Skladové vozy
1301 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
597 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

V pátek 23. 11. vyzkoušíme ŠKODA Handy v Teplicích

Škoda

V pátek 23.11. jsme pro vás připravili na pobočce v Teplicích - Srbicích prezentaci programu a vozů ŠKODA Handy. 

Přijďte si během dne vyzkoušet, jak se řídí speciální auto bez pedálů. Kromě samotného vozu budeme mít na pobočce i speciální trenažér vozu na ruční řízení. Akce bude probíhat celý den v rámci běžné otevírací doby.

Co je to ŠKODA Handy?

ŠKODA Handy je program, jehož cílem je pomáhat osobám se sníženou pohyblivostí opět získat mobilitu. Specialisté ŠKODA Handy vám přiblíží možnosti financování a pomohu vám při optimalizaci a provedení nezbytných úprav. S klienty řešíme úpravy automobilů vždy individuálně, abychom vůz přiblížili jeho požadavkům a zároveň dbali na možnosti automobilu a legislativní požadavky vozů. 

 

 

 

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Louda Holding CUP 2020

Dne 10.9.2020 proběhl v Poděbradech golfový turnaj Louda Holding CUP 2020. Všem hráčům děkujeme za účast a budeme se těšit na další setkání.

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace