Skladové vozy
3948 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
1295 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online
Louda Key Box
NOVINKA

Renault představil elektromobil Megane E-Tech

Renault

Nová generace Renaultu Megane se jako první představila jako elektromobil s označením Megane E-Tech. Verze se spalovacími motory se objeví později, zřejmě se dočkáme i úsporného dieselu a také úsporné tříválcové verze s možností tankovat LPG. Objednávky Renaultu Megane E-Tech mají být spuštěny na přelomu ledna a února, první vozy k dealerům dorazí v březnu 2021.

Nový Renault Megane bude silným konkurentem modelů ŠKODA OCTAVIA, VOLKSWAGEN GOLF, Hyundai i30 a dalších vozů nižší střední třídy, které také můžete objednávat v autosalonech Louda Auto. 

Nový Megane E-Tech je vybavený moderní lehkou baterií o kapacitě až 60 kWh, což vozu umožňuje dojezd až 470 km podle metodiky WLTP. Elektrický motor má 220 koní a zrychlí z 0-100 km/h za pouhých 7,4 sekundy, později můžeme očekávat i verze s nižším výkonem.  

V interiéru Megane E-Tech poprvé Renault využil nové rozvržení displejů a ovládacích prvků, a také systém nazvaný openR, který využívá systému Android a tím i všech služeb Google. Řidič nového systému Megane E-Tech se může těšit na dvě obrazovky o úhlopříčce až 12 palců. 

Veselé Velikonoce!

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o sváteční otevírací době na našich pobočkách.

Hokejový zážitek s Louda Auto

Tohle byl večer snů! Vítěz soutěže "Hokejový zážitek", kterou pořádala ŠKODA AUTO, získal dvě vstupenky na utkání HC SPARTA a ještě ho do O2 arény a zpět domů odvezl luxusní vůz z naší pobočky Louda Auto v Praze 9 - Hloubětíně. Není náhodou, že ze všech pražských prodejců vozů ŠKODA připadl tento čestný úkol právě na nás. Jednak jsme největším prodejcem vozů ŠKODA v České republice, navíc jsme dlouholetým a hrdým partnerem hokejové Sparty. A o vstupenky na zápasy v HC SPARTA občas soutěžíme i na našich sociálních sítích.

Nová ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV

Nová ŠKODA ENYAQ COUPÉ iV má ještě emocionálnější vzhled než ENYAQ iV. K dispozici je také verze SPORTLINE a sportovně laděný vrcholný model ENYAQ COUPÉ RS iV. Vůz charakterizuje specifický sportovní přední nárazník, boční prahy lakované v barvě karoserie. Střešní linie padá od B sloupku mírně dozadu a přechází do pátých dveří s ostře lomenou hranou. Linii karoserie dále zvýrazňuje standardně dodávaná panoramatická střecha, která plynule navazuje na prosklení pátých dveří. Jedná se o největší panoramatickou prosklenou střechu použitou ve voze ŠKODA.
Zpět na novinky