Skladové vozy
1301 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
597 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Odhalení vozu ŠKODA Karoq proběhne 18. 10. na všech našich showroomech

Škoda

Navštivte od středy 18. 10. 2017 naše pobočky ŠKODA a poznejte bezpečně jiné SUV.

 

Slavnostní odhalení vozu ŠKODA Karoq proběhne na našich pobočkách 18. 10. od 8:00 do 18:00.
 Představte si den strávený jinak – ve společnosti vozu ŠKODA KAROQ. Mezi kompaktní SUV přiváží sebevědomý design, nový standard bezpečnosti a prvky výbav z vyšší třídy. V zadním nárazníku má radary, díky nimž Vám oznámí, jestli se v mrtvém úhlu neukrývá jiné auto. Když chcete vycouvat z nepřehledného parkoviště, KAROQ Vás nejen upozorní na blížící se automobil, ale také umí samočinně zabrzdit a zabránit tak případné kolizi.

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Louda Holding CUP 2020

Dne 10.9.2020 proběhl v Poděbradech golfový turnaj Louda Holding CUP 2020. Všem hráčům děkujeme za účast a budeme se těšit na další setkání.

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace