Skladové vozy
1194 vozů ihned k dodání
Operativní leasing
Vozy za férovou měsíční splátku a ihned
Ojeté vozy
652 ojetých vozů skladem
Výkup vozů
Vykoupíme váš vůz za hotové
Servis / Asistenční služby
Objednejte se online

Vyhrajte ePESní jarní víkend s Das WeltAuto!

Das WeltAuto

 

PROVÁDÍ VAŠE AUTO PSÍ KUSY? TAK HO VYMĚŇTE ZA LEPŠÍ!

Das WeltAuto a jejich nový maskot pes LuDWA přinášejí soutěž o VW Beetle nebo T-Roc na 6 + 1 víkend s plnou nádrží zdarma. Váš pes k tomu dostane naprosto ePESní originální svítící obojek.

 

Pojďme spolu zažít trochu psiny! 

 

Kdo se může zapojit?

Zúčastnit se může každý, kdo si mezi 1. 1. 2018 a 30. 4. 2018 zakoupil vůz od Das WeltAuto.

 

Kdy se můžete zapojit?

Soutěž trvá do 30. 4. 2018.

 

Co máte udělat?

Pořiďte si kvalitní ojetý vůz od Das WeltAuto a vyfoťte se s ním. Pokud se vyfotíte i se svým psím spolujezdcem, získáte jeden z 1000 originálních svítících ePESních obojků Das WeltAuto. Snímek nahrajte na web hlidackvality.cz a odpovězte na jednoduchou otázku.

 

Kdo vyhraje?

Z platných odpovědí se vylosuje 6 výherců, kterí získají dle svého výběru Volkswagen Beetle nebo T-Roc na víkend s plnou nádrží zdarma. Sedmý víkend vyhraje autor fotky, která bude nejpopulárnější na Facebooku Das WeltAuto.

 

Více informací o soutěži na hlidackvality.cz

 

 

 

Louda Holding CUP 2020

Dne 10.9.2020 proběhl v Poděbradech golfový turnaj Louda Holding CUP 2020. Všem hráčům děkujeme za účast a budeme se těšit na další setkání.

Nová ŠKODA ENYAQ iV ... simple clever elektromobilita

Dvě varianty pohonu Dvě různé kapacity baterie Krátký nabíjecí čas Výkon až 225 kW Dojezd až 510 km Platforma MEB   To vše je ve zkratce žhavá novinka na trhu…

Nový Hyundai i30: elegantnější, bezpečnější a hospodárnější

BEZPEČNOST – KONEKTIVITA – ÚČINNOST Nová i30 přináší novinky na všech frontách: nový výrazný design, nejlepší bezpečnostní výbava ve své třídě, neomezená konektivita a verze s 48voltovým mild hybridním…

Předprodej zahájen! Nový VW Tiguan již od 629 000,-Kč s DPH*

*při využití Bonusu Protiúčet   Využijte výhodného financování od spol. VWFS s úrokem od 0,84% a POV za 1 Kč měsíčně po celou dobu financování (až 6 let).  Platí na objednávky do 30.9.2020.   Informujte se…

Zpět na novinky
Login Login
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace