Skladové vozy
1350 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
549 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Rodinný den s HC Sparta Praha

Louda Auto

V hloubětínském areálu naší společnosti Louda Auto, hlavního partnera klubu HC Sparta Praha, se od 10 do 16 hodin uskuteční rodinný den se speciálním programem, který si užijí dospělí i děti. V rámci programu se uskuteční také dvouhodinová autogramiáda sparťanského A-týmu.

Dejte nám vědět, zda se rodinného dne zúčastníte v události na našem Facebooku!

Program rodinného dne (10.00 až 16.00)

Celý program rodinného dne startuje v Louda Auto již v 10.00 hodin, akcí bude provázet sparťanský moderátor Vojta Sklenář společně s DJem. A na co se můžete těšit?

 • jízda na offroad dráze v terenním voze Volkswagen Amarok a Touareg
 • Bauer hokejová střelnice
 • fotokoutek s hokejovou výstrojí
 • vystoupení Miss aerobik včetně dětské ukázky 
 • maskot Sparťák
 • malování sparťanských motivů na obličej
 • testování vozítek Segway
 • skákací hrad pro děti
 • slalom s opileckými brýlemi
 • prodej permanentek HC Sparta Praha na sezonu 2017/2018 se speciálním dárkem
 • relax zóna
 • občerstvení

Autogramiáda A-týmu HC Sparta Praha (13.00 až 15.00)

Autogramiáda sparťanského A-týmu bude probíhat od 13.00 do 15.00 hodin. Těšit se můžete na více než dvacet hráčů z aktuální soupisky včetně hvězd Lukáše Pecha, Petra Kumstáta či Miroslava Formana. Fanouškům se poprvé naživo představí také čerstvé posily David Honzík, Tomáš Dvořák, Tomáš Pavelka a Robert Říčka.
 


 

Speciální akce sparťanského fanshopu

Na rodinném dni nebude chybět ani stánek oficiálního fanshopu HC Sparta Praha, který si pro fanoušky připravil speciální akci. Na vybraná pánská, dámská a dětská trička bude totiž platit akce 1 + 1 zdarma! Ve stánku fanshopu si budete moci zakoupit dresy, pánské, dámské i dětské oblečení, drobné suvenýry či doplňky.
 


 

Kudy k nám?

Rodinný den s HC Sparta Praha se bude konat v areálu pražské pobočky Louda Auto na adrese Kolbenova 891/37. Vzhledem k omezenému počtu parkovacích míst doporučujeme k cestě využít městskou hromadnou dopravu (tramvajová či autobusová zastávka Lehovec, metro Hloubětín).
 

Octavia je ve finále!

Tři ze sedmi finalistů soutěže evropské Auto roku 2021 si můžete koupit i u nás v Louda Auto. Mezi sedmi nově odhalenými finalisty je trochu nečekaně i Škoda Octavia IV a také Cupra Formentor. Trojici vozů, které si můžete prohlédnout i u…

Sváteční otevírací doba

Vážení zákazníci,  rádi bychom Vás informovali o sváteční otevírací době.    Čtvrtek 24.12.2020 - ZAVŘENO Pátek 25.12.2020 - ZAVŘENO Sobota 26.12.2020 - ZAVŘENO Čtvrtek 31.12.2020 - OTEVŘENO DO 15:30 na všech…

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace