Skladové vozy
1349 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
593 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Víkend ve znamení akce

Louda Auto

Jsme rádi, že jsme vás mohli vidět o víkendu 3. a 4. září v akci hned při třech příležitostech. 

V Kutné Hoře na druhém ročníku Kutnohorského Bulls Bike Maratonu jsme viděli neskutečné výkony všech jezdců, obzvláště dech beroucí byly výkony handicapovaných účastníků. Sami jsme se s naším týmem zapojili a zapotili při zdolávání trasy a vybojovali krásné 2 místo.

V Chrudimi jsme fandili běžcům při zdolávání deseti kilometrového okruhu. A mezitím se naši nejmladší vydováděli ve skákacím hradě a velkého úspěchu se těšilo také malování obličej. 

Také jsme s vámi oslavili 760. výročí první písemné zmínky o městě Svitav. Do posledního doušku jsme si vychutnali pouť, jarmark, divadlo a zvědavým návštěvníkům jsme dali vyzkoušet naše nejnovější elegantní vozy.

Tímto náš program rozhodně nekončí a v nejbližší době se na vás těšíme na půlmaratonu v Ústí nad Labem v sobotu 17. září.

Nová spolupráce s JANEM HOLICKÝM

Dne 20.10.2020 jsme s někdejším 9. mužem na světě v alpské kombinaci a čtyřnásobným mistrem ČR, dnes trenérem vlastního týmu lyžařů, JANEM HOLICKÝM, uzavřeli spolupráci. Při té příležitosti proběhlo předání nového vozu ŠKODA KODIAQ.…

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace