Black Friday
1326 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
599 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Příjem objednávek inovovaných modelů ŠKODA OCTAVIA zahájen!

Škoda

OCTAVIA RS vstupuje do prodeje s cenami od 696.900 Kč a OCTAVIA SCOUT pak začíná na 759.900 Kč.
Oba inovované modely si můžete objednat v předprodeji

Škoda Octavia RS

 

Inovovaný model nově nabízí ve standardní výbavě prvky v hodnotě více než 47.000 Kč. Standardem jsou tak mimo jiné Full-LED přední světlomety, LED mlhovky i zadní svítilny, infotainment Bolero s osmipalcovým dotykovým displejem a SmartLink+, Bluetooth handsfree s hlasovým ovládáním, bezklíčkový přístup a startování KESSY či parkovací senzory vpředu i vzadu a multifunkční sportovní volant. Pro ještě více sportovních zážitků byl motor 2,0 TSI posílen standardně na výkon 169 kW (230 k), dosud vyhrazený pro vrcholnou variantu RS 230.

Pro modely OCTAVIA RS a OCTAVIA COMBI RS (od 731.900 Kč) jsou k dispozici výhradně dvoulitrové pohonné jednotky TSI a TDI. Posílený motor 2,0 TSI s výkonem 169 kW (230 k) lze kombinovat s manuální šestistupňovou převodovkou či automatickou šestistupňovou dvouspojkovou převodovkou DSG (od 746.900 Kč). Motor 2,0 TDI o výkonu 135 kW (184 k) lze taktéž volitelně kombinovat s šestistupňovými manuálními (od 707.900 Kč) či automatickými dvouspojkovými převodovkami DSG (od 757.900 Kč). Pohon všech kol nabídne OCTAVIA RS v kombinaci s 2,0 TDI (135 kW) a DSG za cenu od 812.900 Kč. Všechny kombinace motorů, převodovek a konfigurace pohonu jsou k dispozici také pro model OCTAVIA COMBI RS. Volitelný systém adaptivních tlumičů Dynamic Chassis Control (DCC) umožňuje u modelu OCTAVIA RS měnit charakteristiku tlumičů a dále tak umocnit sportovní zážitky z jízdy.

Škoda Octavia SCOUT 

Škoda Octavia Scout přináší již v základní specifikaci výbavu rozšířenou o prvky v hodnotě 82.800 Kč. SCOUT standardně disponuje například Full-LED předními světlomety, LED zadními sdruženými svítilnami a ambientním osvětlením interiéru, vyhřívaným volantem, bezklíčkovým systémem KESSY a parkovacími senzory vpředu i vzadu. Standardem je také infotainment Bolero s osmipalcovým dotykovým displejem a SmartLink+, Bluetooth handsfree s hlasovým ovládáním a multifunkční volant. Terénní schopnosti podporuje Driving mode select s režimem Off-road, interiér disponuje čalouněním sedadel funkční tkaninou Thermo Flux, kryty pedálů z ušlechtilé oceli či deštníkem pod sedadlem.

ŠKODA OCTAVIA SCOUT je v nabídce se zážehovým agregátem 1,8 TSI (132 kW) a vznětovou jednotkou 2,0 TDI s výkony 110 a 135 kW. Výhradně se šestistupňovou automatickou dvouspojkovou převodovkou DSG je k dispozici benzinový motor (od 771.900 Kč) a 2,0 TDI s výkonem 135 kW (od 811.900 Kč). Motor 2,0 TDI s výkonem 110 kW se pojí s manuální šestistupňovou převodovkou (od 759.900 Kč). ŠKODA OCTAVIA SCOUT je dodávána výhradně s pohonem všech kol.

Oba inovované modely si můžete objednat v předprodeji u Louda Auto. 

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace