedíte ve větším automobilu. Objem zavazadlového prostoru je pak 445 litrů. V případě, že je to málo, lze sklopit opěradlo asymetricky děleného zadní sedadla nebo použít průvlak pro transport dlouhých předmětů. Praktická je také rovná plocha zavazadlového prostoru i jeho výškově nastavitelná podlahy. Můžete tak pohodlně naložit i těžké předměty.

Udělejte si pohodlí.

Vysokou kvalitu materiálů i pečlivě vybrané komponenty výbavy pocítíte ve voze Dino na vlastní kůži. Linie výbavy Style Line je sériově vybavena sportovně komfortními sedadly na předních místech. V linii Sport Line pak řidič i spolujezdec budou sedět na sportovně komfortních sedadlech, která jsou navržena tak, aby zajišťovala mimořádně dobré boční držení těla. V opěradlech sedadel jsou zakomponovány bederní opěrky, které si můžete nastavit tak, abyste zajistili úlevu Vašim zádům.

Dalším světlým okamžikem je v tom pravém smyslu slova volitelné panoramatické výklopné/posuvné střešní okno, které do interiéru vozu propouští více světla a Vy si tak můžete užít jedinečný pocit prostoru. Střešní okno je složené ze dvou velký skleněných dílů, z nichž přední díl lze pomocí elektrického ovládání vyklopit a posunout. Při intenzivním slunečním záření je možné prostřednictvím stisku tlačítka zatáhnout roletu umístěnou pod oknem a kompletně jej zakrýt.

Vyvarujte se zbytečného stresu.

I když jste zvyklí zvládat stres, T-Roc Vám v celé řadě takových situací pomůže a zajistí úlevu. Asistenční systémy v nejlepším případě dokážou nehodě dokonce zcela zabránit.
 

Stres

T-Roc to udělá za Vás.

Monotónní jízdy, zužující se jízdní pruhy a úzké venkovské silnice - řízení vyžaduje notnou dávku koncentrace. T-Roc je naštěstí sériově vybaven asistentem pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist", který pomáhá* při předcházení nehodám způsobeným ztrátou koncentrace. Systém Vás prostřednictvím protipohybu řízení vrátí do správného směru v případě, že zaregistruje, že automobil neúmyslně opouští vyznačený jízdní pruh.

Řízení je také mnohem méně stresující, když máte k dispozici adaptivní tempomat ACC, který sleduje vpředu jedoucí automobily a udržuje od nich nastavený odstup*, a to až do rychlosti 210 km/h.

Pro motory v kombinaci s dvouspojkovou převodovkou DSG je na přání k dispozici asistent pro jízdu v koloně, který usnadňuje jízdu ve váznoucí dopravě. T-Roc tak při rychlostech od 0 do 60 km/h následuje vpředu jedoucí vozidlo a automaticky ovládá plyn a brzdy*. Současně přitom udržuje automobil ve vyznačeném jízdním pruhu.

Díky volitelnému asistentu "Emergency Assist", jenž se dodává na přání, máte k dispozici systém, který v případě náhlého zdravotního selhání přebírá částečnou kontrolu nad řízením vozu. Systém se aktivuje v případě, že řidič nezasahuje aktivně do řízení, nebrzdí ani nezrychluje. Zaregistruje-li systém takovou situaci, varuje řidiče mimo jiné brzdným rázem nebo cyklickým natáčením řízení v rámci jízdního pruhu. Jestliže se i přes varování nedostaví žádná odezva řidiče, systém vozidlo kontrolovaným způsobem zastaví.

I při jízdě v husté dopravě můžete jet uvolněně. 

Někdy nastane nepředvídatelná situace, při které je nutné prudce brzdit. V takových případech může pomoci systém sledování odstupu "Front Assist" s funkcí nouzového brzdění City a s rozpoznáváním chodců. Jestliže systém rozpozná*, že odstup od překážky před vozem poklesl pod kritickou mez, varuje řidiče opticky i akusticky a připraví automobil na možné nouzové brzdění. V případě, že nebezpečná situace přetrvává, systém automaticky zahájí nouzové brzdění a sníží tak rychlost potenciálního nárazu. "Front Assist" podporuje řidiče také v průběhu brzdění tím, že v případě potřeby vyvine v brzdovém systému maximální tlak.

Stanete se pány silnice. A mistrovsky zvládnete také parkování.

V nové voze T-Roc se parkování promění na dětskou zábavu. Volitelný systém pro usnadnění parkování zjednodušuje manévrování v nepřehledných parkovacích místech. Díky senzorům umístěných vpředu i vzadu Vás pak prostřednictvím akustických signálů i pomocí grafického zobrazení na displeji infotainment systému varuje před překážkami.

Další funkcí systému pro usnadnění parkování je funkce brzdění při parkování. Při couvání do rychlosti 10 km/h může systém zabrzdit vozidlo a zabránit tak potenciální kolizi nebo alespoň zmírnit její následky. Funkci brzdění při parkování můžete aktivovat pomocí tlačítka také při jízdě vpřed. Systém i v tomto případě zabrzdí vozidlo v případě, že zaregistruje překážku a jestliže řidič nereaguje na akustické signály systému pro usnadnění parkování.

Parkovací asistent "Park Assist", který se dodává na přání, Vám pomůže již při hledání vhodného parkovacího místa. Při jízdě podél řady stojících vozidel měří mezery po obou stranách silnice a hledá vhodné parkovací místo. "Park Assist" automaticky převezme ovládání volantu při parkování do podélných i příčných mezer a v rámci možností daných systémem i do těsných parkovacích míst - a následně z nich také dokáže vyjet. Na Vás zbývá jen ovládání pedálů plynu, spojky a brzdy.

T-Roc Vám pomůže při změně jízdního pruhu i při couvání z parkovacího místa.

Jestliže se k Vám přibližuje zezadu jiné vozidlo a není vidět ve vnitřním ani vnějším zpětném zrcátku, nachází se v obávaném tzv. "mrtvém úhlu". Před změnou jízdního pruhu Vám pak pomůže staré osvědčené ohlédnutí se přes rameno nebo nově také volitelný systém "Blind Spot" senzor. Ten Vás již od rychlosti 15 km/h varuje* prostřednictvím LED signalizace ve vnějším zpětném zrcátku. Jestliže řidič i přesto zapne směrovku, začne signalizace jasněji a rychleji blikat, a upozorňuje tak na automobil skrytý v tzv. "mrtvém úhlu". V kombinaci se sériovým asistentem pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist", Vás může systém "Blind Spot" senzor před změnou jízdního pruhu varovat* dokonce i pomocí protipohybu řízení.
  
* V rámci možností daných systémem.

Každá jízda bude na vyšší úrovni.

Využijte maximálně čas strávený ve voze T-Roc. Díky moderním infotainment systémům budete mít neustále aktuální informace, můžete telefonovat pomocí hands free nebo můžete poslouchat Vaši oblíbenou hudbu a přitom sledovat navigaci do cíle Vaší cesty. A v případě, že si to přejete, můžete jej dokonce ovládat pomocí hlasových pokynů.
 

Úroveň

Jste v dobrých rukách. 

Je dobré vědět, že se máte vždy na koho obrátit: Díky volitelné službě nouzového volání se prostřednictvím červeného tlačítka SOS můžete 24 hodin denně spojit s centrem tísňového volání Volkswagen. Při nehodách, při nichž dojde k aktivaci airbagů, se volání na linku tísňového volání uskuteční automaticky.

Udržuje Vás ve správném směru a zajistí Vám dobrou zábavu.

Jste připraveni na koncert na přání? Na programu jsou dvě rádia a jeden navigační systém. Všechny jsou vybaveny prvotřídním způsobem.

Rádio "Composition Colour", které je součástí sériové výbavy, je vybavené barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 16,5 cm (6,5 palce) a podporuje hudební formáty MP3 a WMA. Je vybavené slotem na SD karty a příjmem rádiového signálu v pásmu FM. Na přání je možné počet reproduktorů rozšířit ze dvou na čtyři.

Volitelné rádio "Composition Media" je vybavené šesti reproduktory. Zahrnuje všechny funkce a možnosti připojení rádia "Composition Colour", navíc je doplněné CD přehrávačem, USB portem a možností připojení mobilního telefonu přes protokol bluetooth. Lze je ovládat velmi komfortním způsobem prostřednictvím barevného dotykového displeje s úhlopříčkou 20,3 cm (8 palců).

Barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 20,3 cm (8 palců) je vybaven rovněž navigační systém "Discover Media", který se dodává na přání. Krom toho disponuje šesti reproduktory, příjmem rádia v pásmu FM, CD přehrávačem s podporou formátů MP3, AAC a WMA, dvěma sloty na SD karty, USB portem a možností připojení mobilního telefonu přes protokol bluetooth.

Všechny uvedené přístroje jsou vybavené anténní diverzitou a umožňují tak dobrý příjem i v místech se slabou úrovní signálu. Od modelu "Composition Media" mohou být navíc na přání vybaveny příjmem digitálního signálu DAB+.

Potřebujete dobrou reprodukci basů?

Hudba bez basů Vám nedělá radost? Pro linie Style Line a Sport Line je v nabídce na přání k dispozici také mimořádná výbava, která potěší Váš sluch - audiosystém "beats", který byl navržen specialisty firmy BeatsAudio. Vaše oblíbené skladby tak budou v interiéru vozu díky dvěma výškovým, dvěma hlubokotónovým a dvěma širokopásmovým reproduktorům znít stejně, jak byly koncipovány v nahrávacím studiu. O vibrace celého těla v rytmu hudby se pak postará subwoofer, který reprodukuje ty nejhlubší basy. Signál pro všechny reproduktory zajišťuje osmikanálový zesilovač s výkonem 300 wattů, který je dostatečně silný k tomu, aby přivedl k nadšení Vás i Vaše spolucestující.

Zůstaňte ve spojení.

Velmi komfortní: Volitelné telefonní rozhraní "Comfort" je vybaveno funkcí indukčního nabíjení a zahrnuje také další USB port pro přenos dat a nabíjení připojeného zařízení. Spojení s anténou vozu se uskutečňuje také pomocí indukční vazby. Jaký je největší přínos této technologie? Indukční vazba s vnější anténou vozu v kombinaci s vysoce kvalitním mikrofonem ve stropě a výstupem zvuku přes reproduktory vozu zajišťuje velmi dobrou kvalitu hovoru. Navíc není nutné pořizovat žádný držák telefonu, což je velmi praktické. 

Efektivní a flexibilní jako Vy sami.

Zejména u Vašeho automobilu očekáváte výkon. T-Roc může být na přání vybaven pohonem všech kol 4MOTION pro zajištění optimální trakce na téměř jakémkoli povrchu, sportovním podvozkem pro optimální ovládání a adaptivní regulací podvozku DCC.
 

Efektivita

Víme, že oceníte, když je energie využita nejekonomičtějším způsobem.

Chcete zažít radost z jízdy, ale ne za každou cenu? Benzinové TSI motory z nabídky pro nový T-Roc zaujmou svým výkonem a hospodárností. Maximální krouticí moment je k dispozici již při nízkých otáčkách. Hospodárné TDI motory jsou naftové agregáty s přeplňováním turbodmychadlem a přímým vstřikováním paliva s využitím technologie Common-Rail. Vyznačují se mimořádně klidným chodem a díky vysokému krouticímu momentu umožňují také sportovní styl jízdy.

Nabídka pro T-Roc zahrnuje také TSI a TDI agregáty v kombinaci s pohonem všech kol 4MOTION, stejně jako TSI motory s aktivním odpojováním válců, které díky vypnutí dvou vnitřních válců optimalizuje účinnost motoru v případě snížené potřeby výkonu. Vy přitom jedete zcela normálním způsobem - na multifunkčním displeji můžete přitom sledovat, v jakém módu motor aktuálně pracuje.

Zažijte nejsportovnější spojení mezi automobilem a vozovkou.

Sportovní podvozek, který součástí sériové výbavy linie T-Roc Sport Line, Vám přinese ještě větší porci radosti z jízdy při vynikající ovladatelnosti. Vyznačuje se mimořádně tuhým naladěním pružin, tlumičů a stabilizátorů. Vy tak můžete optimálním způsobem využít výkon pohonu a přesto si nad vozem udržíte kontrolu.

Progresivní řízení modelu T-Roc Sport Line umožňuje lepší kontrolu nad vozem při sportovním způsobu jízdy a zajišťuje další komfort při každodenním využití. Progresivní převodový poměr řízení redukuje velikost úhlu natočení volantu např. při parkování a současně zlepšuje jízdní dynamiku díky přímé odezvě na pohyby volantu při jízdě úzkými serpentinami.

Zůstaňte suverénní. I v těch nejnáročnějších podmínkách.

Povrch, na kterém jedete, se může změnit, Vaši radost z jízdy to však neovlivní. Rozhodnete-li se pro model T-Roc s pohonem všech kol 4MOTION, můžete prostřednictvím systému 4MOTION Active Control aktivovat jízdní profily, které jsou přizpůsobené různým podmínkám. Na výběr máte možnosti Sníh, Offroad a Offroad Individual. Systém pohodlně řídíte pomocí otočného ovladače s funkcí otočení a stisknutí. V dalším módu Onroad pak můžete nastavit další jízdní profily, jako například úsporný mód Eco nebo dynamický mód Sport.

Systém 4MOTION Active Control nepřetržitě komunikuje s asistentem pro jízdu z kopce, asistentem pro rozjezd do kopce, elektronickým stabilizačním systémem a elektronickou uzávěrkou diferenciálu. V závislosti na zvoleném profilu se mění také vlastnosti pohonu, jako je citlivost plynového pedálu, časování řazení rychlostních stupňů, brzdění motorem a dynamická funkce uvolnění parkovací brzdy při rozjíždění. Výsledkem je nerušený zážitek z jízdy - zejména při jízdě na sněhu a po nezpevněných cestách.

Výbavové linie
 

Linie

T-ROCK

Vstupní motorizací pro tuto výbavovou linii je 1.0 TSI 85kW (115k) s 6st. manuální převodovkou a vstupní prodejní cenou 452.900,- Kč včetně DPH. Druhou motorizací této linie je pak dieselový motor 1,6 TDI 85kW (115k) s 6st. manuální převodovkou.
Do sériové výbavy této linie patří např.:

 • „Front Assist“ - upozorňování na překážky před vozem s funkcemi nouzového
 • brzdění City a rozpoznáváním chodců
 • Multikolizní brzda
 • „Lane Assist“ – asistent pro jízdu v jízdních pruzích
 • Manuální klimatizace „Climatic“
 • Rádio „Composition Colour“
 • Paket „Světla a výhled“ – dešťový senzor, vnitřní zpětné zrcátko s aut. clonou
 • funkce „Comming a „Leaving“ home
 • Zadní světlomety LED, světlomety LED pro denní svícení v nárazníku
 • 16“ kola z lehkých slitin „Chester“
 • 16“ plnohodnotná ocelová rezerva
 • Kožený volant

DESIGN

Vstupní motorizací pro tuto výbavovou linii je 1.5 EVO TSI ACT 110kW (150k) s 6st. manuální převodovkou a vstupní prodejní cenou 584.900,- Kč včetně DPH.Do sériové výbavy této linie patří navíc oproti linii T-Roc např.:

 • Automatická regulace odstupu (ACC) do 210km/h
 • Akustický parkovací systém „Parkpilot“
 • 2-zónová automatická klimatizace „Climatronic“
 • Loketní opěrka vpředu včetně 12V zásuvky
 • Multifunkční kožený volant
 • „Connectivity Paket“ – Bluetooth, USB zdířka (i pro Iphone)
 • Podélné střešní nosiče černé
 • Vyhřívaná sedadla vpředu

 

DESIGN STYLE

Vstupní motorizací pro tuto výbavovou linii je 1.5 EVO TSI ACT 110kW (150k) s 6st. manuální převodovkou a vstupní prodejní cenou 614.900,- Kč včetně DPH. Do sériové výbavy této linie patří navíc oproti linii Design např.:

 • 17“ kola z lehkých slitin „Mayfield“, černá
 • Střecha včetně střešních sloupků A a krytů vnějších zpětných zrcátek v kontrastní barvě
 • „Design Paket“
 • Systém únavy řidiče
 • Ambiente osvětlení (osvětlení dveří, podsvícené dekorační lišty na dveřích)
 • Make-up zrcátka ve slunečních clonách, s osvětlením
 • LED osvětlení prostoru pro nohy
 • 2 LED lampičky na čtení vpředu a vzadu

SPORT

Vstupní motorizací pro tuto výbavovou linii je 1.5 EVO TSI ACT 110kW (150k) s 6st. manuální převodovkou a vstupní prodejní cenou 652.900,- Kč včetně DPH. Do sériové výbavy této linie patří navíc oproti linii Design např.:

 • Podélné střešní nosiče stříbrné
 • Active Info Display
 • Statické LED světlomety
 • Rádio „Composition Media“
 • „Sport Paket“
 • Červené ambientní osvětlení
 • Pedály v designu „Kartáčovaný hliník“
 • Bezpečnostní šrouby kol
 • Brzdové třmeny vpředu a vzadu (červeně lakované)
 • Volby profilu jízdy
 • Boční skla vzadu a zadní sklo zatmavené (65% absorpce světla)
 • Černé čalounění stropu
 

Pro více informací, prosím, kontaktujte naše prodejce.

Od data předání do tisku nebo uveřejnění na internetu mohlo dojít k úpravám. Fotografie mohou zobrazovat i příslušenství nebo zvláštní výbavu, která není součástí dané zvolené specifikace vozidla. Pro aktuální informace o cenách, výbavě, akčních modelech či možnosti kombinací jednotlivých mimořádných výbav se obracejte na naše prodejce.

Louda Auto Liberec rozšiřuje řady partnerů Audi Sport

Skupina certifikovaných prodejců Au di Sport Performance se v České republice rozrostla o jubilejního desátého partnera v podobě Louda Auto Liberec. I v Liberci tak bude možné spolu s běžnými modely Audi prodávat i  RS modely včetně…

CUV Taigo od Volkswagenu přijde na český trh koncem roku 2021

Současná móda vozů SUV (sport utility vehicle) se rozšiřuje o novou kategorii CUV (crossover utility vehicle). S novým modelem Taigo do ní vstupuje automobilka Volkswagen, slibuje si od ní spojení výhod malého SUV, běžných kompaktních…

Veselé Velikonoce!

Vážení zákazníci,    rádi bychom Vás informovali o sváteční otevírací době na našich pobočkách:   Prodej nových vozů, prodej ojetých vozů, servis: Pátek 2.4.2021 - ZAVŘENO Sobota 3.4.2021 - ZAVŘENO Neděle…

HYUNDAI IONIQ 5 - krasavec výhradně na elektřinu

Originální poznávací prvky zcela nového elektromobilu od Hyundai, nazvaného IONIQ 5, dokážou překvapit. Kufr vepředu s objemem až 57 litrů, mozaikové světlomety s parametrickými pixely vpředu i vzadu a pohledný minimalistický…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace