Skladové vozy
2696 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy - Louda Auto+
521 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

S Volkswagenem T-Roc od Loudy jsem velmi spokojená

Volkswagen

Darja Plachotinová, kurýrka společnosti PPL, Svitavy

 

Paní Plachotinová jak jste se dostala k nákupu vozu u Louda Auto?

Od malička byl můj sen koupit si nové auto. A díky tomu, že pracuji u přepravní společnosti PPL a téměř každý den navštěvuji se zbožím pobočku Louda Auto ve Svitavách, mi jednoho dne padl do oka krásný Volkswagen T-Roc a bylo rozhodnuto. Ten bude můj!

 

A jak se Vám jezdí?

S vozem jsem naprosto spokojená. T-Roc se designově opravdu povedl, zatím jsem neviděla jiné auto, které by mě tak okouzlilo. Co se týče funkcí, nic mi nechybí. S prodejcem jsme sestavili auto tak, aby mělo ve výbavě vše, co je potřeba a nechyběla ani trocha komfortu. Motor 1.5 TSI 110 kW jede skvěle a zatím nemám výhrady. Nejvíc jsem spokojená s automatickou převodovkou, i když u té jsem hodně váhala. Bála jsem se, že se budu v autě nudit, ale po několikahodinové práci za volantem je to vážně relax. A vyhřívaný volant, to je v zimním období paráda.

 

Jak jste spokojená se servisem ?

Jelikož jsem byla lehce ťuknutá kolegyni při parkováni, dostala jsem se do servisu ještě dřív, než mě očekávali na pravidelnou prohlídku. Při vyřizováni jsem nemusela řešit téměř nic, o vše se postaral přijímací technik, který mě uklidnil, seznámil s tím, co se bude na autě dělat a vše se mnou domluvil. Po celou dobu opravy jsem měla zapůjčený náhradní vůz a oprava proběhla v dohodnutém terminu. V nejbližších týdnech se k Vám chystám na garanční prohlídku a první výměnu oleje.

 

Jak jste byla spokojená se službami lakovny při opravě?

Se službami jsem byla velmi spokojená. Nárazník byl znovu celý nalakovaný, barva taková, jaká má být a nikdo by nepoznal, že se něco stalo.

 

Jak řešíte přezouvání? Necháte si pneumatiky uložené u nás?

Přezouvání a úschovu pneumatik jsem řešila u nás v práci v rámci firemního benefitu. Ale není vyloučeno, že tuto možnost v budoucnu využiji.

 

Zkoušela jste i on-line objednání do Louda servisu?

On-line objednání do servisu jsem nezkoušela, protože autosalon ve Svitavách pracovně navštěvuji, takže nemám problém se tam na termínu domluvit osobně. Navíc čísla na prodejce i servis mam uložená, tak v případě potřeby nebo jakéhokoli dotazu volám. Ale věřím, ze on-line objednání by bylo také bez problémů.

 

Plánujete další auto od nás?

V budoucnu od Loudy plánuji koupit Craftera. Nyní jezdím s Volkswagenem LT, který má naježděno téměř milion kilometrů. Až doslouží, je volba jasná!

 

Děkujeme a přejeme hodně šťastných kilometrů!


Nový elektrický Volkswagen ID.5 dovršuje modelovou řadu ID

Automobilka Volkswagen představila model ID.5, tedy první elektricky poháněné SUV kupé velmi dynamického vzhledu. Současně měla premiéru i sportovní verze ID.5 GTX s pohonem všech kol a dvěma elektromotory.

VOLKSWAGEN přináší nové POLO i TAIGO

Automobilka VOLKSWAGEN letos vsadila u malých modelů na ofenzívu, a nové POLO uvádí na trh nejen v běžné verzi, ale i jako sportovní model POLO GTI. Zatím co běžná verze modelu POLO má na trhu silnou konkurenci v podobě novinky ŠKODA FABIA 4. generace, ostré POLO GTI žádnou konkurenci nemá. Díky výkonu 152 kW (207 k) zrychluje za 0 na 100 km/h za 6,5 sekundy a jeho maximální rychlost představuje 240 km/h.

Nové Polo GTI přijíždí a přináší špičkové technologie

Cena nového Volkswagenu Polo GTI s motorem 2,0 TSI 152 kW (207 k) začíná na částce 699 900 Kč a už si ho můžete objednat. Oproti minulé generaci Pola GTI zahrnuje velmi bohatou výbavu i zcela nové technologie. Nové Polo GTI je tak možná nejzajímavější sportovně laděné malé auto na současném trhu a už se těšíme na jeho novinářské testy.
Zpět na novinky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace