Black Friday
1320 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
578 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Otevření nového showroomu ŠKODA ve Svitavách

Škoda

Dne 14.6.2018 společnost Louda Auto a.s. slavnostně otevřela nový showroom ŠKODA ve Svitavách. U společnosti Louda Auto, která je na trhu již 26 let, se jedná již o sedmou pobočku značky ŠKODA. Tato událost je významným momentem pro region, kde značka ŠKODA do současné doby neměla zastoupení. Autorizované obchodní zastoupení Louda Auto nabízí kompletní řadu modelů vozů ŠKODA a zajišťuje autorizovaný servis vozů značky ŠKODA.

Celým slavnostním večerem provázela známá moderátorka Gábina Partyšová. Nechybělo taneční vystoupení skupiny Evil Dancers a zlatým hřebem večera bylo pěvecké vystoupení Leony Machálkové. Pozvání přijal i výkonný ředitel ŠKODA Luboš Vlček, který popřál Louda Auto naplnění všech cílů a mnoho spokojených zákazníků.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým Louda Auto

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace