Skladové vozy
1301 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
597 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Výhodná nabídka předváděcích vozů Hyundai

Hyundai

Pro více informací kontaktujte naše prodejce na pobočce Louda Auto v Kolíně

Hyundai i30 wg

Užijte si jedinečnost vozu Hyundai i30 kombi z různých úhlů pohledu. Sportovní přední část, úžasná záď a spousta originálních detailů - prvky, ketré jsou srdcem designu. Navíc k 6st. manuální a automatické převodovce je nově dostupná 7st. dvouspojková převodovka DCT, která přináší vynikající zrychlení spolu s nízkou spotřebou paliva. Poskytuje úspornost manuální převodovky současně s pohodlím automatického řazení. Systém 7 airbagů pokrývá doslova každé nebezpečné místo v interiéru. Společně se sadou elektronických asistentů vás udržuje v bezpečí. Ventilovaná sedadla s 3stupňovým nastavením intenzity chlazení ocení řidič i cestující na předním sedadle zejména v letním období. V zimním období je pak možné využít vyhřívání, opět nastavitelné ve 3 stupních.

Hyundai ix20

Vnější rozměry ix20 důmyslně maskují skutečný potenciál vozu. Bez problémů naložíte vše, na co si vzpomenete, a pohodlně dojedete, kam potřebujete. Svěží design modelu ix20 jasně vysvětluje, proč jde o nejoblíbenější MPV na českém trhu. Základem je propracovaná maska chladiče, jejíž šestiúhelníkový tvar ix20 jednoznačně řadí do rodiny značky Hyundai. Na ní navazují elegantní světlomety. Celkový dojem podtrhují blatníky vystouplé z obrysu vozu a výrazné boční linie. Interiér působí moderně a dynamicky, zaujme jedinečným tvarem středového panelu a navazující středové konzoly. Základním znakem interiéru je ale především mimořádný prostor a variabilita. Do vozu se velmi snadno nastupuje, po usednutí pak oceníte vzdušnost a skvělý výhled. Ve interiéru je řada odkládacích prostor, do kterých můžete uložit vše potřebné.

Pro více informací kontaktujte naše prodejce na pobočce Louda Auto v Kolíně

Bez obrázku

Mimořádné opatření, otevírací doba

Vážení zákazníci,    rádi bychom vás informovali o aktuálním stavu na našich pobočkách, který platí od 22.10.2020 do odvolání.   Dopad opatření COVID-19 na provoz našich služeb :    SERVIS,…

Předání vozů HC Sparta Praha

S našimi vozy jezdí HC Sparta Praha již pátou sezonu. Minulý týden jsme jim na naší pobočce v Praze předali nové vozy ŠKODA. Doufáme, že budou dobře sloužit a přejeme mnoho štastných kilometrů.  

Jsme hrdým partnerem kolínského hokeje

Na naší pobočce v Kolíně proběhlo 11.9.2020 předání vozů ŠKODA hokejovému klubu SC KOLÍN. Přejeme šťastnou cestu a mnoho hokejových úspěchů!  

Louda Holding CUP 2020

Dne 10.9.2020 proběhl v Poděbradech golfový turnaj Louda Holding CUP 2020. Všem hráčům děkujeme za účast a budeme se těšit na další setkání.

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace