Skladové vozy
2204 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
446 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Aukce
Když fotbal pomáhá

Renault představil elektromobil Megane E-Tech

Renault

Nová generace Renaultu Megane se jako první představila jako elektromobil s označením Megane E-Tech. Verze se spalovacími motory se objeví později, zřejmě se dočkáme i úsporného dieselu a také úsporné tříválcové verze s možností tankovat LPG. Objednávky Renaultu Megane E-Tech mají být spuštěny na přelomu ledna a února, první vozy k dealerům dorazí v březnu 2021.

Nový Renault Megane bude silným konkurentem modelů ŠKODA OCTAVIA, VOLKSWAGEN GOLF, Hyundai i30 a dalších vozů nižší střední třídy, které také můžete objednávat v autosalonech Louda Auto. 

Nový Megane E-Tech je vybavený moderní lehkou baterií o kapacitě až 60 kWh, což vozu umožňuje dojezd až 470 km podle metodiky WLTP. Elektrický motor má 220 koní a zrychlí z 0-100 km/h za pouhých 7,4 sekundy, později můžeme očekávat i verze s nižším výkonem.  

V interiéru Megane E-Tech poprvé Renault využil nové rozvržení displejů a ovládacích prvků, a také systém nazvaný openR, který využívá systému Android a tím i všech služeb Google. Řidič nového systému Megane E-Tech se může těšit na dvě obrazovky o úhlopříčce až 12 palců. 

Renault představil elektromobil Megane E-Tech

Nový Renault Megane bude silným konkurentem modelů ŠKODA OCTAVIA, VOLKSWAGEN GOLF, Hyundai i30 a dalších vozů nižší střední třídy, které také můžete objednávat v autosalonech Louda Auto.

Rozhovor do časopisu HC Slovan s Davidem Neradem, regionálním obchodní manažerem Louda Auto pro severní Čechy

V Ústeckém kraji máme své pobočky v Teplicích, Ústí nad Labem a nově i v Děčíně. I to je jeden z důvodů, proč jsme se stali hrdým partnerem ústeckého hokejového Klubu HC Slovan, který má zde na Severu letitou tradici.

Dacia Jogger se představuje!

Tohle auto na trhu chybělo, nová Dacia Jogger bude velice žádaná. Prostorné auto za cenu hluboko pod půl milionu Kč, které může svézt až 7 osob, v tom bude Jogger jedinečný. Dříve tuto pozici zastávala Dacia Dokker, která ale technicky zastarala, její výroba skončila a čekalo se na to, jakou náhradu Dacia představí.
Zpět na novinky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace