Black Friday
1320 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
578 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

ŠKODA Rapid Spaceback Fresh - jedinečná nabídka, co má opravdu šťávu!

Škoda

 

 

 

 

15" kola z lehké slitiny Matone,

 

klimatizace,

 

rádio Swing s barevným dotykovým displejem,

 

zadní parkovací senzory

 

5ti letá záruka v rámci paketu Mobilita Plus

 

předplacený servis na 5 let

 

 

 

.... to jsou přednosti představující pouhý výčet toho, co vše nabízí akční model ŠKODA Rapid Spaceback Fresh za cenu již od 299 900 Kč*!

 

 

 Všechny tyto přednosti akčního modelu ŠKODA Rapid Spaceback Fresh nejlépe poznáte během testovací jízdy na všech našich pobočkách Louda Auto v Poděbradech, Pardubicích, Kolíně, Teplicích a Praze. * Cena akčního modelu ŠKODA Rapid Spaceback Fresh platí při využití financování od ŠKODA Financial Services.

 

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace