Skladové vozy
1467 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
503 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Nový Volkswagen Touran

Volkswagen

Rodina je pěkná jízda. Užijte si ji.


Moderní technika usnadňuje každodenní život – a také nám ho trochu zpestřuje. Jízdu s novým Touranem si díky více než 50 inovacím opravdu užijete. Bezpečnost, komfort a ovladatelnost dosahují u tohoto vozidla nové dimenze. Sami to pocítíte v nesčetných situacích – například v dopravní zácpě, při couvání s přívěsem, nebo při poslechu oblíbené hudby. Nový Touran Vás přesvědčí inteligentním řešením vnitřního prostoru s největším zavazadlovým prostorem ve své třídě a také inovativním řešením detailů a nebývalou flexibilitou.

 
 

Nový Touran u Louda Auto

 
Testovací jízda nový Touran
Poděbrady Pardubice Teplice
     


 

 

Devět důležitých faktů o novém modelu Touran:

   
1/ Kompletně nově vyvinutý Touran je prvním MPV na základě modulární platformy MQB pro vozidla s motorem uloženým vpředu napříč.
2/ Výhoda MQB: Prodloužení délky (+130 mm) odpovídá téměř zcela prodloužení rozvoru (+113 mm).
3/ Prodloužený rozvor zvětšuje nabídku vnitřního prostoru v modelu Touran (např. pětimístná verze má objem zavazadlového prostoru zvětšený o 48 litrů).
4/ Pětimístný Touran nabízí s 1040 litry největší zavazadlový prostor ve své třídě (s využitím výšky až po strop a délky až k druhé řadě sedadel).
5/ Navzdory výraznému prodloužení délky byla hmotnost snížena až o 62 kg.
6/ Nově vyvinutá sklopná sedadla pětimístných a sedmimístných verzí jsou všestranně využitelná a snadno se ovládají.
7/ Touran je dokonalým partnerem pro každodenní život na cestách díky až 47 odkládacím místům a nové klimatizaci Pure Air Climatronic.
8/ Nový Touran se vyznačuje největší nabídkou asistenčních a komfortních systémů ve své třídě.
9/ Motory TSI a TDI jsou až o 19 procent úspornější. Touran 1.6 TDI s DSG spotřebuje jen 4,1 l/100 km.

 

 

 

Nový Volkswagen Touran      

Více než 50 inovací, které Vám zpříjemní život.

Moderní technika usnadňuje každodenní život – a také nám ho trochu zpestřuje. Jízdu s novým Touranem si díky více než 50 inovacím opravdu užijete. Bezpečnost, komfort a ovladatelnost dosahují u tohoto vozidla nové dimenze. Sami to pocítíte v nesčetných situacích – například v dopravní zácpě, při couvání s přívěsem, nebo při poslechu oblíbené hudby. Nový Touran Vás přesvědčí inteligentním řešením vnitřního prostoru s největším zavazadlovým prostorem ve své třídě a také inovativním řešením detailů a nebývalou flexibilitou.

 

 


LED světlomety.

Chytřejší, širší a komfortnější: Volitelné LED světlomety osvítí silnici lépe než ty konvenční. Díky systému „Dynamic Light Assist“, který dodáváme na přání, můžete jezdit s trvale rozsvícenými dálkovými světly, aniž byste oslňovali protijedoucí řidiče. Další výhoda spočívá v tom, že světlo LED světlometů je pro oči velmi příjemné, což zvyšuje schopnost soustředění.

      LED světlomety

 

 

 

Panoramatická střecha s osvětlením vnitřního prostoru.

Spočítejte obláčky na obloze, dotkněte se hvězd! Díky největší panoramatické střeše ve své třídě Vám nový Touran nabízí přímo božský výhled ze všech sedadel. Užívat si budete i za tmy, kdy panoramatická střecha po stranách měkce splývá s tlumeným osvětlením vnitřního prostoru. Při nastupování Vás uvítá decentní osvětlení prostoru pro nohy. Intenzitu osvětlení vnitřního prostoru si můžete upravit podle svého přání.

 

panoramatická střecha

 

 

 


Třízónová klimatizace „Pure Air Climatronic“ pro řidiče, spolujezdce a cestující na zadních sedadlech.

V novém Touranu si díky sériové klimatizaci „Pure Air Climatronic“ s třízónovým ovládáním teploty mohou řidič, spolujezdec, a dokonce i cestující na zadních sedadlech nastavit požadovanou teplotu nezávisle na sobě. Díky biogennímu filtru se navíc do této automatické, v segmentu MPV naprosto jedinečné klimatizace nedostane pyl ani jiné alergeny!Třízónová klimatizace

Třízónová klimatizace

 

 

Multimedia pro všechny    

Multimediální zábava pro všechny.

S novým Touranem si zasurfujete i na asfaltu. Tento vůz Vám totiž na přání předvede plně digitální multimediální show, založenou na souhře mobilních zařízení a systému infotainment. Na zadních sedadlech se malí (i velcí) pasažéři baví u svého oblíbeného filmu, poslouchají nejnovější hudební novinky nebo chatují s přáteli na Facebooku, zatímco vpředu lze ovládat aplikace nabízené systémem infotainment, komunikovat s cestujícími vzadu pomocí kamery GoPro® ovládané aplikací nebo sledovat důležité údaje týkající se jízdy.

 

 

 

*) Na fotografiích je vybrazena studie blízká sériovému provedení.

Freediver David Vencl uplaval 80,9 metru pod ledem, pomohlo mu auto od Louda Auto

Český freediver David Vencl 23.2.2021 zkusil překonal Guinnessův rekord a vytvořil nový světový rekord v plavání pod ledem bez neoprenu a v těch nejtěžších podmínkách - tedy bez čepice a bez pomoci závaží, na které jsou…

Cena Audi e-tron GT se vejde pod 3 mil. Kč, nabídne výkon až 598 koní

Audi vždy vyrábělo skvělé sportovní vozy, kterým nechyběl vysoký výkon a současně elegance. Doba a její emisní limity ovšem nepřejí naftovým osmiválcům. Na český trh již dorazil zcela nový model Audi e-tron GT, designově úchvatný…

Cena nové Škody Fabia 4 je zatím tajná

Termín příchodu nové Škody Fabia čtvrté generace do prodeje se stává automobilovou událostí roku 2021, tento malý vůz u nás patří mezi dlouhodobě nejprodávanější modely. Jaká bude cena nové Škody Fabie 4? Podle odhadů expertů by se mohla…

Volkswagen chystá novou kategorii vozů - CUV

Současná móda vozů SUV (sport utility vehicle) se brzy rozšíří o novou kategorii CUV (crossover utility vehicle). Přichází s ní automobilka Volkswagen, slibuje si od ní spojení výhod malého SUV a běžných kompaktních vozů. Volkswagen…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace