Skladové vozy
1301 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
597 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

ŠKODA Kodiaq = silný jako medvěd!

Škoda

Předprodej právě zahájen. Nabíráme první objednávky! Škodu Kodiaq si již můžete objednat na showroomech Louda Auto v Praze, Poděbradech, Pardubicích, Kolíně, nebo Teplicích. Pro více informací kontaktujte naše prodejce.

 

Zbrusu nové SUV značky ŠKODA vyjadřující sílu a ochranu, dává najevo své sebevědomí prostřednictvím kombinace výrazného designu, bohatého vnitřního prostoru, skvělé funkčnosti nejmodernějších asistenčních systémů a inovativních řešení konektivity.

6 důvodů, proč si pořídit zbrusu nový vůz ŠKODA Kodiaq!

Důvod č.1: Vstup do nového segmentu
Designový jazyk značky ŠKODA zdůrazňuje všestrannost tohoto vozu ŠKODA Kodiaq, pro kterou je charakteristická: 

 • robustnost
 • dynamika
 • elegance

 

 

Důvod č.2: Prostornost
Nejpůsobivějšími atributy prostorného interiéru vozu ŠKODA Kodiaq je: 

 • sedm sedadel
 • velký prostor u předních i zadních sedadel
 • velký prostor pro zavazadla

 

 

Důvod č.3: Konektivita
Konektivita vozu ŠKODA Kodiaq, označovaná jako ŠKODA Connect, s celou řadou mobilních zařízení a aplikací představuje špičku ve své třídě. Veškeré informace v rámci konektivity tohoto vozu jsou zobrazovány na 6,5” či 8” displejích majících skleněný design.

 

 

Důvod č.4: Bezpečnost
Bezpečnost je u vozu ŠKODA KODIAQ na prvním místě. Z tohoto důvodu do kategorie SUV střední třídy tento vůz přináší celou řadu bezpečnostních prvků a asistentů. Vyjma těchto bezpečnostních systémů je pro tento vůz charakteristické i hojné použití vysokopevnostní oceli.

 

 

Důvod č.5: Komfort
Excelentní kvalita použitých materiálů, skvělé odhlučnění, praktické prvky jako je vyhřívaný volant či virtuální pedál pro otevírání a zavírání zavazadlového prostoru znázorňují komfort vozu ŠKODA Kodiaq.

 

 

Důvod č.6: Režim Off-road
Režim Off-road spočívající v chytrém pohonu všech čtyř kol a vysokého podvozku u vozu ŠKODA Kodiaq nabídne neobyčejné schopnosti pro dobrodružství v terénu. Předností tohoto režimu je skutečnost, že jej můžete zapnout a vypnout stisknutím pouhého jednoho tlačítka.

 

 

Specifikace vozu ŠKODA Kodiaq:
Vůz ŠKODA Kodiaq se bude vyrábět v motorizaci: 

 • 1.4 TSI 91 kW
 • 1.4 TSI 110 kW
 • 2.0 TSI 132 kW
 • 2.0 TDI 110 kW
 • 2.0 TDI  140 kW

Ceny vozu ŠKODA Kodiaq:
Prozatím došlo k odhalení začínající ceny vozu ŠKODA Kodiaq, která startuje již od 677.900 Kč. Za tuto cenu můžete mít vůz ŠKODA Kodiaq s bohatou výbavou, pohonem 4x4 či automatem DSG.

 

 

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Louda Holding CUP 2020

Dne 10.9.2020 proběhl v Poděbradech golfový turnaj Louda Holding CUP 2020. Všem hráčům děkujeme za účast a budeme se těšit na další setkání.

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace